Jump to content
МUFC

Радамел Фалкао

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Официално: Манчестър Юнайтед привлече Фалкао под наем

Футболен клуб Манчестър Юнайтед има удоволствието да ви съобщи, че Радамел Фалкао се присъедини към отбора под наем от Монако за период от една година, с опция за постоянен трансфер след края на сезона.

Фалкао, 28 годишен, стана играч на Монако през 2013 г. след много успешен период в Атлетико Мадрид, където той изигра 91 мача и отбеляза 70 попадения за тима.

Радамел Фалкао заяви: Щастлив съм, че идвам в Манчестър Юнайтед под наем до края на сезона. Това е най - големия отбор в света, който е решен отново да се върне на върха. Нямам търпение да работя с мениджър като Луис ван Гаал и да помогна на клуба да постигне успехи в този толкова вънуващ период от историята му.

Луис ван Гаал заяви: Радвам се, че Радамел премина при нас под наем за новия сезон. Той е един от най – плодовитите голмайстори във футбола и неговото съотношение откъм изиграни мачове и голове говори само по себе си за качествата му.

www.manutd.com Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано на Перси и Рууни им запали под дупарите и се осъзнаят, че не все ще са първи избор и покажат най-доброто от себе си. Като цяло привличането на Фалкао направи атаката ни доста по-опасна. ;) Дано успее да се приспособи към отбора час по-скоро, че сме толкова ялови напред.... Както ни е известно сме го привлекли с опция за закупуване в края на сезона. Някъде бях чел, че всъщност ние сме го закупили, но обявяваме, че е под наем заради ФФП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каква цена трябва да платиме в края на сезона в случай, че го искаме за постоянно? Некъде май мерна 40млн., ама не съм сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (35): Евала, добре дошъл Радо, всичко най, и много да ни радва!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито!Много голям трансфер. Очаквам минимум 25+ гола,като за първи сезон. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл в отбора Ел Тигре , дано е здрав пък всичко останало ще стане . Той е доказал не един път , че е един от топ нападателите в света .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл, Тигре ! :mood (5): Избихме рибата с тоя трансфер, дано се опази от контузии и му потръгне играта в Англия, а това стане ли тоя човек ще вкарва като луд.Голям голмайстор, задължително трябва да го купим след края на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още не мога да осъзная какво се случи! :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Върне ли си формата от преди контузията и се опази здрав, ще ги пори кат риби :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фалкао е един от най-добрите нападатели в света. Дано се опази от контузии и успее да свикне с английския футбол. Бруталната конкуренция в нападение с Рууни, ван Перси и Фалкао би трябвало да ни донесе много голове. Само не знам как ван Гаал ще угоди и на 3-мата когато са здрави и във форма. Но предвид дългия сезон и честите травми им съм почти сигурен, че 3-мата трудно ще се засекат здрави за повече от 2-3 седмици :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да е жив и здрав, да влезе във форма и искам да се скъсат да се надпреварват тримата да вкарват, ама като развързани. И все пак летс ол тейк а минит енд лаф ат арсенал бахахахахаххаха - Фалкао - Ди Мария - чейНбърс, дебюши, лалана, лаНбърт.......... хохохохохохох

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит да ни е! Пожелавам му дълги години в Юнайтед и много голове и титли! :champs (14):
Този сезон очаквам поне 20-25 гола , все пак имаме невероятни играчи , който правят много асистенции като Ди Мария. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (35): Евала, добре дошъл Радо, всичко най, и много да ни радва!!

Е т'ва е аватарът! :champs (14): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бомбастичен трансфер, дано си възвърне животинската форма от преди контузията и да ги ниже като преди. ебаси звяра е, играе се едно е на некво здраво колумбийско бело, нямам търпение да го видя в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл! Здраве, здраве и пак здраве! Друго не ме притеснява.Говорим за доказана машина за убиване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да са ни честити Блинд и Фалкао. Дано всички нови попълнения да се сработят и заиграем като отбор. Тази година топ 4, а догодина ше му мислим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит да ни е Ел Тигре! Пожелавам му много, много здраве, без контузии и да наказва често и по няколко пъти противниковите защити! Определено най-добрият чист централен нападател в Света за последните няколко години!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Макар това да не беше най-необходимия трансфер съм супер радостен, а и как няма все пак взехме най-добрия нападател в света, дано само няма отново проблеми с контузията, иначе съм сигурен, че бързо ще покаже защо е в Юнайтед.. Определено много вдигнахме класата за новия сезон, остава само да се върнат контузените и мисля, че рязко ще тръгнем към челните места :champs (14): Върне ли си формата (демек да се опази от контузий) вярвам, че ще остане при нас за постоянно, което би било супер :champs (18): Редактирано на от Staykov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много голям удар,който преди да се осъществи можехме да си го представяме само на мениджъра,сега всички нещастници почнаха да дрънкат че бил латинос и не били успешни в ПЛ,но за играча от световна класа тва не представлява проблем,дори да ми е неприятно да го кажа Суарес беше почти перфектен в Англия,не виждам причина Фалкао да го повтори,да е здрав и бързо да навлезе в ритъм за да си върнем накърненото самочувствие,успех Тигре,Тигре,пари имаш,покажи ни какво можеш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още не мога да осъзная каква машина за "убиване" взехме. Сега гледах клипове след тежката травма....а бе нищо общо с Перси и Рууни, които изглеждат адски тромави.
С Ди Мария, Ерера, Блинд, Мата зад себе си ще става мазало - само да заработи машината!

Радко го сменят :mood (17):

Публикувано изображение Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове