Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

10 играчи оставили най-ярък отпечатък

Препоръчани публикации

Нека всеки един от вас подреди 10 играчи, които според него са оставили най-ярък отпечатък в последните десет години (от 2004 насам).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс Гигс Рио Видич Роналдо Рууни ван дер Сар Евра Гари Карик не съм ги подреждал по значимост, ама тва са the obvious ones. edit: абе така като гледам са си подредени, уцелил съм ги :mood (17): . Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Гигс 2. Скоулс 3. Гари 4. Рио 5. Вида 6. Евра 7. ВДС 8. Карик 9. Роналдо 10. Рууни + бонус Шийзи моите са подредени по значимост

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е нужно да са подреди по значимост. Ван дер Сар Рио Вида Евра Скоулс Гигс Роналдо Рууни Карик Парк + Шийзи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс Роналдо Рууни Скоулс Флетчър Ван дер Саар Видич Евра Карик Рио

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, не мога и не мога да ги огранича до 10. :blush: Опитах се поне да ги наредя по значимост, но пак е много субективно, затова и имена, които за други или може би повечето, трябва да са по-напред, при мен са по-назад. Въпрос на лично усещане. Скоулс Гигс ВДС Гари Рио Вида Евра Карик Парк Роналдо Рууни О'Шей О'Шей трудно го оставям последен, като знам колко ни е помагал и той, на каква ли позиция не игра. Може би, заедно с Парк и Карик са играчите, които за тези години са били като истински пчелички за нас, но не достатъчно оценени, струва ми се. Или поне не колкото ми се е искало да бъдат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подреждам ги не по значимост: Видич Рууни Гигс Скоулс Ван Дер Сар Роналдо Рио Евра Гари Карик И О'Шей разбира се, но за него няма място. Карик ми е малко противоречив там, но все пак изнесе не-малко сезони в центъра, и добрите му такива са 3 пъти повече от лошите. Бих отличил и хора като Браун и Парк, малко по-второстепенна роля, но изключтиелно полезни за отбора. А и посочените 10 горе, са pretty much хората от дрийм тийм-а през 07-08 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио Вида Евра Скоулс Гигс Ван дер Сар Роналдо Рууни Карик Парк

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Нистелрой Кийн Харгрийвс Шийзи Флетч Роналдо Руни Бербатов ВДС Карик Скоулс и Гигс не се броят..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кийн за 1 сезон и Рууд за 2 (последните му, който бяха по-слаби) са допринесли повече, да. Да не забравяме и хроничния с 1 сезон :mood (36): . Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ван дер Сар, Евра, Рио, Видич, Гигс, Роналдо, Скоулс, Карик, Флетчър, Рууни;

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подредени са в азбучен ред :

ВДС
Видич
Гари
Гигс
Евра
Карик
Рио
Роналдо
Рууни
Скоулс

Като се замисля мога да ги наредя дори в отбор .

ВДС

Гари Рио Видич Евра

Роналдо Карик Скоулс Гигс

Рууни

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич, Скоулс Роналдо Евра ВДС Рио Парк Карик Рууни Гигс Видич и Скоулс са виновниците да подкрепям Юнайтед, те са най-големите поне от моите очи, другите не са подредени по важност. Гигс никога не съм имал възможността да го наблюдавам в най-силните му години, по крилото. Гари пък никога не е означавал за мен това, което означава за вас, точно поради тази причина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не знам как може да ги подредиш по значимост и да сложиш примерно Гари или Скоулс пред Рууни, при положение, че от 2004г. на терена е ясно, кой е свършил повече работа.все тая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кийн за 1 сезон и Рууд за 2 (последните му, който бяха по-слаби) са допринесли повече, да. Да не забравяме и хроничния с 1 сезон :mood (36): .

Като цяло доста тъп въпрос, но това са ми любимците, които са играли през тоя период и за тва си написах тях... забравил съм и Вида :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
fair enough. Просто ми е странно как тия хора могат да бъдат избрани пред Рио, Вида, ВДС след като в тоя период м/у 2004-2014 имат по 1-2 сезона. Рууд иначе и на мен ми е любимец, споко :mood (36): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС съм го писал, Вида съм го забравил наистина, аз повече офанзивни играчи мислих :D Докато Рио никога не ми е бил от най-големите любимци, смисъл и десетимата дето съм ги написал ме кефят с една идея повече от него, може би заради не дотам арийския му произход. :mood (15): А и като цяло съм твърде против такъв тип класации... в които трябва да казваш някой за сметка на друг...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подредени, макар че след 3-ката надолу им слагам еднакво значение СКОУЛС Роналдо Рууни Гигс Рио Видич ВДС Евра Карик Бербатов/Смит - чудя се. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВДС съм го писал, Вида съм го забравил наистина, аз повече офанзивни играчи мислих :D

Докато Рио никога не ми е бил от най-големите любимци, смисъл и десетимата дето съм ги написал ме кефят с една идея повече от него, може би заради не дотам арийския му произход. :mood (15): А и като цяло съм твърде против такъв тип класации... в които трябва да казваш някой за сметка на друг...

Досега само подозирах, че Рио никак не ти е любимец и се чудех защо ... Трябваше да минат толкова години, за да разбера каква точно е причината. :mood (17): Иначе за Харго, поне един /или айде двама-трима сте май/ да е на моето мнение. Сега благодарение на Блинд профила ти пак е актуален. Публикувано изображение:D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бяхте повече допреди да реши да си пробва късмета в Сити след всичкото търпение и разбиране, което клуба прояви. Какво е очаквал там и на какво се е надявал? Че техните лекари са по-добри или че богаташите разполагат с някакъв чудотворен серум да му излекуват колената? Или си е мислел, че нищо му няма и тука не му се дава шанс? Жалък опит да си съживи кариерата ... Като играеше беше Бог, макар и в рамките на един сезон. После реши да се изсере на всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За 30 мача направи толкова, колкото някои не могат и за 300. Просто си е футболист това момче, жалко че тея контузии го пречупиха. Преминаването в Сити бе по-скоро следваща стъпка в кариерата му, след като стана ясно, че повече няма да е нужен в Юнайтед.. чак толкова търпеливи не бяхме. А и той не е някаква юношка на отбора, човека си е професионалист и си знае способностите... А тва че черният кон (юноша) отиде в Арсенал, не се повдига толкова на въпрос и не е такъв проблем, колкото това че Харго отиде в Сити и то дори май не записа и участие. Ако не се лъжа, другите му възможности бяха Уест Бромич и Уест Хем... и за човек с неговите качества, играл преди това в Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед, дали това са добри опции? Не него не му се сърдя за нищо, наистина 27 мача в които се раздаде на макс! Да не говорим за мача с Арсенал и финала с Челси... просто тея 2 мача ще се помнят винаги!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове