Jump to content
Pepinka

Избор на автори #1

Препоръчани публикации

Новата тема, по който ще се пише, е предложена от Wolfram:
Има ли Юнайтед сили да влезне в Топ 4 през сезон 2014/15?
Mоля, всеки който има желание да твори, да пише в тази тема.

До момента автори са били:
5 пъти - PePiNkА
4 пъти - Oracle, crash
3 пъти – Nasunko, R3D_aNd_M37h, ENGLAND_, Baev
2 пъти - coverdale (onephake), F.Totti, Ryan Giggs, plexa, Ca6KO, Чаво, Man_Utd_Girl, Ingiliz, splat, Alan_Smith,, Lord of Memories, MANCHESTER UNITED, Simply Red, Devilment
1 път - eNgLaNd, DAVIDKO, Wakarimasu, mikell, Bg-Gunner, hlapaka, , Peter (cRaZyDeViL), forevertrance, sasho, kaarito, Vermilion, Форум Айдъл (chess_m), Red_Devils, BreathOfFrost, atiar, Dido, Drinkwater, void, KingBG, Wolfram, SoLskJa3r, Аvramov, baker, Nitram, CR7 (RoNaLDoBG), Piece Of Mind, Shenkito, onyx, Enzo, Drinkwater.

По избраната статия пишат двама автори, които се избират от потребителите. Двамата с най-много вотове в своя полза, са тези които ще пишат.
Темата ще бъде отворена до събота (30 август) 23:00ч.

Souljah vs cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е ли по желание бе? По-добре който иска да пише да каже, кви са тия избирания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз тва мислех да напиша... да кажат кои искат да пишат по тая тема, щото нито знаеме кой има време/желание, нито кой ква теза ще защитава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и според мен ще е по-добре тия,които имат желание да кажат и съответно да се направи анкета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги се е процедирало по този начин - архив. И както съм написала, ако някой има желание да пише - това ще бъде взето под внимание.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че няма шанс Юнайтед да се добере до топ 4! От някъде да започнем с колегата :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смятам, че няма шанс Юнайтед да се добере до топ 4! От някъде да започнем с колегата :mood (20):

Ако ви изберат, ше пишеш на дълго и на широко, споко бате Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ви изберат, ше пишеш на дълго и на широко, споко бате Публикувано изображение

Тей кажи бе....аз си гледам моето име и започнах вече :mood (17): :mood (17): :mood (17):

ss4 vs H17MAN Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста скандална тема избрахте. Повече подхожда за форума на Тотнъм, Ливърпул или Арсенал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

rigger vs Exitence :mood (36): :mood (35):

Аз съм идиот, не ме избирайте :mood (36):

Sir Bobby vs cantona7 Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм идиот, не ме избирайте :mood (36):

Ма, ти защо си помисли, че си дадох гласа за точно вас двамата? Мислиш, че е просто случайност? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

CR7 vs ss4

т'ва па как го реши :D изобщо не ми се занимава с тия глупости и бях твърдо против да се възобновява т'ва .. достатъчно глупости се пишат в тоя форум и без т'ва, че да се повтаря всичко в хорските статии и да се чете отново

а и съм в сесия, освен т'ва :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

т'ва па как го реши :D изобщо не ми се занимава с тия глупости и бях твърдо против да се възобновява т'ва .. достатъчно глупости се пишат в тоя форум и без т'ва, че да се повтаря всичко в хорските статии и да се чете отново

ташак да става Публикувано изображение не бе иначе ако въобще няма желание как се стигна чак до избор на автори? Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е те може да са гласували с "ДА" хората, ама само да им е интересно да четат .. колко биха се захванали да пишат и да се занимават с т'ва е друг въпрос :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще се ликвидираш ли? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
при нас ся е поправителна сесия, а ликвидационна има само след тази поправителна .. в рамките на 2 дни е и имаш възможност да се явиш на нещо тогава само, ако 2 изпита от поправителната ти съвпадат в един и същи ден

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
R3D_aNd_M37h и Sir Bobby Charlton Техни са най-интересните мнения, които чета тук. Аз да попитам - ок, избираме два автора. Ама ако и двамата имат една и съща позиция по тая тема какво правим? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

R3D_aNd_M37h

отдавна не е писал във форума и се съмнявам, че ще го види ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

R3D_aNd_M37h и Sir Bobby Charlton

Техни са най-интересните мнения, които чета тук.

Аз да попитам - ок, избираме два автора. Ама ако и двамата имат една и съща позиция по тая тема какво правим? :mood (17):

Случвало се е и единия е писал статия, в която подкрепя различната позиция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-добре тези които имат желание да пишат да се регисрират в ЦИК и след това да се гласува кой от тях да бъде избран за да пише статия .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Се с хора с които съм имал конфликт.
Дайте ми и Exitense и Enzo.

Din4o vs Tiesto :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове