Jump to content
CR7

Анхел ди Мария

Препоръчани публикации

Жив и здрав да е, всичко останало му е в краката. Супер трансфер - един от най-добрите с Тони Кроос за лятото. В събота да излиза и да ни спасява от младата гърбица най-накрая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде, честит да ни е! Най-сетне футболист, който да те дига от дивана...

http://www.youtube.com/v/VoOG7LEyUJ0

http://www.youtube.com/v/Y8-lDDqntQQ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жив и здрав , той е голям талант и го е доказал не веднъж . Най-хубавото е , че може да играе като ляво , дясно крило и в средата на терена . Бърз , техничен с много точно центриране , а и върши много работа в дефанзивен план за разлика от много други играчи .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито! Много успехи и титли с Ман Ютд! Просто класа, чакаме вече Видал/Де Йонг/Блинд.

Публикувано изображение Редактирано на от BLINDER !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ни е честит Анхелито! Дано да се опази от контузии, той другото си го може и съм сигурен, че ще мачка по английските терени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без наличието на шампионска лига привличаме едно от най-котируемите имена в световния футбол, най-добрия играч на отбора взел ШЛ, а други се пънат по 3 месеца, за да договорят разни звезди от Саутхемптън (на кило) и разни други треторазрядни оБорчета :mood (17):

Eдии е моя идол!! Така леко доволен, ама едвам доловимо, почти като подписване с Рики ЛаНбърт!

Публикувано изображение Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички фенове! Добре дошъл Анхел Ди Мария! Дано върне отбора там където му е мястото :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая 7ца! 7777777! Винаги в тоя отбор трябва да има 7ца от такъв ранк. Ако няма - нищо не е същото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Меден трасфер. Свястно крило не сме имали от времето на Роналдо. Дано бързо се приспособи към визшата лига и да мачка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/aXglNFG0fKw

Честито! Класа! Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ай чистито! Тва е един от най-силните ни трансфери в последните 5 години, да не говорим колко крещящо-наложащ беше. Никога не съм вярвал, че ще извадим подобна сума за играч от такъв калибър, но това е факт. Не ми се верва още, баси. Добре дошъл на Ди Мария! Дано се опази от контузии, и да ни радва много, дано да поддържа нивото от Реал и да се адаптира бързо! Браво на ЛВГ и Уди, че реализираха този трансфер! Извинявам се на всички в темата трансферни спекулации задето невярвайки им се подигравах, когато се надяваха на точно този трансфер! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл,ушко-добродушко.Дано и при нас си MVP.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ПОЛОДИАХ.Слава на Уди ! Слава на Гаал ! Отбора ни току-що скочи с една класа нагоре.Честито на всички. :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Да я маха тая таратайка,че като нищо ще се сурне някъде. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еуфорията е голяма в момета и съответно апетита идва с яденето. След трансфера очаквам още по- голямо желание за нови големи транфери от повечето фенове. Забравяте само, че колкото и да е голям и рекорден транфера не само за нас, но и за Острова, то Анхел както и Мата не са били някакви незаменими титуляри за дадения отбор, за дадения момент. С други думи не са желания първи избор за титулярната единайсеторка, за който сме се преборили да ни я продадат. Не очаквайте от тук на татъка да "обираме само каймака", както се изрази един колега по- назад. За самия трансфер без чакане и доказателства мога да кажа, че е мега значим за нашия клуб не само като качества на футболиста, но и от психологическа гледна точка и извадихме нечовешки късмет с него. Оставям на страна рекордната сума, не съм икономист и чесно казано ме боли кура. Некви трансферни рекорди не ме трогват хич. Късмета се изразява в това, че такъв класен футболист по някаква причина не е първи избор в един от най- големите клубове и по взаимно съгласие желае да напусне и по някакво лудо стечение на обстоятелствата ние сме толкова притиснати, че вадим парите и го взимаме. Тоя трансфер определено ни оставя в играта за елита, което според мен е супер преломна точка за по нататъшното развитие на клуба, защото времето започва да ни притиска супер много и не реагираме ли адекватно, то хиените и мършоядите просто ни изяждат със всяко следващо не шампионско поведение на терена и извън него. Добре дошъл на Ди Мария и от тук на татъка е въпрос на време за възвръщането на обичайното ни арогантно самочувствие. Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен футболист, може би топ 5 на най-добрите в света в моите очи и най-добрия трансфер в историята на отбора, поне на пръв поглед, дано всичко с него от към здраве е добре и да се адаптира бързо към английски футбол, като разгърне пълния си потенциал :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КЛАСА. Струва си всички пари. Да ни е честит, жив и здрав и само успехи! Още от събота да ги почва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл Анхелито :champs (14): 100% днес 50% от форумо са му харесали страничката във фейсбукито :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре дошъл Анхелито :champs (14):
100% днес 50% от форумо са му харесали страничката във фейсбукито :mood (17):

Не съм, ама сега ще го харесам. :mood (17):

Скъпи мадридисти, моето време в Реал Мадрид приключи. Невъзможно е да обобщя преживяното от мен тук с в няколко реда, но искам с това писмо да ви кажа какво изпитвам в този миг на раздяла.

За четири години носих фланелката с чест, и не съм чувствал нищо друго, освен гордост, от изминатия път, преминат с моите съотборници. За съжаление, сега си тръгвам, но искам да знаете, че това не е нещо, което съм търсил. Винаги съм искал само да вървя напред, дори и след като вече спечелихме Десетата. Много неща, много лъжи се изговориха. Те искаха да насочат нещата натам, сякаш аз съм искал да напусна клуба, но не беше така. Има много неща, които ценя, и нито едно от тях не е свързано с моята заплата. Надявам се да открия това, което търся, в Манчестър Юнайтед, един от най-големите клубове в света, с който се надявам да пиша история.

Имах късмет да съм съотборник с едни фантастични футболисти. Според мен това бе ключът към спечелването на Десетата. Искам да се извиня за случаите, в които съм грешил, на терена, или извън него. Никога не съм го правил умишлено. Всеки път съм давал всичко от себе си. Понякога съм пресилвал нещата, понякога - не, но винаги съм давал всичко от себе си. Благодаря на Испания, че ми даде толкова много, тук се роди дъщеря ми, затова специално благодаря на хората в болница Монтепринсипе, които винаги ще нося в сърцето си. От името на съпругата ми, дъщеря ми, и мое име, вечно ще сме ви благодарни.

На моите съотборници, които винаги са ме подкрепяли, в добро и лошо, на всички треньори и всички, работещи в клуба ежедневно, надявам се винаги да запазим страхотните си отношения. Пожелавам на Реал Мадрид страхотен сезон, и постигане на целите, към които винаги се стреми.

Винаги ще помня момента на Суперкупата, когато излязох на Бернабеу, и получих обичта на феновете. Благодаря ви. Все още настръхвам. Не мога да си представя по-добро сбогуване, макар че за съжаление това бе последният ми мач.

Hala Madrid! Завинаги!
Анхел Ди Мария

Майка му да еба на това говно Флорентино Перес, което съсипва футбола. Все пак благодарение на него си имаме Ангел в отбора. Мерси, боклук. :mood (36):

Анхелито е голям боец. Отиде в Мадрид и газеше по десния фланг, когато утрепката реши да купи Бейл. Приспособи се и газеше в полузащитата, когато утрепката реши да купи Кроос и Хамес. Е, няма как да стоиш при това положение. Много правилно решение от страна на Ди Мария. В нашия клуб ще бъде оценен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове