Jump to content
CR7

Анхел ди Мария

Препоръчани публикации

ето я и цялата пресконференция, качеството е малко тъпо, но пък всичко се чува отчетливо.

http://www.youtube.com/v/I0FR9P6HAiA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След 5 мача като не е вкарал 10 гола и още толкова асист, ще искаме да го махаме. Да се знае!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
между другото, сега като изгледах цялата пресконференция ми се струва, че Ди Мария е доста скромен човек, не е мегаломан, нищо, че е играл с един куп такива в Реал. Хареса ми много, дано се адаптира бързо и да го видим още срещу Бърнли, макар и като резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли Анхелито ще започне много силно , ще има нужда от време според мен . Пък и английския футбол не е като испанския , и Юнайтед не е като Реал .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със сигурност ще има дежурното "добре дошъл" боди чек от някой английски дървар, както направи Шелви срещу Ерера!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това писмо верно ми звучи като нещо то рода на: Моля ти се, не искам, не искам да си ходя. Не ме карайте да се опитвам да играя футбол с Валенсия, Йънг, Кверъли, Флетчър, Уелбек и Чичарито. На пейката ще седя бе, конусите ще нося на тренировките, само не това :mood (17): Редактирано на от King Arthur

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едва ли Анхелито ще започне много силно , ще има нужда от време според мен . Пък и английския футбол не е като испанския , и Юнайтед не е като Реал .

не се знае много е възможно да почне с гръм и трясък,ама предвид другите ни крила определено ще е нещо невиждано от дълго време насам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не се знае много е възможно да почне с гръм и трясък,ама предвид другите ни крила определено ще е нещо невиждано от дълго време насам

Е то нашите стандарти откъм крила за доста занижени в последно време така , че е нормално да блесне сравнение с тях . Аз имах предвид да почне така както играеше в Мадрид миналият сезон , защото видяхме и Йозил миналият сезон големи очаквания , направи може би няколко добри мача , контузия и край .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И един мач не изигра дори и ясно се вижда, че е най-добрия играч в отбора и то с много. Боже, тоя изглеждаше, като от друга планета, сравнен с другите в халфовата линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те да го пуснат на крилото.... с тая техника,скорост и с тия пасове ще ебе майката на всяка защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Горкия с тея бездушници в момента до него...и тая класа в центъра ни.. Рууни и Перси некви незаинтересовани,лениви.. Дано нещата потръгнат с идването на АДМ...спокойно може да се превърне в катализатора на отбора и да го дръпне напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Получавам оргазъм като гледам Ди Мария.До 50-тата минута за Аржентина с 3 асистенции и с гол срещу Германия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

„Може би Ди Мария имаше финансови изисквания, които ни бяха по-големи от това, което ние можехме да му предложим“

Ние ще му я плащаме бе, боклук. Само, че ся като вземе златната топка дан ревеш, хахаха.
Хамес за Ди Мария - отново счупен тъпомер от тоя олигофрен.

Толкова по-добре за нас де, хахахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста тъпо. Реал, ако нямат пари, то кой има!? Хамес след едно добро световно, взимаше повече от Анхелито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

And Di Maria revealed Ronaldo tried to prevent his move from La Liga to the Premier League.

'Cristiano was always on my side,' he continued. 'He fought for me to stay. I don't know how long he will stay at Madrid.

:mood (26): Еди...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Лудогорец им надуе шушоните в групите и по Коледа да си го приберем. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...-Cup-final.html

http://www1.skysports.com/football/news/11...-over-world-cup

Ей го, тия Реал са ебати боклуците, мани тва, ама Ди Мария също перкалява с раздухването на тая история...

And Di Maria added that he did not expect to leave the Spanish capital: "I never wanted to leave Madrid. Cristiano (Ronaldo) always supported me to stay.”Selling me was very good for Madrid to recover all they had spent.”

Тва е супер неуважение според мен и към феновете, и към клуба, и към ЛВГ. Разбирам, че така го чувства, ама поне да не го казва в медиите, все пак един тон пари бяха платени за него. То е ясно, че и на него детските мечти са му в Реал и е тука заради нещастно-стеклите-се обстоятелства, ама прекалява :wacko:

Дано поне на терена си върши работата, ебал съм му майката на другото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www1.skysports.com/football/news/11...-over-world-cup

Ей го, тия Реал са ебати боклуците, мани тва, ама Ди Мария също перкалява с раздухването на тая история...

Тва е супер неуважение според мен и към феновете, и към клуба, и към ЛВГ. Разбирам, че така го чувства, ама поне да не го казва в медиите, все пак един тон пари бяха платени за него. То е ясно, че и на него детските мечти са му в Реал и е тука заради нещастно-стеклите-се обстоятелства, ама прекалява :wacko:

Дано поне на терена си върши работата, ебал съм му майката на другото.

Споко, като види феновете на отбора и подкрепата им към него ще говори друго.

В момента е афектиран, но ще му мине доста бързо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Коментара го оставям на вас, защото аз нямам... :champs (14): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къв коментар, пича е бог буквално,в пика на кариерата си,тепърва ще гледаме най-доброто от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове