Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

И понеже трябва да има къде да говорите за играчи, които сте гледали само в лайвскора и на фифата  :mood (17): - давайте мощно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ройс и некви защитници, затваряйте темата! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз викам тая тема да я заключим поне до Април, може и Май, и да се почине малко от глупости поне тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мене най-желания трансфер е да задържим Де Хеа още дълги години .

Jorge Mendes, believes the talented goalkeeper will remain at Old Trafford.

'He has one year left on his contract and I think that he will stay in Manchester,' Mendes told the BBC. 'The player will decide, but he's happy there, at the moment.'
Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моите въжделения: Дейв остава !!!
1.Шоукрос(понеже вярвам че за Хумелс ще ни въртят дълго и издоят здраво )
2.Кайл Уолкър
3.Ериксен(и тук ще е солено, но давам " мило и драго" да го вземем)
4.Айосе Перес
Свободни агенти: Влаар и Монтоя
Ако Ериксен остане загубена кауза,.мисля че все някак ще купим Кабай(дори и Пянич не е изключен)
Ако някой от Дортмунд бъде спазарен без извиване на ръце идеално: Ройс,Хумелс,Гюндоган !
Ако Барса позволят Мунир Ел Хадади…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да си ги взимат във втора дивизия като ще надуват цени. Хич не са в позиция да продават дебело, Ройс днес беше неузнаваемо слаб, не превъзмогне ли контузиите това момче не го чака нищо хубаво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Човек, ние пръснахме не знам колко си милиона, за какво са ни тия играчи. Всичките тия са посредствени, или в най-добрия случай пейкаджии. Имаме уникални халфове, за кво ни е Кабай? На чие място ще играе точно? Кайл Уокър? Английският Рафаел. Влаар става за пейка максимум. Можем да си позволим далеч по-добри играчи и парите въобще не са ни проблем. От гореспоменатите само Ериксен е класа, но такива полузащитници си имаме бол. Та ние вече държим един подобен като Ерера на пейката, да взимаме Ериксен и още 2 двама креативни си цъкат четворка белот на пейката ли?

Парите не са проблем, напротив, това лято още повече трябва да натиснем. Мина времето, в което стискахме парите. Сега ги имаме и ще си ги харчим без особен проблем. За кво са ти тия защитници като просто можеш да хвърлиш 40 милки и да вземеш Хумелс. Аре стига еврейско мислене. Имаш парите, даваш ги, купуваш играча и се свършва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали се бутаме за Бейл. Купувааай, че е животно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ние не направихме никакви трансфери януари, сега ще ми е много интересно ако нещата се завържат, а ние с нашите постоянни защитници накрая се окажем в ЛЕ. А за да правим трансфер най-вече трябва да се изясни с каква схема играеме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е еврейско да мислиш че дадена сума е прекалена за определен играч. (Мата например- там обстоятелсвата го наложиха).
А и смятам.че не е задължително доказаната класа да пасне веднага(Анхел и Радамел- дано покажат истинските си възможности).
Искам да се купуват играчи които да достигнат пика си при нас(Блинд, Рохо). Изброените от мен не са зелени(без нападателите) и имат накъде да вдигат ниво и да гонят трофей. А халфовата линия изтъня в дефанзивната си част(Рууни не е за там, Карик се контузи, Блинд при наказание и става страшно, Фелайни и Ерера не са дефанзивни диригенти за пред защитата, Андо и Флетч ги няма вече)Като цяло ни е къса пейката, а звездите са в повече за местата на терена(затова се жертва Рууни за да играят Мата и ДИ Мария) а има нужда от черноработници дори както си казал средняци, който търпеливо да чакат на пейката. Нали всички искаме да сме в ШЛ + 2те купи, трябват хора с желание да се докажат,да се развиват а ако струват по 50 млн. няма кой да ги търпи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно пък нашата пейка ако е къса....... 

Нужно ни е още малко качество на 1-2 позиции(всички ги знаят кои са) и остава само да се обиграят и да мачкат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Фалкао остане, един от халфовете става излишен, а като всичките са по 30-40млн, труден избор ще е. Главното е да се избере схема и да се види кой се вписва и кой не.

Това искам аз:

-Фалкао да си ходи в Монако, имаме Уилсън, който играе прекрасно този сезон. Ди Мария и Янузай може да играят ролята на Робен от СП, а Рууни още е в клуба, т.е. имаме нападатели.

-Де Хея да се задържи, пък било то дори и до 2016г

-Партньор на Рохо, който със сигурност трябва да бъде лидер в защитата. Бих казал не по-млад от 26-27г. Никой не би отказал да се разделиме със светата троица и да се вземат истински таланти - Маркиньос, Алварез Баланта, Лапорт/е, Варан и т.н. Но все пак трябва лидер - Годин, Хумелс(въпреки, че и той е млад, но все пак е капитан) и т.н.

-Бек/ове - Шоу ми е един от любимците, но ми е много мътно какво става с него. Цял сезон е контузен и като нищо ще се окаже, че въобще няма да се развие както се очакваше. Рафаел е още по-зле, за него дори нямам надежди вече. Един от най-добрите бекове в лигата е, но концентрацията му е много лоша и често излиза извън релси. Контузиите също са повечко. 

Общо взето е това, но трябва много внимателно да се подберат целите и да се купуват само и единствено качествени играчи. Бих казал, че дори с 2ма нови ще се получи страшен отбор, като с 3ма нови в защитата ще бъде перфектно.

Аз адски много харесвам играта на Алварез Баланта, а и ще струва към 12-15млн, а е истинска класа. Той евентуално на мястото на Еванс, а Смолинг да бъде заменен от Хумелс примерно. Родригез от Германия който го е гледал, ще знае че ще бъде перфектен на бека, но той е ляв бек. За десен аз харесвам Данило, но и там е малко неясно какво точно се случи с него - беше цел на цяла Европа по едно време, сега какво прави не знам. Евертън са наблизо все пак, ако Ван Гаал реши да пазарува оттях бекове.

Редактирано на от vvtm

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Четох че водиме преговори с агента на Дани Алвеш от лятото да подпише с нас ката свободен агент.И че се интересуваме от защитника на Шалке Бенедикт Хьоведес но колко е вярно незнам се пак са БГ саитове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хьоведес ще е много добър трансфер - може да играе на всяка една позиция в защитата, в пъти по-опитен и по-класен е от нашите момчета. Алвеш обаче е свършен според мен. Ако се съгласи на договор за максимум 12 месеца, ще е добре, но едва ли - все пак той отказа такъв от Барса. Да му се даде договор за 3 сезона ще е абсурдно, а и кой знае каква заплата ще поиска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хьоведес ще е много добър трансфер - може да играе на всяка една позиция в защитата, в пъти по-опитен и по-класен е от нашите момчета. Алвеш обаче е свършен според мен. Ако се съгласи на договор за максимум 12 месеца, ще е добре, но едва ли - все пак той отказа такъв от Барса. Да му се даде договор за 3 сезона ще е абсурдно, а и кой знае каква заплата ще поиска.

Съгласен съм с теб за Хьоведес.Също  и за Алвеш  но може да ни помогне борбен играч  е  но предпочитам много други играчи пред него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе незнам какви трансфери ще се правят и какви не, но рецептата е ясна ...колкото по-малко англичани, толкова по-добре. Немци и холандци и няма грешка. Англичаните са тотална трагедия, "античен" футбол направо играят. Не случайно никой извън Албиона не купува тея дървари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

# купувай Хари Кейн, бе! ДОкат струва 5 милки и няма договор, че до година ще станат 50 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

# купувай Хари Кейн, бе! ДОкат струва 5 милки и няма договор, че до година ще станат 50 :D

Вече преподписа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена