Jump to content
CR7

Анхел ди Мария

Препоръчани публикации

Ама и вие как му говорите тука, все едно от тая тема му дрънка месинджъра и ги получава :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
18 hours ago, Wolfram said:

Ама и вие как му говорите тука, все едно от тая тема му дрънка месинджъра и ги получава :mood(17):

Докторе, оная вечер колкото го псувах и скаузърите толкова не съм. Ама ми беше хубаво. Все ми е тая, че не го е чул лично от мен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, и аз го псувАх, нямам нищо против :mood(17): просто ми стана смешно как сте налазили тука, все едно тая тема му е официалния туитър акаунт :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо искаш да ни лишиш от възможността да тропаме по жрицата на любовта кака Мара :46170a95483b1b7f:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
5 hours ago, Wolfram said:

Е, и аз го псувАх, нямам нищо против :mood(17): просто ми стана смешно как сте налазили тука, все едно тая тема му е официалния туитър акаунт :mood(17):

Е, това по принцип важи за всички теми на играчи и треньори. По същата причина да не солим или хвалим Погба, Лукаку и т. н. На мен ми е по-странно покрай рожденните им дни като се почнат едни честитки, благопожелания и наричания... :mood(17):

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честитките са  в знак на уважение,той и хранежа е един вид да ги уважиш де,кой както смята за редно 

Редактирано на от Glorious Dogg
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове