Jump to content
Pepinka

Спекулации - Зима 2015

Препоръчани публикации

Отваряме тема за всякакви спекулации около трансферния прозорец, който се отваря официално утре.

Темата "Желани трансфери" се заключва.

SundayWorldTransfers @SWorldSport

Everton are bracing themselves for a £25m bid for Seamus Coleman, with our sources suggesting Man Utd are ready to make a move

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На тия и 15 млн са им много! Толкова са слаби, че за 25 млн. Шеймъс и Баркли тряа ни дадът!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни човек , който да я задържи тая топка и да направи нещо с нея , не само да я подава настрани или назад.

Депай тоя сезон ги кърти в ПСВ .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм с двете ръце "ЗА" Шеймъс. Млад е, стабилен е, включва се чудесно напред. Дори при 3-5-2 би бил страхотна придобивка за десния бек. Но все още мисля, че центъра на защитата има нужда от подсилване. Очаквам трансфери в близките седмици.

П.П На няколко места срещам, че сме отказали оферта на Ювентус за Хуан Мата.

Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз за Шеймъс съм навит, айде да го зимаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм с двете ръце "ЗА" Шеймъс. Млад е, стабилен е, включва се чудесно напред. Дори при 3-5-2 би бил страхотна придобивка за десния бек. Но все още мисля, че центъра на защитата има нужда от подсилване. Очаквам трансфери в близките седмици.

П.П На няколко места срещам, че сме отказали оферта на Ювентус за Хуан Мата.

Няма да е голяма загуба да им го дадем,или да го разменим за Артуро,но да не са луди

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен е лудост да се пипа Мата, през тоя сезон де факто той е основната градивна сила в атака, заедно с Рууни. Потенциално Ди Мария ще бъде по-полезен, но да видим. Дотук сме му видели 2-3 мача, в които е бил решаващ фактор. Просто зад Мата трябват 2 здрави халфа, които да контролират играта в центъра и да противодействат, ако противникът тръгне на контра. Именно тая сигурност липсва при 3-5-2 и затова се играе толкова бавен и статичен футбол, един вид като застраховка против бедите в защита. Само че не се получава тая игра, особено в мачовете като гост. Другият съществен проблем е, че от поне един от РВП или Фалкао трябва да се включва активно в разиграването на топката, а те и двамата са си консуматори, граденето на играта не им е силната страна. Това 3-5-2 предполага да имаме супер доминантен и сработен отбор, който да гази всичко наред с лекотата на Байерн в Германия, да речем. А в Англия това трудно може да бъде постигнато, да не говорим, че половината отбор е нов, лазаретът - вечно пълен (и то в по-голямата част с новите) и т.н. 

Ако в крайна сметка ЛВГ не вярва на хората, които има за избор за централен защитник, да хвърля милионите сега и да обиграва защитници, на които има доверие, до лятото. Видя се, че само едната предсезонна подготовка не е достатъчна и може да е заблуждаваща като игра и резултати. Но просто всичките проблеми на Юнайтед идват оттам - никой не вярва на сегашните защитници, че могат да се справят, то и самите те не се вярват. Изключенията са, парадоксално, момчетата-дебютанти в първия състав. Но просто е срамота отбор, правен за толкова пари, с такива звезди и хора, които могат да правят чудеса в атака, да се мъчи по тоя начин, щото отзад лъха несигурност и понякога анархия.

А да, и Джони Еванс - вън. С все сърце му пожелавам да си намери отбор от неговата черга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Manchester United and Chelsea given the GREEN LIGHT to press ahead with Raphael Varane transfer. The 21-year-old is one of the brightest defensive prospects in world football and has been linked to United and Chelsea in the past. But Varane has struggled for game time under Carlo Ancelotti, with Ramos and Pepe his preferred partnership in defence, making just four La Liga starts this season.
And United and Chelsea could make a January move for the France international." - [DailyStar]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

The Sun Manchester United are set to open new contract talks with Ashley Young in light of his improved performances at Old Trafford.

Crystal Palace appoint Alan Pardew as manager on a three-and-a-half year contract.

B6ad_WFCYAAr4KP.jpg

Sky sources understand Lukas Podolski has completed his medical at Inter Milan and will take part in his first training session with Roberto Mancini’s side on Saturday.

Официално Пардю е новият мениджър на Палас , много ми е интересно кого ще назначат от Нюкасъл .

Арсенал е на път да се раздели с Подолски който се е запътил към отбора на зеленчука Манчини , Интер . Подолски е много добър играч с добър завършващ удар , но поради някаква причина е нарочен от Шубовски и той го държи резерва и предпочита да залага на Саного и там другите им звезди , голяма грешка ще направят .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А това преминаване на Пардю ако някой ми го обясни? Тъкмо закрепи отбора,имаше голям договор и напуска за Кристъл Палас?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това за Варан надали е истина. Анчелоти трябва да е егати глупака да изпусне млад и обещаващ защитник, какъвто е Варан. Аз мислех, че още тази година ще смени Пепе като титуляр, но явно не е направил достатъчно добро впечатление.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука всякакви сделки и слухове ли коментираме или само свързани с Юнайтед?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това за Варан надали е истина. Анчелоти трябва да е егати глупака да изпусне млад и обещаващ защитник, какъвто е Варан. Аз мислех, че още тази година ще смени Пепе като титуляр, но явно не е направил достатъчно добро впечатление.

Някой път не зависи от треньора. Ние как изпуснахме Пике и Погба ?

Когато играча не получава шансове за изява и няма търпение да играе, и чувства, че може да бъде титуляр, то за него остава варианта да напусне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука всякакви сделки и слухове ли коментираме или само свързани с Юнайтед?

Отваряме тема за всякакви спекулации около трансферния прозорец, който се отваря официално утре.

Темата "Желани трансфери" се заключва.

Относно Варан той самият е едно интервю каза , че е имал оферта от Юнайтед , но е решил да я откаже и да остане в Реал . От "белият балет" в момента най-вероятно е да закупим Кедира на който му изтича договора.

Също така ако аз трябва да избирам измежду Клайн и Колман бих избрал Клайн , по добър е в дефанзивната част на играта и по-стабилен по мое мнение.

П.П. Сега видях една снимка когато Шеймъс Колман е дете и носи тениска на Юнайтед B6YHYR_CAAAM3g8.jpg

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пулята се готвили да дадат 25 млн. паунда за .... Бераиньо. :D Това ще е трансфера на годината със сигурност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А това преминаване на Пардю ако някой ми го обясни? Тъкмо закрепи отбора,имаше голям договор и напуска за Кристъл Палас?

Бивш играч на Палас е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не само, щото е играч на Палас. Признавам, че няма как от първа ръка да говоря, но каквото съм чел, феновете на Нюкясъл общо взето всички ги мислят за най-големите утайки в Англия, защото били зверски придирчиви и постоянно си освирквали отбора, дори и като бие, многократно го обиждали човека и накрая му е писнало. Пак казвам, това е просто от каквото съм чел, може и да не е много вярно. Пулята рутят, тия са неква Майка Тереза на футбола

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Варан ми се вижда малко несериозна работата, защото ЛВГ май смята да разчита на Евънс, Джоунс и Смолинг, което е притеснително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това с Варан са пълни глупости и измислици. Виж за Коулмън с две ръце ЗА. Да вадим 20-25 милиона и да го взимаме, Рафаел е прекалено чуплив и нервен, та конкуренцията ще му дойде много добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена