Jump to content
CR7

Анхел ди Мария

Препоръчани публикации

Ди Мария вече доста време не започва мач, а днес дори не беше и на пейката. Някои има ли някаква информация? Да не е контузен? Че иначе нещата не изглеждат никак добре. Смятам че трябва да му се даде шанс и другия сезон, защото е безспорна класа. Но като гледам колко малко участие взима напоследък, започвам да се чудя дали наистина няма да го махаме, дано не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[vine]https://vine.co/v/euOi5hKBuv6[/vine]

Енцо да каже дали е фейк :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да го продадем лятото, не и след тези пари, които дадохме за него. Втората половина на сезона Анхел беше трагичен и мястото му изстина, което е нормално. Мата и Йънг се справят доста по-добре по крилата. На мен ми е интересно сега като взехме и Депай какво ще се случи, кой ще бъде жертван. Нани също се връща, изобщо според мен в лятната подготовка ще се взимат решения. Но след този сезон, който изнесе Йънг определено заслужава да преподпише нов договор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена мой приятел е разговарял с фен на Юнайтед англичанин и му е казал, че след като са влезнали крадците в къщата на Ди Мария момчето не е на себе си. Общо взето не е нещо, което да не е стигнало до нас, но там се говори, че лятото бил сигурен напускащ, просто живота в Англия не му понасял. До колкото знам след този инцидент Ди Мария живеел на хотел със своето семейство и не му било много до футбол, пък и то не е като да не му си личи.

Ще е много жалко ако не успее да преодолее тези трудности аржентинеца, но все пак семейството е на първо място и ако той не се чувства сигурен в Англия и не му понася живота по-добре да напусне, докато все още можем да му вземем добри пари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен , че ще остане . Следващият сезон евентуално ще имаме мачове през 3 дена , Ди Мария , Депай , Йънг , Мата , Янузай (ако приемем , че са крилата ни) дефакто като бройка не са много . А , Ди Мария освен от ляво може да играе и отдясно . Само не знам дали Янузай ще остане или ще бъде пратен някаде поднаем , но съм на мнение че не трябва да го продаваме защото има потенциал да стане класен играч .

Йънг/Депай(Янузай)           РВП/Рууни          Мата/Ди Мария(Янузай)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/manchester-uniteds-angel-di-maria-5707774

Di Maria: "I moved here from Real to win titles and this season has been very bad for me. I'm frustrated because I want to do better."

Di Maria: "The fans in England have not seen the real Di Maria. I know I can offer a better level. This year was not good enough."

Di Maria: "Adapting to English football is not easy. People told me the first year for a foreigner here is hard. And that’s true." 

Di Maria: “My challenge is not for one year, but to become part of the history of Manchester United."

Di María: "My dream at #mufc is still to win the Premier League and Champions League.”

Di Maria: "Next year we want to do more. I think you'll see that we'll be there."

Класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С нетърпение очаквам втория му сезон,като дълго чакана примиера и най-вече да се наслаждавам на коментарите Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тва е. Днеска срещу мосюто може да им загатне какво ги чака другата година .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно мотивация и хъс му липсваха последните месеци според мен.

Дано направи силен мач днес. Всички го искат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Анхелито ще къса гръкляни другия сезон. Днес е добро начало за това :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да не стане така да ги къса днес пак на пейката....., дано не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей това интервю чакахме. Значи няма съмнения, че остава и е мотивиран догодина да къса. Пожелавам му искрено догодина да е PFA Player of the Year- качествата е доказал, че ги има, просто трябва да се успокои и да заиграе с удоволствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

щото не става

И всичко това за горе-долу половин сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 от головете му са реално центрирания. 3-4 от асистенциите му са неуспешни удари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 от головете му са реално центрирания. 3-4 от асистенциите му са неуспешни удари.

Да бе, смисъл, не го бива :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове