Jump to content

Препоръчани публикации

Добре дошъл и на Блинд , наблюдавах го на Световното и в Аякс , смея да твърдя че е много добър играч , и умее да подава на пред , дълги и къси пасове умее също така да отнема топката от съперниците , а като прибавим че може да играе на много позиции го прави още по специален .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя ще привлече жени във форума :mood (17): Честит да ни е, ще видиме на каква позиция ще играе, надявам се да допринесе за отбора.За 14 млн. паунда е доста добър трансфер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя ще привлече жени във форума :mood (17):

Честит да ни е, ще видиме на каква позиция ще играе, надявам се да допринесе за отбора.За 14 млн. паунда е доста добър трансфер.

:mood (17): Ален Делон, а?. :mood (17):

Честит да ни е наистина, жив и здрав, много да ни радва! Вярвам в това наборче! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам, че ще се окаже успешен трансфер. ЛВГ го познава много добре, така че очаквам добри игри от 'лалето' през този сезон. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит да ни е ! Както повечето хора, така и аз съм го гледал едва в 3-4 мача на световното, но определено ми хареса. ван Гаал го познава много добре и със сигурност ще извлече най-доброто от него. Мисля, че ще ни е адски полезен понеже може да играе на различни позиции, освен това е борбен и скромен. Във всеки отбор трябва да има черноработници като него. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм доволен от тоя трансфер.Вземаме поливалентен играч,а предвид че с контузиите нямаме много късмет,то Блинд ще пасне много добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очакван трансфер, липсваше ни такъв играч до момента, в който го взехме.Смятам, че момчето ще даде всичко от себе си и ще гори във всеки един мач. Със сигурност ще е много полезен за отбора.Добре дошъл !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може би повече от година се надявах на този трансфер, а в момента, в който Ван Гаал беше обявен за мениджър на Юнайтед започнах да се надявам още повече. Мисля, че не е тайна, че следя и подкрепям Аякс и знам на какво е способен Блинд. Досега не съм си позволявала да го хваля само на базата на това, че ми е любимец, нямам намерение и тепърва да го правя. Но мога спокойно да заявя, че той няма да разочарова и ще оправдае очакванията на запознатите вече с качествата му, а на критиците, познаващи го само от изявите му в националния отбор - сигурна съм, че ще ви опровергае и много скоро ще го оценят и харесат. Не знам дали един ден ще бъде играч от световна класа, предполагам, че да ... но знам, че това е тип играч, който всеки един отбор би се радвал да има - човекът, който на пръв поглед не изглежда да блести толкова ярко, но е онази част, без която пъзелът не може да бъде завършен. Това е играч, който освен очевидните си качества /може да играе на много позиции и на всяка от тях да се представя на ниво/, в играта му си личи ясна представа какво прави и просто разчита играта на противника. Все още има накъде да се развива, а с мениджър като Бан Гаал, който отлично го познава - очаква го много обещаващо бъдеще и за щастие то явно е при нас. Това лято ми отне един любимец, но пък ми донесе друг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още от вчера ме глождеше, че ще вземе номер 17, ще ми се да го видим още срещу КПР.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честит да ни е и Блинд! Пожелавам му много здраве и да разкрие пълния си потенциал при нас. Само успехи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
играчи тип черноработници винаги са били много ценни,този е един от тях,съгласен съм с Лана,много добър трансфер,здраве и бърза адаптация в отбора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо официално за номера? Щото само той не е позирал с фланелка с номер...или поне не съм видял :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо официално за номера? Щото само той не е позирал с фланелка с номер...или поне не съм видял :)

Публикувано изображение
Още на обяд го обявиха, та е официално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама то било много хубаво да играем с дефанзивен халф! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно в днешно време повечето отбори имат такъв човек на терена. При СърО беше забранено дори да се говори за holding midfielder, макар че аз имах надежди за харго като първо дойде. Ма той па първо игра на друга позиция и после се изпоконтузи. Въобще САФ обичаше доста по-поливалентни футболисти от просто тразбивачи на атаки. И в интерес на истината и Блинд не е типичния дефанзивен халг тип Нацепено бичме. Доста интелигентен футболист, който има визия за играта. Сега, не е Скоулс, ама определено е най-добрия играч след него, който да играе малко по-назад от останалите халфове и да участва и в двете фази на играта еднакво добре. Верно е само един мач, ама съм супер оптимист за отбора и Блинд в частност :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, че Блинд днес беше перфектен. Изнася топката, опция на крилата или бековете да подадат, когато ги затворят, винаги на правилното място, понякога и 3ти защитник играеше. Това ми направи голямо впечатление в играта му. Винаги е там за да получи, винаги е там и на правилното място, за да спре атаката. Към края опита удар, който никак не беше лош, така че от халфовтата линия днес видяхме абсолютно всичко - пасове, креативност, удар от далеч, голове, асистенции. Перфектно беше всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мхм, освен това и много добре насочваше Рафаел и Рохо как да се позиционират в конкретни ситуации. Момчето просто има прекрасен поглед над играта, разчита играта на противника - едно много ценно качество, което човекът, който днес ми беше трудно да гледам в противниковия отбор, също притежава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, че Блинд днес беше перфектен. Изнася топката, опция на крилата или бековете да подадат, когато ги затворят, винаги на правилното място, понякога и 3ти защитник играеше. Това ми направи голямо впечатление в играта му. Винаги е там за да получи, винаги е там и на правилното място, за да спре атаката. Към края опита удар, който никак не беше лош, така че от халфовтата линия днес видяхме абсолютно всичко - пасове, креативност, удар от далеч, голове, асистенции. Перфектно беше всичко.

да бе, и като се замислиш, това му е дебют на момчето, както и на Рохо, 2-ри мач на Ерера, 2-ри на Ди Мария..... а има хора в тоя отбор, аре да не ги назовавам пак, но играят от години и все едни и същи долнокачествени мурафети се опитват/ха да ни пробутват и да ни убедят, че стават за отбора. Ето, че дойдоха хора от различни първенства, сред които от 492 пъти по-слабото Португалско и 131943 пъти по-слабото Холандско и направиха за смях онея, които разцъкват във ВЛ от цифра години. Ама то си е до талант Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дейли е скритата лимонка на отбора.Винаги съм харесвал играчи като него - не блестят с голове, но управляват играта в средата на терена.Има прекрасен поглед върху играта и пипа топката лекичко, без напрежение.Леко ми наподобява на Пирло :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен по-скоро на Харгрийвс и Флетчър (в силните му периоди)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не сравнявайте Дейли с оня къдрав мазол Харго... направи блестящ дебют, точно такъв човек ни трябва... май си намерихме новия Скоулс :mood (36): дет се вика контролира темпото на играта.Много добър поглед върху играта има тоя човек и е супер спокоен с топка в краката... ударихме 10-ката с него!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове