Jump to content
Pepinka

Новият Изглед На Форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Промените по форума вече са факт. :)

В началото определено ще бъде леко терсене за всички, но ще се свикне.

Има две теми. Едната е бяла - ManUtd Dream, а другата тъмна - ManUtd Black. Може да си ги смените от опциите най-долу на страница.

Ако забележите някои бъгове и неточности, сигнализирайте.

Последното мнение не се показва, защото инфото за потребителя като записи на логовете в базата е нулирано. Трябва пак да посетите темите една по една и тогава ще се появят последните мнения.

Промяна на темата:

7642480R.png

Кликвайки на това оградено в жълто, може да видите последните мнения във форума:

7642479W.png

Има бързо меню:

7642478j.png

Чрез това моливче може да сменя бакградуна и заглавна снимка:

7642477r.png

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При мен няма такова меню за смяна на темата.. на тва място пише "Български" и мога да сменя езика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При мен също липсва имам само: Български и Отбележи Форума като прочетен .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега вече би трябвало да го има.

Тези, които не си виждат аватар. Това е защото е голям .png формат, хубаво е да се качват само .jpg.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тамън тва тръгнах да пиша... по-добре се разграничават постовете с черния скин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, черния е по-добре. Също няма да е зле малко да се намалят постовете на една страница.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Супер е станал форума. Имам един въпрос само. Какво означава отворената книга, тикчето и светкавицата?

7642690p.png

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Друго дразнещо нещо на пръв поглед е претрупаното инфо под аватара.Според мен там където пише групата,към която принадлежиш, "Фенове,Администратори",надписа трябва да се махне,тъй като вече го има в червеният правоъгълник и като цяло да се намали малко шрифта на другите надписи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотна работа сте свършили! Благодаря!  :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще отнеме време да се свикне. На първо четене, подписите при черния дизайн изглеждат слети с мнението. Имената на потребителите също май е по-добре да са си отгоре, над аватара. И шрифтът, поне при мен, изглежда една идея по-голям от необходимото. Намаляйки мащаба на страницата от Chrome на 90%, стана по-добре. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако някой го дразни по - събрания вид на форума, то има опция да се разшири. Реално ''стрелкичката'' е скрита и се показва, когато поставите стрелката на мишката около това място. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля , че имената на потребителите трябва да стоят над аватара , също така и времето на коментарите мисля , че ще стои по-добре отгоре , а не най-отдолу. Може да се съкрати информацията на всеки потребител , и да се разграничат подписите . Иначе това освежаване на форума е чудесно , всичко останало ми допада страшно много , може би и ако аднете няколко по-симпли бекграундове ще е чудесно .

П.п. Имам проблем , че трябва на всеки 5-10мин да се логвам наново ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен лично бялата тема доста повече ми допада, но това са лични преференции :)

Прекрасна работа, благодаря!

Съгласен съм с колегата по-горе, че би изглеждало по-предгледно ако се намали инфото и/или шрифта в лявата страна на форума, а също така бих намалил шрифта като цяло.

Бъг, който намерих: Когато искам да отворя тема в нов таб (чрез Control + Click) също така отварям и събфорума, в който се намира темата. Например ако искам да отворя мача Евертън-Юнайтед в нов таб, в първия ми таб се отваря събфорума "Преди мача". Същото се получава при отваряне на тема в нов прозорец (Shift + Click)  Преди смяната всичко работеше нормално.

Редактирано на от hell_keeper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И преди беше добре, и сега е добре. Щом сте решили да освежите нещата- няма лошо. Единствено ме дразни съъъвсем леко факта, че нещо напоследък пак се появява кофти момента с разлогването през няколко минути, но каквото е- такова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз проблем с логването нямам.

Иначе всичко е перфектно с изключение на шрифта под аватара, сега дали ника е под или над аватара не е кой знае какво.

Иначе тези който искат да си променят големината на буквите - CTRL + курсора, на 90% е перфектно.

Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И при мен няма проблеми с логването.Чудесен е форума, имаше нужда от малко разнообразие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е така, защото аватара на Konteto e с голям размер. Просто той трябва да си смени аватара, препоръчително със снимка .jpg формат.

Иначе добавихме custom field за туитър. Който има туитър профил, може да си го добави.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малко предложения. Някой са маловажни но ще допренесат за по-добрия изглед според мен.

Като цяло една точка да напишеш мнение и ти заминава половин екран.

Твърдо против съм всичките тея огромни подписи - 5 цитата, огромни картинки и т.н.. Пример двамата над мен. StreetSoldier (един от многото) също е с огромен подпис, с тея цитати хептен. Въобще трябва да се ограничи това относно височината за подпис. На дължина не е проблем да са дълги понеже с тея сегашни монитори има бол място хоризонтално, но вертикално е оскъдно. С новия вид на форума това се набива още повече на очи(по-надолу се усетих за разстоянието между редовете, което всъщност е големия проблем, та подписите не са чак толкова важни)(то пък тая част сега се затри по няква причина деба майка му). И да има някаква лента която да отделя визулано подписа от самото мнение. 

Напдиса когато се цитира е излишно голям. Това свободно пространство над и под текста(на самата червена лента)  е супер излишно. С бялата тема е червеникава лента - ужас. Стои супер зле и е излишно голяма. Хубаво е при цитиране ника на човека и "датата, написа" да са с различен цвят. Също така заема еднаква ширина като основния панел на мнението, а самия текст в цитата почва с някокло СМ навътре. Много ще е по-добре и самата рамка на цитата да почва малко навътре(както бе преди) и да го няма това празно пространство вътре в самия цитат, а да е отвънка(пред)

Това съчетано с многото инфо под името наистина заема доста голямо място на една страница, а като погледнеж мнението 3 думи. Аватара трябва да е малко по-голям. С размер колкото е лявата конзола с инфо за потребителя. Така ще стои много по добре или поне да е центрирано в тази конзола. От тази излишна бумащина вертикално е просто наложително датата за самия пост да е отново отгоре над самия пост. 

Чвервения банер както споменаха вече показва инфо което няма смисъл също да се пише и да заема вертикално място. 

Някой ще каже ли тоя брояч Репутация как работи и как се оценява.

Липсва кирилизатора също.

ЕДИТ Проблема с бял фон на текста при черната тема е супер дразнчещ също. Пример - мойто мнение.

Едит 2 при една от редакциите(5-6та) се оправи проблема с фона. иди разбери кога и как става. Сега се оправи ама ми изчезна един абзац от мнението. Също така изчезва болд и текста става нормален

ЕДИТ 3 Изчезналия абзац бе относно това че разстоянието между редовете е прекалено голямо. Не пишем курсови работи тука да годним фалшиф обем. Представяте ли си така колко място ще заема едно мнение на MUFC аз ще скролвам два дена бати. Та това разстояние е оснавната причина за всичките проблеми. Конзолата с данните за потребител, тескта в мненията, подписа, при цитиране. Само тея разстояния да станат както са в полето докато пишем мнения и на 90% всичко ще заспи. Сега и с тоя twitter хептен става ветикално преструпано. 

ЕДИТ4 като ползваш кът, копи, пейст докато си пишеш мнението после тази копирана част си остава с размера който е в полето за писане на коментар, а текста на мнението е по-голям и стои грозно. Това след последваща редактция на мнението се оправя. 

Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

H17MAN на Настройки>Игнорирани потребители може да игнорираш всички подписи . Относно останалите забележки съм съгласен с тебе , само не мога да разбера защо твоят коментар ми излиза целият на бял фон .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове