Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

До 2-3 часа трябва да го обявим, иначе Шубич ще го гепи :mood (36):

Koeman on Schneiderlin 'I hope if there will be any business it will be soon because it is best for the player and best for us

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Познайте кои ще му е заместника mood%20%2826%29.gif

Casillas to join Porto – RTVE http://as.com/diarioas/2015/07/06/english/1436190645_614668.html 

Редактирано на от Marco Reus_BVB

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

разбираме, че просто отива на турне с настоящия си отбор ... и до края на тая седмица, т.е. преди ние също да заминем, едва ли ще обявим някой .. до края на прозореца има много време

а и винаги мое му пратим некой хеликоптер

Тва дето го каза Куман сега се надявам да постави еди сметкаджията и ЛВГ под пара преди турнето. На 100% е ясно, че интерес имаме, сега е въпрос на време ПСЖ или Сити да се намесят "за спорта" , та даже и аналци. Или го завършва еди малоумния тоя трансфер или го взима друг отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Сити и ПСЖ не знам ама Шубата като нищо може да ни го отмъкне след като и миналото лято го свързваха с тях, както и с Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо му няма бе ... така както е "болен" ще го обявят с новия екип още днес. Изгледах пресконференцията на Куман и тази история с "днес е болен и не може да дойде, но утре заминава с нас" ... даже феновете на Сотон не им се вярва. Според тях е болен от "Red devils in stomach". :D Мен само диагнозата ме притеснява, ако е тази - прекрасно, ама да не е някой вирус от френски произход.

Иначе абсолютно му вярвам, че е бил на лекар ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джаксън Мартинез не е лоша опция за нападател, ако Порто са склонни да го пуснат. Физиката му е перфектна за ПЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rafael has spent nearly eight years at Old Trafford but it seems Louis Van Gaal is ready to move on the Brazilian defender.

As interested goes Rafael will have options this summer with clubs across Europe wanting his services.

2 English, 2 Italian and Turkish club want Man Utd man

according to the Manchester Evening News

Наполи , Фиорентина , Галатасарай , а двата английски не се споменават . Ами крайно време е да хване пътя , то без това почти целият сезон се разкарва по болниците .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Real Madrid goalkeeper Iker Casillas is keen to sign for Porto this summer, according to the Spaniard's agent

"Casillas is pretty excited about the opportunity to join Porto," Carlo Cutropia told Record.

"We hope Real Madrid will allow him to move on and give him an easy exit."

De Gea е ясен вече .. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Valencia sign Zakaria Bakkali from PSV .

@ValenciaCF

Това момче се води голям талант , сигурен съм че след време ще е голяма машина . Валенсия пак купуват ефтино ,  а после ще продават скъпо .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еййй, Касияс да беше подписал с нас - МЕЧТА. Мен много ме е радвал. Има някаква харизма този човек, а за таланта и качествата няма да говоря. Човек като него, ако беше отраснал в Юнайтед - НИКОГА нямаше да си тръгне. Или не по този начин. Ненужен да излезне... При нас щеше да е бог.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добрите години на Касияс минаха отдавна... Та той в Испания е зле с центриранията, да не говорим в Англия какво ще го направят... То не е само тва де, тия 2 сезона колкото мача гледах на Реал, толкова глупости правеше

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на кой трябва да платя, че да имам права в тоя форум?

За какво подяволите са ти тия права ?

Сега ЛВГ ще каже на ДДХ. Момче? Уат да фак ? Искаш да те освиркват след 2рия допуснат гол ? И преди началото на сезона ще е подписал нов договор ;)

А за капак Касияс ще тегли една майна на Реал и така ;) Амин!

Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За какво подяволите са ти тия права ?

Може да страда от „комплекса за малоценност” .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-големият ни удар това лято би бил не привличането на Рамос, Отаменди, Шнайдерлин, или пък който и да е било, а обвързване на Де Хеа с дългосрочен договор!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Barcelona confirm an agreement which sees them reserve the right to re-sell Arda Turan to Atletico before July 20th.

Каква е тая простотия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Могат да го върнат до тогава като платят 10% неустойка.Просто изборите за президент на Барса са на 18-ти и евентуално новият им шеф може да не одобри сделката и да го върне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Могат да го върнат до тогава като платят 10% неустойка.Просто изборите за президент на Барса са на 18-ти и евентуално новият им шеф може да не одобри сделката и да го върне.

Първо, т'ва за мен е супер тъпо.
Втори, тия нали бяха наказани да не привличат играчи, к'во стана?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена