Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

Като е имал резерви 1 месец, що аджеба 1 месец клуба се върти покрай него не знам...

Иначе предпочитам мата и янузай пред педро. Но в никакъв случай не предпочитам Йънг и Валенсия пред когото и да било, дори и Педро. :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей така се дръпнахме и от Клайн и после от нищото Дармиан. Очаквам повторение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чета ви коментарите и не вярвам на очите си. 

Това е поредния пример, че Юнайтед не е силен фактор на трансферния пазар. Челси не е Юнайтед! По нисши са от нас, а им позволяваме да ни се месят в избора. И аз не искам да взимаме Педро, но ме боли от това, че просто не сме фактор! И за това са виновни само едни - собствениците! 

Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Виновни са кръвното налягане, пърхота, озоновата дупка и глобалното затопляне. :D

Иначе по темата: не мога да кажа дали е за добро, че не го вземаме ние, това ще си проличи през сезона, но се радвам - повече клоуни в Юнайтед - НЕ!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бе виждаш ли изпускаме един мангал и собствениците са виновни. Отбора играе слабо - собствениците виновни. Земното притегляне е по-слабо - собствениците виновни. Нека мангала си ходи в Челси, а ние да се опитаме да привлечем Мюлер, а пък мангала нека си е в Челси. Собствениците са виновни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тренера до последно се е колебал за тоя. Може да е излезнало нещо по-добро и затва да го пропускаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

реално погледнато, аре стига сме се хвърляли на утайките на Реал и Барса ... едно време спахме като можеше да намажем с някой от двамата холандци Снайдер/Робен, ся за всеки 2ри да проявяваме интерес ... аре нема нужда

за АДМ конкретно и аз като много хора се зарадвах в началото, ама като не става - не става, еби му майката 

НЕ ВЕРВАМ, ЧЕ ШЕ ГО КАЖА АМА - ПО-ДОБРЕ ВАЛьО И ЙЪНГ ПО КРИЛАТА, ОТКОЛКОТО ПЕДРО!!!

#
END

OF
RAGE
:mood (5):

И аз да се включа :mood (5):

Като цяло не съм фенка на тоз герой, но едно не ми е ясно. Значи Челси активират клаузата от 22 млн. и е техен, а на нас Барса ни иска 30 млн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тренера до последно се е колебал за тоя. Може да е излезнало нещо по-добро и затва да го пропускаме.

Гайтан или Снайдер? хахахаха  :mood (22):

Иначе дано да е излезнало нещо по-добро- примерно един Мюлер, въпреки че не ми се вярва 

Редактирано на от Vanko_GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Викам да взимаме Левандовски, Мюлер, Меси, Бейл, Роналдо и да започваме навия сезон на фифа 2015. Айде слезте малко на земята, какъв Мюлер, какви 5лв? Имал нещо предвид? Да има, да мъчи Мата като крило, косата като 10ка , а двамата ни най-класни футболисти Ерера и Басти да разцъкват по 10 мин. на високосна година. На пазара няма футболист, който да е възможна цел и да ни свърши работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е трансфер, дето е стопиран от Ван Гаал. Няма нищо общо с това, дали ние сме фактор по-голям или Челси. Искал го е, решил е изведнъж, че не го иска и това е. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано тва с кюнеца е да е поредната тъпотия написана от медийте

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мане ако се взима с идеята да е squad-rotation player то аз съм много съгласен. Няма да реве, че не играе пък и ще е някаква конкуренция на Рууни. Съгласен съм на такъв трансфер стига и цената да е правилна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глей да не почукаме за батка ти Ройс.

Мане е неква ниска вейка. Трябва ни повече мощ отпред. Е не черно бичме ама да не е Янузайко или АДМ тип играч дето вятъра го бута.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вие Мане гледали ли сте го? Да изключим факта, че е кюнец, ама знаете ли на колко позиции може да играе? Също така няма да реве, че е пейка. Мане е машина и ако го спазарим за около 15 млн. ще е супер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мане е страхотен футболист. Надявам се, да е истина, че имаме интерес. С една прилична сума, мисля, че ще е много по-успешен трансфер, отколкото би бил Педро.
Разбира се, всичко е само догатки и колкото да си чешем езиците, но аз съм твърдо "за". Редактирано на от d0b1t0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена