Jump to content
Pepinka

Новият Изглед На Форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

С направените корекции, повечето неща вече са изпипани. Освен изброяването на подфорумите и тия папки, което изглежда отвратително особено на "Архива" и "Играчи и треньори" и съобщението, което е изтипосано върху хедъра и само го загрозява, не се сещам за друго, което да се пипне. Може би и сивия фон на коментарите не се откроява достатъчно от белия на темата, но не е болка за умиране. С това се свиква, а дори и със съобщението може да се свикне. Само се надявам поне папките да се премахнат с времето. 

П.С. Само аз ли съм свикнал да отварям тема с номера на последната страница, което си ме препраща към първо непроченето мнение? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
П.С. Само аз ли съм свикнал да отварям тема с номера на последната страница, което си ме препраща към първо непроченето мнение? :D

И аз правя така , и нямам забележки . Само ако аднете малко по симпли бекграундове .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само администраторите ли не могат ? Аз съм от другото племе, а също няма такива хави.. :D

И аз нямам (+)-че и (-)-че, супер гадно ми е, че не мога да лайквам и дислайквам :mood (17):

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямам (+)-че и (-)-че, супер гадно ми е, че не мога да лайквам и дислайквам :mood (17):

:mood (17):

Да, другите попренесоха ФБ тука, ние може само да седим и да гледаме :D #riot

:mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да отбележа мега добрия факт че картинките излизат преди да натиснеш "прегледай", тва е страшна красота според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е защото в началото, докато свикна с форума, като копирам нещо нямах навик да премахвам форматирането (с оная гумичка от иконките). По същата причина и статиите, които публикувах първите дни не се виждаха.

Сега го едитнах и е наред. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Горе вляво като натисна "нови мнения" преди ми излизаха всички, а сега ми излизат само размислите и страстите, смисъл само тая тема ми излиза и нейните нови мнения. Каквото и да цъкна нали "последни 24ч." , "1 седмица", "2 седмици" и т.н... та общо взето закво става въпрос? някой има ли подобен проблем? дали е неква насторойка?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и на мен

Само на мен ли ми изчезна книгата до всяка тема, която те води към 1-вото непрочетено мнение?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сменена е с дяволче. Може да сменим и другите. :)

Дяволчето води към 1-вата страница на темата, а не към последното мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изобщо не си личи с тия дяволчета, кога има нови мнения в темата и кога не... едно и също е винаги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защото не са сменени изцяло. Има разминаване в размера в който са в момента и в който трябва да бъдат. Ще ги оразмерим и ще ги сменим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Горе вляво като натисна "нови мнения" преди ми излизаха всички, а сега ми излизат само размислите и страстите, смисъл само тая тема ми излиза и нейните нови мнения. Каквото и да цъкна нали "последни 24ч." , "1 седмица", "2 седмици" и т.н... та общо взето закво става въпрос? някой има ли подобен проблем? дали е неква насторойка?

^ има ли някакво развитие по този въпрос? Много е неприятно, така, като не мога да видя къде и кои са най-новите мнения имам чувството, че никой не е писал във форума, а е тегаво да се ровя във всеки раздел поотделно, за да видя къде аджеба е писано и къде не...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

^ Това го следих в последните няколко дни, но не засякох проблем (поне при мен).

Възможно ли е наистина само "размислите" да не са ти прочетени? Някой друг има ли подобен проблем?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хммм, много странно, току -що видях, че съм бил натиснал "абонамент" за темата на размислите и страстите, сега го махнах този "абонамент" и след няколко рефреша и наново влизане във форума, секцията за нови мнения ми се оправи и работи както трябва. Иначе работеше само за темата, за която се бях "абонирал".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

^ Това го следих в последните няколко дни, но не засякох проблем (поне при мен).

Възможно ли е наистина само "размислите" да не са ти прочетени? Някой друг има ли подобен проблем?

Аз нямам такива проблеми и не съм и имал, дори напротив - тази опция с новите мнения е перфектна!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изчезнаха ми тикчетата и книжката острани за нови мнения, нищо не съм барал :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изчезнаха ми тикчетата и книжката острани за нови мнения, нищо не съм барал :D

На всички ни е така, чакаме да го оправят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствения проблем който остана е горната червена линия отгоре, ако се махне ще е по-добре, ама и така е добре.

Малко се набива на очи.

Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отстрани имаше между всяко мнение стрелкичка, която те качваше до най-горното мнение. 

Това може ли да се появи пак? :)

Сега има само няква голяма стрелка отдолу, която не ме кефи.. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега гледам,че от телефона го нямам тоя проблем,имам звездичка отстрани за нови мнения в темата .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В момента, когато някой копира нещо, при поставяне на текста, форумът по подразбиране е направен да го форматира така, както е там, откъдето е копиран. Възможно ли е това да се оправи и да е обратната, т.е. по подразбиране текста да се поставя като неформатиран? Щото някой примерно като копира нещо от човек ползващ черния скин (или от някакъв друг сайт, който е с черен скин), при мен на белия излиза по следния начин - пост с бял шрифт на черен фон, което на фона на белия скин изглежда ... има ли смисъл да показвам?

И обратно, съответно хората ползващи черния скин би трябвало да имат същия проблем .. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що изчезнаха иконките с отворената книга, дето ни пускаха директно към първото непрочетено мнение в темата ? Беше много удобно с тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове