Jump to content
Pepinka

Новият Изглед На Форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

H17MAN, аз ти го премахнах това с белия фон. Според мен, това по някакъв начин вие го добавяте, но все пак ще погледнем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

H17MAN на Настройки>Игнорирани потребители може да игнорираш всички подписи . Относно останалите забележки съм съгласен с тебе , само не мога да разбера защо твоят коментар ми излиза целият на бял фон .

Може  отделно на всеки потребител да махнеш подписа. Смисъл да си махна само на тея дето ме дразнят. Намира се най-вдясно в полето за подпис на дадено мнение. Едно хиксче. Доста полезна функция всъщност която не съм виждал другаде мисля.

На Root admin обаче не мога да махна подписа. #стигапривилегии :mood (33): .

бялото поле идва явно от това че полето за писане на мнение е на бял фон и от там нещо става.

Сега след акто сложих емотиконката и стана бял текста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бялото поле се маха с маркиране на текста и използване на иконката оградена в червено. :)

7644504B.png

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Екстра е

Има ли начин да си намаля шрифта, че някакси ми изглежда като зумнато :D

Edit: Ctrl - свърши перфектна работа

Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че ми харесва особено много новият вид на форума. Шрифтът [на 90% мащаб с Хром стои добре], прекалено малки аватари, разположението на името на потребителя и час/дата на коментар, проблемът с белия текст на фона на черната тема, трудното разграничаване на подпис/цитат от коментар на потребител. Дори мисля, че снимките за background и announcement са излишни и без тях би изглеждал доста по-добре форумът. Поне да имаше опция за премахването/скриването им. Като цяло има още неща за доизпипване.

С черната тема + темата, която ползвам с Хром обаче направо заспа форумът! Определено ще отнеме време докато се свикне с новия вид, но поздравления за свършената работа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Супер е станал форума. Имам един въпрос само. Какво означава отворената книга, тикчето и светкавицата?

7642690p.png

Отворената книга означава, че има нови мнения; светкавицата - че темата е популярна (гореща), тикчетата още не съм ги разгадала, че те са два вида. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

image.png

Нещо подобно би било перфектно!

Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В горния десен ъгъл на подписа се появява едно хикс-че с което можете да игнорирате определени подписи на потребители, или да се блокират всички подписи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е зле форума, ама като цяло предишния беше по-добър, реално единствения проблем на предния беше, рефрешването, ама това го оправиха, така че не виждам защо трябваше да се прави нов форум, то реално сега има доста повече бъгчета от предния. Примерно - поста над моя. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз съм за стария. Гласувам и за това днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова се прехласвате по някакви малки детайли... шрифта бил голям, аватара - малък, подписите не си разграничавали... ще им свикнете, форум като форум.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова се прехласвате по някакви малки детайли... шрифта бил голям, аватара - малък, подписите не си разграничавали... ще им свикнете, форум като форум.

Според мен всеки си дава мнението как форума би бил по-добър , и стига с това комунистическо мислене , винаги е хубаво когато има нови неща  .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оценявайте, когато се работи. Има форуми, в които липсата на хора с енергия и актуализация превръща форума в гробница и води до неговото закриване. Възхищавам се на енергията на хората, които стоят зад това обновяване. Браво.

Не, че въобще мога да се ориентирам след близо 2 седмици без форума, ама ше се свиква по някакъв начин :mood (33):

ЕДИТ: Сега като се помотах малко из форума си мисля дали е възможно да се преместят никовете на хората над аватара, както беше преди, защото всички са свикнали така, а и много по-лесно ще познаеш кой е писал даден пост от раз ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оценявайте, когато се работи. Има форуми, в които липсата на хора с енергия и актуализация превръща форума в гробница и води до неговото закриване. Възхищавам се на енергията на хората, които стоят зад това обновяване. Браво.

Съгласен съм и съм благодарен на хората които отделят от времето си за да развиват форума и сайта , има много форуми и сайтове които са умрели като например форума на Лацио където има един админ който отваря темите и сам си ги коментира .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поздрави за положения труд от страна на екипа! Като замисъл форума е добре направен, но на пръв поглед има някои неща, които подлежат на корекция(предимно козметична). Нядавам се нещата да не останат така, а да се пипне тук там.

Вече няколко колеги изразиха мнение за позицията на никовете и часа и датата на коментарите, с което съм напълно съгласен. Аз лично ползвам Юнайтед Дрийм темата и всичко изглежда някак си висящо във въздуха. Размиват се самите имена на темите и коментарите в самите теми. Седи някак си празно, все едно съм копирал всичкия текст от страницата и съм го пейстнал в някой текстови редактор. Цвета на полето на самия коментар е прекалено сходен нюанс с подложката и все едно всичко е един бял фон. По- добре би изглеждало нещо такова(набързо едитнато) https://imagizer.imageshack.us/v2/1663x871q90/537/U3tcdV.jpg, като вече комбинациите на цветовете и нюансите е въпрос на отиграване или може би да не се вкарва плътен цвят, а някакви текстури.  Другия вариянт е хедъра да е по тъмен нюянс на сивото от горния слои. https://imagizer.imageshack.us/v2/1663x871q90/538/DzF8ZW.jpg По този начин да има постепенно посветляване от най- долния към най горния слой. В примерите съм засилил сивото, за да стане ясно какво се опитвам да обясня. Идеята ми е прозореца на даден коментар да е най- светлият обект в страницата. По точи начин става най- пригледно и четимо и не дразни и изморява погледа(особено за тия дето мразят светли букви на тъмен фон). 

Другото е, спокойно може да се намали шрифта с информацията под ника, така височината на коментарите с по 1-2 реда ще се намали значително и по този начин спестяваме доста скролване. Аватарите, като за мен най- важна и най- бързо разпознаваема информация след ника, са обидно малки. Има аванс да се увеличат доста. Цитатите също могат да се пипнат. Разстоянията между темите също са прекалено големи. Все едно гледам софтуер за таблет или смартфон, направен така, че и тия с най- дебелите пръсти да целят бутоните, без да се мерят много много.

Другото нещо е, че не съм много сигурен дали тая система за оценяване е много удачна. Малко ще стане като във вбокса. Некви лицемерни и популистки коментарчета с едничката цел търсена на одобрение от останалите. Детска работа. Това няма място във футболен форум, най- малкото че тука таргета не са  деца, юноши и млади майки, а се водят спорове и се дискутират сериозни теми. Не им е мястото тука на лайковете и тия дето си ги колекционират.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали само при мен има проблем, когато влизам през телефона ?

Някак си е дразнещо когато не мога да отворя дадена тема в нов раздел и да продължа надолу, за да видя дали има коментари и в друга тема. Трябва да влизам във всеки раздел и евентуално ако там пак има 2-3 теми, в които не съм прочел новите мнения, пак трябва да ги отварям една по една. Преди си отварях по 5-6 теми в нов раздел и когато прочета едната, минавам на другата. 

Може би губя само няколко минути, но е дразнещо. Ако не представлява проблем, ще е хубаво да се промени и версията за мобилните :)

ЕДИТ: Само още нещо - не е ли глупаво да имам право да оценявам собствените си коментари ? Ето на този коментар си дадох + и го зачете :D

Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано е ужасно, нищо не мога да разбера...

да го оправите! :D

и ми няма ранга :D

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека го кажем така: Ако имах възможност да върна предишния облик - щях :D

Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега се сетих нещо. Възможно ли е да се върне "описанието на темите" или и аз не знам как да го нарека .. ? където попълвахме допълнителна информация .. "еди кой си Thread" , че ми е трудно да се ориентирам така за преводите.

И Също, ако може след като се преименува дадена тема, да не прави автоматично всяка дума с главна буква. :D

Това изреждане на подфорумите към всеки форум и тия папчици също са излишни, според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май това с описанието на темите няма как да стане... поне Пепи на мен ми каза, че самият форум е такъв.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не трябваше да намалявате шрифта на самите коментари, сега трябва да сложим форума на 100%, а така ми е леко гаден на моя монитор :Д

Това изреждане на подфорумите към всеки форум и тия папчици също са излишни, според мен.

:mood (31):

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

а да, "поздрава" "Здравей, защо не провериш бла-бла-бла .. " също е дразнещ и излишен на фона на хедъра. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове