Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

И аз се надявам. ЛВГ видя нещо в него и беше на път да вземе халф бека от валенсия. Има талант, ама състава ни става прекалено голям. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=IpFUFm2DZD4

Малко за настроение, ако остане мисля ДдХ да изпълнява фаЛчетата  :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sky sources: Robin van Persie will fly to Istanbul on Sunday and be presented as a Fenerbahce player on Monday.

Раздялата е неизбежна, Фенерите по-рано са признали, че преговарят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето ви новия Луи Саxа :)

Manchester United are lining up a shock move for West Ham striker Diafra Sakho. (Source: Mail)

Редактирано на от Marco Reus_BVB

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Диафра Сако. Моля без разни недоказани играчи. Поредната медийна простотия. Саха беше пич между другото. Не беше най-голямата звезда , но въпреки това радваше. Гледах го на мача на легендите . Яко беше.

Редактирано на от United The Best

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето ви новия Луи Саxа :)

Manchester United are lining up a shock move for West Ham striker Diafra Sakho. (Source: Mail)

Пич,съчувствам ти,че твоя отбор няма толкова развит форум.Но защо не вземеш да пишеш във форума на Ливърпул,с твоите коментари там ще се впишеш по-добре в обстановката.

Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перси е сигурен напускащ, поне според мен. Имаше още какво да даде, щеше да е идеална опция за ротация, но очевидно персиеца иска да е твърд титуляр. Нещо, което ЛВГ няма как да му гарантира, освен ако Рууни не се контузи. Все пак е ясно, че Рууни е капитан, независимо в каква форма се намира, той неизменно е титуляр. По всяка вероятност ще се залага на формация с един чист нападател, поне такива наченки видяхме в края на миналия сезон, така че Перси очевидно не го устройва ситуацията. 

MUFC20TImesChampions.jpg

THANKS, ROBIN!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пич,съчувствам ти,че твоя отбор няма толкова развит форум.Но защо не вземеш да пишеш във форума на Ливърпул,с твоите коментари там ще се впишеш по-добре в обстановката.

нека си пише, къв е проблема? кво да ходи при ония извъртелите :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега каквото и да си говорим,ДДХ много ни лази по нервите,ама надали има човек ,който не иска да си остане "хлапака" при нас.Много бих се радвал,ако отново е под рамката,макар и с курвенските му номера.Дано наистина да му дойде акъла,докато има все още време,защото след това връщане назад няма,а както знаете,във футбола е ,като в живота,рядко се дава втори шанс,ако си наранил някого жестока.Има още няколко дена преди турнето,дано му дойде акъла!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо да съм те обидил или пък съм нарушил някое правило във форума? :)

Редактирано на от Marco Reus_BVB

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо да съм те обидил или пък съм нарушил някое правило във форума? :)

Аз също.

Не се карайте де. Харесваме един и същ отбор все пак.

Ти кьорав ли си.Я виж пак името на профила, и снимката му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми човека иска Ройс явно. Иначе да малко е прекалил. Слава богу не е на снимката някой играч на Байерн че тогава директен бан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И на турнето само с Рууни ли? Това е някаква пародия.....яко бавим  входящите трансфери.

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И на турнето само с Рууни ли? Това е някаква пародия.....яко бавим  входящите трансфери.

То щото сигурно на куп ще ги представим  :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига си ми давал минуси ДредМерлин.

Е що да не ти дава, потребител е, всеки може.

Стана малко досаден с това вече, "нека РВП да остане, има още какво да даде", бла-бла, последните страници само това пишеш, обсебен ли си от него? Не ние решаваме кой да дойде и кой да си ходи.

Силно се надявам на халф преди турнето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перси след Фърги е на нивото на Клевърли, ненужно е да се пази, лично според мен де. А и за тая заплата баси трябва по 20+ гола на сезон да вкарва. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перси след Фърги е на нивото на Клевърли, ненужно е да се пази, лично според мен де. А и за тая заплата баси трябва по 20+ гола на сезон да вкарва. 

Минимум

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена