Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Виктор Валдес Подписа С Юнайтед

Препоръчани публикации

Виктор Валдес подписа с Юнайтед

Манчестър Юнайтед с удоволствие обявява, че Виктор Валдес подписа 18-месече договор с клуба с опция за още една година.

32-годишният Валдес е продукт на школата на Барселона и дебютира за Каталунците през 2002 г. и спечели общо 21 трофея с тима. Има записани и 20 мача националния отбор на Испания.

Виктор Валдес заяви: "Истинска чест е да подпиша с Манчестър Юнайтед. Искам да благодаря на Луис ван Гаал и на клуба, че му позволиха да се възстановявам и да тренирам в тренировъчната база. За краткото време тук ясно виждам колко специален е този клуб. Работих с ван Гаал в Барселона и да имам възможност отново да играя под негово ръководство е сбъдната мечта."

Луис ван Гаал заяви: "Радвам се, че Виктор подписа с клуба. Той е доста опитен вратар и постоженията му говорят достатъчно. Винаги съм казвал, че Манчестър Юнайтед ще се интересува от най-добрите играчи. Виктор остана страхотен професионалист по време на рахабилитацията си и беше впечатляващ в тренировките с първия отбор в последните няколко седмици. Присъединява се към отбора като втори избор вратар, а това е чудесно популнение за тима."

Виктор Валдес
Дата на раждане: 14 януари 1982
Предишни отбори: Барселона

Трофеи с Барселона:
Ла Лига (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Световно клубно първенство (2): 2009, 2011
Шампионска Лига (3): 2006, 2009, 2011
Супер Купа на Уефа: (2): 2009, 2011
Копа дел Рей (2): 2009, 2011
Суперкупа (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013

Трофеи с Испания:
Световно първенство: 2010
Европейско първенство: 2012

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валдес: Де Хеа е най-добрият в света

Новият №2 на Манчестър Юнайтед Виктор Валдес заяви, че съотборникът му Давид Де Хеа е "най-добрият в света".

Новото попълнение на Червените Дяволи тренира с тима от октомври месец, работейки отблизо с младия си сънародник, и остана впечатлен от представянето на Де Хеа както в тренировките, така и в мачовете.

"Смятам, че в момента Давид е най-добрият вратар в света", заяви Валдес пред MUTV. "Представянето му всеки ден и във всеки мач е на много високо ниво. Годината му беше много успешна и това е чудесно. Сега той е най-добрият в света."

При потвърждаването на трансфера Луис ван Гаал заяви, че бившият вратар на Барселона ще бъде втори избор за вратарския пост на Червените Дяволи. Самият Валдес разкри, че част от работата му е да помага както на Де Хеа, така и на тима, когато той има нужда от него."

"Тук съм да помогна на всички", каза той. "Кариерата си винаги съм играл, за да помагам на съотборниците си, на треньора си, на всички. Част съм от отбора и не съм проблем. Когато играя, винаги мисля да се представя добре и да помогна на съотборниците си да спечелят мача."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this