Jump to content
Pepinka

Новият Изглед На Форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

И никовете са оправени и шрифта - браво.

Сега единствения мейджър проблем е цитирането на черния скин,

И също размера на подписите, аватарите така са добре според мен.

Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пак пиша, но може ли поне да получа отговор за мобилната версия ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще се работи по нея.

И никовете са оправени и шрифта - браво.

Сега единствения мейджър проблем е цитирането на черния скин,

И също размера на подписите, аватарите така са добре според мен.

Кое по-точно?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мобилната версия поне при мене си е екстра, просто в началото ми излиза някъв дървен странен вид и най-отдолу има надпис "Пълна версия", цъкам там и всичко е ок. Не знам при другите дали е така, ама аз нямам проблем. Е, винаги може да се подобри, да не се налага всеки път да минавам на "пълната версия" :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Максималнияят размер на подписите вече е 700х250. Моля всеки да се съобрази с това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един въпрос само за тези абонаменти. Абонирал съм се за темата Преди мача, а като има нови мнения нищо не ми се показва.Нали за това е абонамента или бъркам?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че ги праща на e-mail. Провери си го.

Някой преди няколко дни май беше питал за репутацията как действа. Може би вече сте забелязали. Оценява се мнението на потребителя и така се гради репутацията. Администраторите не могат да бъдат оценявани и не могат да оценяват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен ми допада новият дизайн, може само да се направи по-компактен, защото на някои места шрифта+полетата около него изглеждат големи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че ги праща на e-mail. Провери си го.

Някой преди няколко дни май беше питал за репутацията как действа. Може би вече сте забелязали. Оценява се мнението на потребителя и така се гради репутацията. Администраторите не могат да бъдат оценявани и не могат да оценяват.

Поздравления за промените. Все пак имаше смисъл от дългия фийдбак предния път. Доволен съм. Остана само разтоянието между редовете мисля. А и цитирането.

И ОТ КЪДЕ СЕ ОЦЕНЯВА БЕ. Бати слепока съм. На черната тема никъде не виждам +/- или там каквото се използва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам аз такова поле. Само една 0 на бял фон виждам. 

И на двете теми пробвах, махах и ад блокъра. Сменях браузъра.

Да не би да не мога щот съм имал некво наказание. То няма давност вече ама. За др не се сещам.

Или някой от властоимащите си прави пишки с мен. Streetsoldier? :mood (12):

Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Появи се. Благодаря на отговорния, който се смили над мен :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само администраторите ли не могат ? Аз съм от другото племе, а също няма такива хави.. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Появи се. Благодаря на отговорния, който се смили над мен :mood (28):

Оказа се, че и на групата MUSCBG не й бяха дадени права да оценява. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оказа се, че и на групата MUSCBG не й бяха дадени права да оценява. :D

За това ли сега ми е сменен статуса на ФЕН.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Началният изглед на форума е ОК, ама после като отвориш някой раздел и е голям мазаляк. Въобще не мога да се ориентирам коя тема е прочетена и къде има нови мнения. Като отвориш темата, пак не се разбира кои са новите мнения. Няма ли как да се направи някак по отчетливо да се виждат новите мнения и темите в които има нови мнения... Въобще там при темите е доста гадно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като цъкнеш примерно на Офтопик раздела, пред непрочетените мнения в дадена тема има разтворена червена книжка... това значи нови постове в темата.Единственото нещо, което трябва да се оправи е онова прехвърляне към първия непрочетен пост в дадена тема при отварянето й.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което трябва да се оправи е онова прехвърляне към първия непрочетен пост в дадена тема при отварянето й.

Това си работи. Само че първият път в който го използваш за дадена тема ти пуска първото мнение в темата. След това вече си пуска първо непрочетено.

Само първия път в дадена тема прави проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само при мен ли като отворя дадена тема и не ме праща при първото непрочетено мнение, а най-отгоре на последната страница ? Също така доста ми цепи форума, което мисля, че е от броя мнения на страница.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като маркирах целия форум като прочетен нещата се пооправиха... 

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За това ли сега ми е сменен статуса на ФЕН.

Да.

Броят мнения на страница са си стандартни.

Разтворената книжка значи,че има непрочетени мнения и като кликнеш на нея те прехвърля на последното непрочетено мнение.

Писамцето в темата значи, че има нови мнения. При натискането му се отива към първото непрочетено мнение.

Тикчето значи, че няма нови мнения. При натискането му се отива към първото непрочетено мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе и при първите 2 те препраща към първото непрочетено мнение. Смисъл ако последно съм влязал в темата и съм видял последното мнение примерно 25-то. При следващ път ще ме пусне от 26-тото.

При тикчето те праща към последното мнение в темата. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове