Jump to content
Sign in to follow this  
StreetSoldier

Виктор Валдес

Препоръчани публикации

Добре дошъл на Олд Трафорд! Колкото и да е бил осмивам, къде обосновано, къде не...има огромен опит. Спечелил е всичко във футбола - Шампионска лига, Европейски и Световен шампион. Играчи с такава визитка нямаме в клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Постнах първото му интервю в Трансферни спекулации , но тука ще приляга по-добре . Добре дошъл той самият каза , че идва след тежка контузия и едва ли ще прави конкуренция на Де Хеа , по-важното е да се възстанови на 100% след контузията и според мен ще бъде много добър вариант за избор номер 2 , защото и на Де Хеа от време на време му трябва почивка поне за мачовете от ФА например .

https://www.youtube.com/watch?v=h0xaoeV4zRg

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като свободен трансфер е добре дошъл и дано му предстоят по-приятни мигове при нас, много му се насъбра. Радвам се, че се намери човек като Ван Гаал, който да му подаде ръка. Откъдето и да го погледне човек, май все сме на плюс с този подпис.

В случай, че този трансфер означава нова стабилна резерва на Давид и шанс за по-добро бъдеще за Андерс в отбор, в който ще успее да се реализира както заслужава - аз съм доволна. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вратар от световна класа за без пари. Абсолютен подарък... очаквам Валдес да има своите моменти в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честит да ни е Валдеската.Аз лично съм доволен от тоя трансфер.Първо че вземаме вратар с опит и второ ако играем в Европа през следващия сезон не очаквам при по-натоварената програма Де Хеа да е титуляр всеки мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво всички са се загрижили толкова за Линдегаард само не мога да разбера? Момчето сигурно не се тревожи толкова, колкото някои хора от форума за него. Имаше възможноста да бъде резерва в клуб като Манчестър Юнайтед, това само по себе си е уникален успех и съм сигурен, че щеше да бъде доволен и да остане такъв вариант за него, колкото се може по-дълго време.

Валдес е подарък. Може и да съм го базикал през годините, но успехите няма кой да му ги вземе и такъв човек в съблекалнята няма да е излишен. Този отбор трябва да има самочувствието на шампион, а Виктор определено е такъв и мисля ще бъде полезен в много аспекти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато играхме срещу Барса на Театрото 2008-ма,гледах мача у свако ми,дрът и заклет фен на каталунците,тогава когато този титан Скоулси избръска това торпедо,а Валдес остана много под топката,след тва имах такъв жесток сърцетуп до края на мача,че едва преживях,повече не му пожелавам такива неспасяеми топки,да ни обогати с опит,да внесе нужното спокойствие,когато е нужно и бързо адаптиране.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво всички са се загрижили толкова за Линдегаард само не мога да разбера? Момчето сигурно не се тревожи толкова, колкото някои хора от форума за него. Имаше възможноста да бъде резерва в клуб като Манчестър Юнайтед, това само по себе си е уникален успех и съм сигурен, че щеше да бъде доволен и да остане такъв вариант за него, колкото се може по-дълго време.

А защо да не сме? :) Винаги се е държал на ниво и е демонстрирал изключителн отношение към всички в клуба, вратар с безспорни качества. Да, резерва, но не резерва като резерва ... той буквално не е помирисал терена за първия отбор този сезон. От една страна е разбираемо - по-малко мачове този сезон, безупречен Давид и непостоянна защита. Но от друга стрна статутът на такъв тип резерва не е за вратар от нивото на Андерс, според мен. Бен можеше спокойно да заеме това място.

А дори и да не беше дошъл Валдес, мисля че все пак датчанинът щеше да потърси различно бъдеще от това за себе си. Може би дори Ван Гаал точно заради това прави този ход. През първия сезон на Давид имаше все още някакви шансове да се конкурират, но след това вече стана пределно ясно, че шансовете му са съвсем нулеви с такава конкуренция. Предполагам, че остана с идеята да привлече повече внимание от конкуренцията изявявайки се като резерва в клуб от световно нво, но с времето изявите му се сведоха от минимум до нула. Зслужава повече, а не мисля, че е толкова глупав, че да продължи да си пропилява времето било то и за съблазнителната заплата и лого, които клубът му предоставя. Само се надявам да не е малко късно да си уреди приличен отбор.  

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано, след силното си начало в Юнайтед, Линдегор допусна очевиден спад. В мачовете, в които му се даваше шанс миналия сезон( а и в някои дори в по-миналия- Рединг навънка примерно, като по-отчетлив пример), не успя да убеди, че има достатъчно качества, за да има претенциите да бъде реална конкуренция за мястото на номер 1 в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо да не сме? :) Винаги се е държал на ниво и е демонстрирал изключителн отношение към всички в клуба, вратар с безспорни качества. Да, резерва, но не резерва като резерва ... той буквално не е помирисал терена за първия отбор този сезон. От една страна е разбираемо - по-малко мачове този сезон, безупречен Давид и непостоянна защита. Но от друга стрна статутът на такъв тип резерва не е за вратар от нивото на Андерс, според мен. Бен можеше спокойно да заеме това място.

А дори и да не беше дошъл Валдес, мисля че все пак датчанинът щеше да потърси различно бъдеще от това за себе си. Може би дори Ван Гаал точно заради това прави този ход. През първия сезон на Давид имаше все още някакви шансове да се конкурират, но след това вече стана пределно ясно, че шансовете му са съвсем нулеви с такава конкуренция. Предполагам, че остана с идеята да привлече повече внимание от конкуренцията изявявайки се като резерва в клуб от световно нво, но с времето изявите му се сведоха от минимум до нула. Зслужава повече, а не мисля, че е толкова глупав, че да продължи да си пропилява времето било то и за съблазнителната заплата и лого, които клубът му предоставя. Само се надявам да не е малко късно да си уреди приличен отбор.  

Аз пък не съм убеден от това, което съм видял, какво му е нивото и какво заслужавал. Абсолютно перфектната резерва, това ще се потвърди и след евентуалния му трансфер в бъдещия му клуб. А пък да видим, може и на трети избор да бъде доволен и Бен да е този, който ще напусне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За пари или за без пари, все ми е тая. Не го харесвам по ред причини. Не може да си лилипут 1,80 и да стане читав вратар от тебе. Не си ли минимум 1,90 нагоре, просто нямаш шанс. Другото в Юнайтед винаги е имало място само за един неизменно титулярен вратар. Колкото и да са добри останалите, винаги са били в сянката на първия избор. По тия причини въобще не се радвам, че ми го доведоха тоя. За мене супер грешен ход. Благотворително дружество за отлюспени легенди ли станахме, кво става тука. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благотворително дружество за отлюспени легенди ли станахме, кво става тука. 

Ние винаги сме си били... Дузина са такива случаи при нас

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да наистина е много добра статия ,  след като се присъедини към отбора на Манчестър Юнайтед ,  Валдес ми стана някак симпатичен преди това когато играеше за Барса ми беше безразличен .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да наистина е много добра статия , след като се присъедини към отбора на Манчестър Юнайтед , Валдес ми стана някак симпатичен преди това когато играеше за Барса ми беше безразличен .

Е това е нормално. Аз колкото спорове съм водил,че е рибок и е най-големия късметлия за това,че игра по онова време в Барса не е истина. Но сега гледам по друг начин на него вече, няма как . хаха

За играч на Юнайтед или добро или нищо, освен ако не се казва Джони Евънс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я вижте профила на Валдес във фб,

8331867.jpg

П.п. Промени и туитъра. Май остава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валдес ми изглежда като пич, за разлика от някои други поне иска да играе за тоя отбор

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И той се върза на ЛВГ, а сега се чуди какво следва ... протегна му ръка, а сега се опитва да я издърпа. И неговата ситуация не е за завиждане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то .. май няма как вече след като са събмитнати номерата за сезона във ВЛ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове