Jump to content

Препоръчани публикации

Моля ви без подобни сравнения "новия Скоулс",че последния,който го нарекохме така в момента играе в Астън Вила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/watch?v=5PMOuT05Yi4

Много добро клипче за играта на Блинд. Обикновено с 1вото си докосване спира топката и с второто подава. Играта не се прекъсва, не се нарушава, не дава много време на противника да го притисне, защитниците имат винаги опция на кого да подадат, без да стигат до центъра и да я ритат там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със Ерера могат да заформят доста стабилно партньорство в центъра. Вчера в мача доста добре се покриваха един друг и контролираха играта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В повечето случаи играе с не повече от 2 докосвания, което е много добре, но все пак е редно да се отбележи, че КПР не налагаха никаква преса, което страшно много улесни играта в центъра. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безгрешен беше вчера. Заедно с Ерера трябва да са титулярна двойка за центъра. Карик като се върне също ще е супер, още една добра опция за центъра, а Блинд да не забравяме, че може и като бек да играе, даже това май му е титулярната позиция. Разкарахме спаниша, а Флетчката колкото и да ми е тъпо да го кажа, няма място на терена, освен за некой мач за ФА къп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ще изчакам да минат дербитата с големите отбори и да видя как се представя под натиск,чак тогава мога да дам оценка за качествата му.Иначе вчера беше стабилен и на пръв поглед много спокоен с топка в краката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В повечето случаи играе с не повече от 2 докосвания, което е много добре, но все пак е редно да се отбележи, че КПР не налагаха никаква преса, което страшно много улесни играта в центъра.

Що тъй си мислиш? Че и Ерера и Блинд, еле пък Ди Мария не са спаниша, като видят някой да бяга срещу тях да насират гащите.

И 3мата могат да играят с двата крака, да лъжат и да правят двойни. При една преса, Ди Мария ще ги побърка, щото ще има супер много празни пространства, само да се измъкне веднъж. Може да си пуснеш да гледаш няколко клипчета на Ди Мария в Реал как се измъква от бруталната преса на Барса и после кво се случва.

Една година ни побъркваха с преса, щото нямахме хора, които да могат да се противопоставят. Сега имаме такива и слабаците ще се върнат към глухата защита, както вчера КПР.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бих казала, че вчера въпреки не особено затрудняващия ни противник, Блинд изобщо не се показа в пълната си светлина. Казвам го на базата на това какво съм виждала от него всяка седмица от последния му сезон в Аякс /не коментирам преди това, защото реално той от сезон 2013/14 играе предимно на тази позиция/. Справи се чудесно, но беше предпазлив и може би чак в самия край загатна за други свои качества. В действителност е играч, който може да пробива напред, започва атаките, включва се в предни позиции при удобна възможност, но винаги е на мястото си, когато трябва да бъде последната бариера непосредствено пред защитата. Няма да го видите да тича като луд, не мисля че му е много в стила, а и май не му се налага често предвид факта, че е от типа играчи, които успяват в повечето случаи да предвидят следващия ход на противника и много добре контролира нещата и направлява хората в защитата. В Аякс схемата беше с трима в центъра, т.е. един дефанзивен и двама атакуващи. По всичко изглежда, че точно това ще е ролята на Блинд и мисля, че само в краен случай ще го виждаме като ляв бек или дори централен защитник. Наистина тепърва ще има много големи предизвикатества за него, но това, че идва от по-слабо първенство нека не ви заблуждава - има опит и на национално ниво, има опит и в евротурнирите срещу големите отбори. Не съм го видяла досега наистина да изнемогва или да не е успял да бъде достатъчно адекватен в действията си. Тепърва има накъде да се развива, а и е при правилният човек за целта. Общо взето, ако се опази от контузии, можем да кажем, че това си беше трансфера на сезона за нас. Най-финансово изгодния, на пръв поглед най-скромния и тих трансфер, но според мен може би най-нужния и отдавна предвидения. Почти съм сигурна, че ЛВГ нарочно го взе едва ли не последен, за да не го натовари излишно с очакванията и писанията по медиите, че видиш ли ЛВГ си доведе човека. Т.е. май избегна ситуацията Мойс - Фела. Мдам, хич не си личи от написаното, че ми е новият любимец. :mood (17): Добре, че е ЛВГ, че тоя трансфер не смеех и да си го мечтая да се случи. Аякс добре ни зареждат пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре ти се получи смяната на любимец от Рио на Дейли. Няма да имаш празен сезон. Шнайдерлин ли е беше другия И за мен Ерера и Блинд ще се окажат най-важните трансфери. И Ди Мария естествено понеже имахме нужда от марков трансфер на световна звезда. Другите са бонус. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че си заслужава да се прочете. :) Много добре написана и аргументирана статия, отразяваща съвсем точно (по мое мнение) качествата на Блинд и ползата, която имаме/ще имаме от неговото привличане.

WHY DALEY BLIND COULD BE INVALUABLE FOR VAN GAAL’S TACTICAL SYSTEM

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще му треперя на къдравелко, да не се контузва...както толкова толкова години треперех за Карик...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що тъй си мислиш? Че и Ерера и Блинд, еле пък Ди Мария не са спаниша, като видят някой да бяга срещу тях да насират гащите.

И 3мата могат да играят с двата крака, да лъжат и да правят двойни. При една преса, Ди Мария ще ги побърка, щото ще има супер много празни пространства, само да се измъкне веднъж. Може да си пуснеш да гледаш няколко клипчета на Ди Мария в Реал как се измъква от бруталната преса на Барса и после кво се случва.

Една година ни побъркваха с преса, щото нямахме хора, които да могат да се противопоставят. Сега имаме такива и слабаците ще се върнат към глухата защита, както вчера КПР.

Малко закъснявам с отговора, но сега го виждам.

Аз за Ди Мария не съм казал нищо, не знам защо го споменаваш. Няма нужда да му гледам клипчета, щото 12396151 пъти е доказал, че притежава безспорна класа.

И аз много се радвам на играта на Блинд, щото мина бая време от времето, когато се радвахме на читава двойка централни полузащитници, но не бързам да му слагам оценка ''супер трансфер'' само от 1 мач и то срещу КПР на ,,Олд Трафорд''. В повечето случаи нямаше човек в радиус от 5 м., имаше цялото време на света да си спира топката и да я подава точно на хората около него, които също бяха свободни и нямаше хора, които да ги пресират.

Ще си проличи в мачовете със Сити и Челси например. Абе за ся единствения трансфер, за който съм сигурен, че 100% ще бъде успешен, то това е на Ди Мария, за всички останали съществува някаква въпросителна. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Elko Born ‏@Elko_B  9m9 minutes ago

Confirmed by Dutch television station NOS: Daley Blind has torn his knee ligament. He'll be sidelined for 4 to 6 weeks.

нещо не ми е ясна разликата с anterior cruciate ligament injury ... уж онова е няколко месеца, а тука си говорим за седмици  ... не знам, да се радваме ли? докъде стигнахме с тия контузии .. да си отдъхваме, че някой ще отсъства няколко седмици, а не месеца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То половината сезон почти мина(има още около месец), а още не се вижда подобрение и играчите падат един след друг. Като се почне от турнето, минеме през тия 3разови тренировки на Ван Гаал, за които се говореше и се стига дотук. Отделно, че нямаме късмет е ясно - то ние не само защита нямаме, въобще дефанзивни играчи не останаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

нещо не ми е ясна разликата с anterior cruciate ligament injury ... уж онова е няколко месеца, а тука си говорим за седмици  ... не знам, да се радваме ли? докъде стигнахме с тия контузии .. да си отдъхваме, че някой ще отсъства няколко седмици, а не месеца

Това, което ти казваш значи скъсани предни кръстни връзки. Почива се минимум 6 месеца. Личен опит. :X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

скъсаните кръстни връзки са ми ясни (като на Фалкао), ама на Блинд пак е някакви скъсани коленни връзки, само че явно не кръстни, а някакви други ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е*и му майката то бива бива ама това на нищо не прилича . Този сезон май и 4-то място ще видим през крив макарон .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Блинд е играча, който се представя най-постоянно до тук от отбора. Губим го до края на сезона... Той е крайъгълния камък на халфовата ни линия. Няма такъв карък, просто тва е нереално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Утре ще бъде ясно колко време ще отсъства , дано да не е най-лошото . Блинд се превърна в един от любимците ми след трансфера си .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове