Jump to content
CR7

Последният оцелял 2

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Няма смисъл. По-късно или тия дни ще пусна мачовете направо за следващия кръг, щото покрай това обновяване на форума доста хора няма да могат да се включат. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

22 от 30 са пуснали за са... ако и другите пуснат може и да не го отлагаме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то даже аз съм единия, ама дори и 3-4 да останат според мен е по-добре да се отложи .. знам ли, да не се размрънка някой после ..

иначе, за всеки случай:

Уест Хям

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е щом са пуснали едно към 80 % от хората, участващи в играта, защо да си се отлага кръга ? Плюс тва знаеш, че дори и форума да си бачкаше тия 2 дена нормално, пак щеше да има все 2-3ма, дето така или иначе нямаше да пуснат отбор. Винаги някой в първите кръгове когато са повечко участниците я забравя, я си има свой неща на главата и т.н. Ти си решаваш, но и аз мисля, че няма смисъл да се губи кръга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И според мен няма логика, повечето хора сме пуснали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами наистина не е много честно спрямо мнозинството, което е пуснало ... сега аз например като много вярвах във Вила и те се осраха точно накрая и изгорях, честно ли е да ми се анулира издънката и да възкръсна? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почти всички са дали прогноза. Не мисля, че е честно така да се отлагат кръгове. Разбирам цяла седмица да не е бачкал форума! И това е част от играта, който чака последния момент да даде прогноза си е негов проблем. Всичко може да се случи и да не си пуснеш отбора :)

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе за първи път минавам 2-ри кръг в тая игра и ше ме прецакаш а? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Общо играчи: 33
Останали: 20

В играта продължават: Wolfram, cantona7, BLINDER !, Exitence, kevern, MUFC, Glory_Man_United, Thirteen, Ивайло, Viper, adr, iv0, Sir Bobby Charlton, Enzo, borkata, JoretoNYC, nikcho, СR7, MOSHIC, Todorov_

Saturday 18 October 2014
14:45 Man City v Tottenham
17:00 Arsenal v Hull
17:00 Burnley v West Ham
17:00 Crystal Palace v Chelsea
17:00 Everton v Aston Villa

17:00 Newcastle v Leicester
17:00 Southampton v Sunderland
Sunday 19 October 2014
15:30 QPR v Liverpool

18:00 Stoke v Swansea
Monday 19 October 2014