Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

Викам да дават 7-цата на Швайни..

Иначе за Ди Мария, няма да ми липсва чак толкова, има несъмнено  качества, но след като няма мотивация да играе за Юнайтед, по-добре да си ходи.

Мен ме притеснява друго, че все още не сме подсили защитата, а там положението не е много розово..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Guardian

Manchester United and Paris Saint-Germain are in advanced negotiations for Ángel Di María, with the French club having offered €40m (£28.5m) to buy the 27-year-old.

:mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение, че Йънг е един средно добър играч, който играе със сърце и душа, колкото му позволяват възможностите. Никой не твърди, че е по-класен от Мария, но не е ли важното, това което даваш на терена, а не името. Уж статистиките не били важни, после стават важни и само си гледаме цифрите между двамата. Не е нормално това прекланяне пред Мария, защото той нищо не е направил за Юнайтед, а и сега след тия изцепки как ще бъде приет на ОТ, ако остане. Трябва хъс и желание, раздаване до края на мача..Не разбирам хората, които искат АдМ да остане дори и след последните изцепки, които са супер смешни и неуважителни първо към клуба,второ към треньора, трето към съотборниците и на последно място, но не по значение-ФЕНОВЕТЕ. Никога не съм очаквал, че ще крещя от кеф при гол на РвП, но даже и при 5 гола в един мач няма и да ръкопляскам на Мара. Той е един плужек, който само пари са му в главата и не е МЪЖ да се бори за да заслужи любовта на феновете.

То и Ед го разпънаха миналата година и беше обявен за ебати тъпото копеле, но човека показа ,че може.

В един пост преди няколко страници попитах ,какво ви е мнението за Флеч, О'Шей,Уес,Силвестър,Бът и никой не отговори и ще си отговоря сам на себе си. За мен това са играчи, които не се блесвали с умопомрачителни качества, но знаеха къде са и с малкото футболна магия, която имаха си заслужиха уважението на феновете, с нищо не бяха по-добри от Йънг да за му се бие такъв хейт. Не мисля, че тук има индивид, който да не харесва момчетата, които изброих.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тая 7-ца като флаер на центъра я раздавате.Идва нов играч и веднага я взима,я Оуен,я Ди Мария.Правото да носиш тази СВЕЩЕНА за отбора фланелка трябва да се спечели.Както впрочем го направи Валенсия след уникалния си сезон,но пък следващия беше трагичен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Guardian

:mood (7):

Франчулята постоянно пишат за сума от 62-65 с бонуси до 70 млн евро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още едно лошо в случая е че продаваме футболист,който преди една година струваше близо 60 мил паунда,а сега го продаваме за 28 милки и го заменяме забележете с Педро,който ще стъпи минимум едни 30 мил.Трансферната ни политика доста се видоизмени,последните 2 сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никой не отрича че Иънг направи добър сезон и че се раздава на макс, но вие тук още малко ще го изкарате извънземно добър. И не, няма място за сравнение с О'Шей, Бът и др. изброени, защото горе изброените не са с един сезон на добро ниво, а Иънг е с един добър и няколко трагични преди това и е доста вероятно следващия пак да е трагичен, защото сме го гледали достатъчно дълго за да знаем че е посредствен. И какво се оказва, че Иънг в най-добрия му сезон като цяло е на едно ниво с Ди Мария в най-слабия му.

Ясно е, че Ди Мария иска да се маха и още в началато му личеше, че играе с нежелание (въпреки че си затваряхме очите за това), така че с тея мангалски номера прав му път, но почвам да се дразня как Иънг се изкарва едва ли не топ играч след като години наред ни късаше нервите. Андерсон едно време направи един добър сезон и хоп 5год договор, после трагедия, сега най-верояно пак така ще стане. 

А ако го продадем наистина за тая смешна сума и то на ПСЖ дето имат пари в изобилие ще е мега тъпотия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United are closing in on a deal for Barcelona winger Pedro, according to the Daily Mirror.

United executive vice-chairman Ed Woodward flew back to the US for talks with Pedro’s agent before the club’s friendly with Barcelona – which the premier League club won 3-1.

Woodward has returned to the UK and it is thought that United will now meet the Spanish international’s £22m release clause to seal a deal.

Нека колонията от испано-говорящи продължи. После да не се чудим защо не се качват на самолети, не си подновяват паспорти и симулират контузии .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От къде знаете, че Педро няма да се приспособи по-добре към Англия? Към Ди Мария имаше големи очаквания, но в крайна сметка, според мен изобщо не ги оправда. Между другото - ненавиждам отбора, спонсориран от Уницеф, но това не е причина да хейтвам Педро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно продължаваме да чакаме Суперзвездата.... Ако се окаже, че това е Педро, не знам. Аз ако съм на мястото на Руни си събирам багажа.

:mood (33): :mood (33): :mood (33):

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Работата е следната - тука, даже май беше в тая тема преди известно време, имаше некви хора дето ме убеждаваха, че "кво като били латиноси, като пожелаят в Реал/Барца след 2г. ше ги продадеме и ше земеме нови". Така ли е? Начи аз като говоря, че не трябва около латиноси да се гради състав, поради точно подобни циркове, ме изкарват тука едва ли не, че съм луд.

Еми ей ви ги латиносите. Ерера и Мата също са ми в полезрението, тва че изглеждат супер пичове на първо време никак не ми е гаранция. Така че браво на ЛВГ, че купи Депай, Бастиан, Шнайдерлин, Дармиан, а не некви техни латино-еквиваленти. И в същото време наред с браво-то, честно казано мисля, че не е достатъчно твърд. Можеше мааалко от малко да ги поуспокои тия малоумници и всичките им претенции...

П.П. а ако вземем тоя шибан, гнусен ЦИГАНИН Педро направо ше обмисля да си тегля куршума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Педро , Ромеро .. бате , освен да се местим в испанското. В последните дни само глупости правим. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според вас има ли логика ние да дадем 75 млн. евро за играч, който да направи слаб сезон, като втората половина от сезона почти не игра, отделно той самия иска да си ходи и да го продадем за 70 млн. ? ПСЖ не са такива балъци. Всичко над 40 млн. евро ще е чудо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя Педро ми е адски прехвален, нали го видяхме на турнето, даже не помня дали повече от 3 пъти барна топката. Тоя ще е абсолютен провал, по подобие на Заха и Андерсон и Томи Еспаната

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересни течения сред феновете...до преди Мата защо нямаме испанче, защо нямаме някой латинос техничар.

:mood (36):

После Браун, Шийзи, Флетчър, Парк били дървета и нямали класата на останалите топ отбори. Ей това Сър Алекс като се махна и някои се самозабравиха.

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това не е моя Юнайтед, пълно с латино цигани...даже още ще купуваме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От къде знаете, че Педро няма да се приспособи по-добре към Англия? Към Ди Мария имаше големи очаквания, но в крайна сметка, според мен изобщо не ги оправда. Между другото - ненавиждам отбора, спонсориран от Уницеф, но това не е причина да хейтвам Педро.

Песимист съм и ще ти кажа защо.Идентично е евентуалното преминаване на Педро от барЦа с това на Анхелито от рИал. Първо на нито един от двамата не йм се играе за нас,а си тръгват щото са ненужни(една камара пари,за хора,които не осъзнават къде идват... Не благодаря!).Второ с идването на този или онзи ще трябва време да се адаптира към философията,в която между впрочем на този етап ван Гаал все още не ни убеждава че е правилната.Не съм и сигурен,че като цяло този футболист ще впечатли с нещо в Англия.Едва ли е и този,който се очаква,че ще е звездното ни попълнение.Ако ще пълни дупки,ОК,но за 32мил... Не благодаря!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Песимист съм и ще ти кажа защо.Идентично е евентуалното преминаване на Педро от барЦа с това на Анхелито от рИал. Първо на нито един от двамата не йм се играе за нас,а си тръгват щото са ненужни(една камара пари,за хора,които не осъзнават къде идват... Не благодаря!).Второ с идването на този или онзи ще трябва време да се адаптира към философията,в която между впрочем на този етап ван Гаал все още не ни убеждава че е правилната.Не съм и сигурен,че като цяло този футболист ще впечатли с нещо в Англия.Едва ли е и този,който се очаква,че ще е звездното ни попълнение.Ако ще пълни дупки,ОК,но за 32мил... Не благодаря!

Малко по-различно е всъщност. АДМ го изгониха, щото не му удовлетвориха финансовите претенции, но и предварително си знаехме, че той си иска ПСЖ (щото по онова време те имаха повече пари, сега не е така). При Педро -той самият иска да е титуляр, и ако покаже добра игра, може и да се разиграе при нас ( не горя от желание обаче да го виждам с екпиа на Юнайтед).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щом Йънг и Депай са недостатъчни, сега ше атакуваме всите титли с Педро, испанския Йънг.

Малко са футболистите, които могат наистина да подобрят състоянието на крилото ни, а още по-малко са тези, които имат шанс да бъдат взети. Иначе с разни педровци, като и без тях. И без тва имаме достатъчно нови, няма смисъл да се взимат просто някакви бройки и да не може да се сработи колектив за 3та поредна година. Борусия и без Ди Марии, Бейловци, Роналдовци и прочие играха на финал на ШЛ. Ама имаха добре сработен и мотивиран колектив и знаеха за кво се борят. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/TheSunFootball/status/625949281619476480

Дишайте....офертата се качва :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересни течения сред феновете...до преди Мата защо нямаме испанче, защо нямаме някой латинос техничар.

:mood (36):

После Браун, Шийзи, Флетчър, Парк били дървета и нямали класата на останалите топ отбори. Ей това Сър Алекс като се махна и някои се самозабравиха.

ако визираш мене дяволски се бъркаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/TheSunFootball/status/625949281619476480

Дишайте....офертата се качва :mood (19):

Това вече е приемливо. Продадем ли го за над 50 милиона паунда след сезона, който направи Еди трябва да бъде поздравен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малко по-различно е всъщност. АДМ го изгониха, щото не му удовлетвориха финансовите претенции, но и предварително си знаехме, че той си иска ПСЖ (щото по онова време те имаха повече пари, сега не е така). При Педро -той самият иска да е титуляр, и ако покаже добра игра, може и да се разиграе при нас ( не горя от желание обаче да го виждам с екпиа на Юнайтед).

И на двамата местата им ги изместиха и се чувстваха ненужни.На единият от Хамес,на другия от Суарез и Неймар.Не горят да бъдат трансферирани и то при нас,а се гледа къде се дават повече парички.Дано да няма пак номерца,и приказки,че им трябва време за приспособяване,щотото не сме пансион за мижитурковци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена