Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Рохо: Ще дам всичко от себе си

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Юнайтед подписа с Маркос Рохо

- Националът на Аржентина подписа за 5 години
- Нани преминава под наем в Спортинг

Манчестър Юнайтед има удоволствието да обяви, че подписа договор със защитника Маркос Рохо от Спортинг Лисабон за сумата от 20 милиона Евро, като Нани преминава под наем в португалския тим до края на сезона. Маркос подписа 5-годишен контракт.

Рохо, 24-годишен, се бе присъединил към Спортинг от Спартак Москва, започвайки кариерата си в Естудиантес, в своят роден град. Маркос записа 28 мача за Аржентина, откакто дебютира преди 3 години и изигра шест срещи, включително финала, на таз-годишното Световно първенство, отбелязвайки в груповата фаза срещу Нигерия. Той бе избран в отбора на звездите на турнира от Кастрол.

Маркос Рохо добави: "Голяма чест е да кажа, че вече ще играя за Манчестър Юнайтед. Висшата Лига е най-вълнуващото първенство в света и да имам възможност да играя в него за най-големия отбор в света е като сбъдната мечта. Млад съм и съм твърдо решен да продължа да се развивам, така че да играя за толкова опитен треньор като ван Гаал е фантастична възможност за мен. Присъединих се към Юнайтед с мисълта да работя усърдно с моите съотборници и да печеля трофеи, и знам, че мениджърът има същата амбиция.

Луис ван Гаал заяви: "Маркос е много талантлив играч. Той е играл на най-високо ниво в света на футбола и може да играе в центъра на защитата, и като ляв бек. Той притежава невероятни умения, физическа мощ и желание да продължи да се развива, което означава, че го очаква светло бъдеще. Представи се много силно на Световното първенство и има няколко години в европейския футбол зад гърба си. Той е много добро допълнение към състава."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо интересно каза ли на това интервю? Иначе, честит да ни е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рохо: Ще дам всичко от себе си

Маркос Рохо даде есклузивно интервю за MUTV, в което обеща да даде всичко от себе си за най-големия клуб в света…

Добре дошъл в Манчестър Юнайтед. Как се чувстваш тук, подписвайки за клуба?
Много благодаря. Щастлив съм, тъй като това е много голяма крачка напред в кариерата ми. Невероятно е да се присъединя към най-големи клуб в света.

Какво знаеш за клуба, историята, играчите?
Знам доста за клуба, защото винаги съм следял Висшата Лига, а Манчестър Юнайтед е бил моят отбор, защото са най-големият и най-добрият клуб. Хуан Себастиан Верон игра за Юнайтед. Той беше страхотен играч и следях неговия прогрес. Юнайтед винаги е бил моят клуб.

Имаше доста спекулациите около трансфера. Как преминаха последните няколко дни за теб?
Имаше нужда от време, за да се уредят нещата, защото тези трансфери могат да бъдат доста сложни, но вече съм щастлив да съм тук – в Манчестър Юнайтед.

Как се почувства, когато за пръв път разбра, че Луис ван Гаал иска да те привлече?
Беше изумително. Играхме срещу неговия отбор на Световното първенство и те се справиха прекрасно. Когато разбрах, че той ме иска тук, бях много щастлив, а също така адски горд и развълнуван от възможността да получа шанс в такъв отбор.

Кои смяташ, че са най-добрите ти качества като футболист?
Винаги давам всичко от себе си в двубоите. Играя всеки мач сякаш ми е последен. Това е най-важното в моята философия.

Какво мислиш, че може да постигнеш тук – с тима и индивидуално?
Мисля, че най-важното е да продължа да израствам като играч. Работих много здраво да получа този шанс и сега съм в най-големия клуб в света. Искам да печеля и трофеи.

Последно, има доста хора в клуба, които говорят испански, така че те ще ти помогнат да се установиш и да свикнеш…
Абсолютно. Това определено ще ми помогне много да свикна с живота в тази страна. Ще ми помогне да се установя възможно най-бързо.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубави новини :)

Christian Martin @askomartin
Marcos Rojo has finalised his paperwork and travelled to Lisbon to collect his work permit. He'll be in Manchester later today

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добра новина, бахти, все едно го купуваме за втори път :mood (17): П.С. Мощен КУР за тъпите англета !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето го и от официалния туитър на клуба... за съмняващите се. :)

Manchester United @ManUtd
The UK Border Agency has agreed to grant #mufc defender @marcosrojo5 a visa and he will therefore be available to face QPR on 14 September.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Маркос Рохо очаква дебют за Юнайтед

Маркос Рохо заяви, че няма търпение да дебютира за Манчестър Юнайтед.Той се надява да го направи срещу Куийнс Парк Рейндърс следващия уикенд, след като успешно му бе отпусната работна виза. Рохо премина в Манчестър Юнайтед от Спортинг Лисабон за цената от 16 млн. паунда.

24-годишният аржентинец бе принуден да наблюдава мачовете отстрани, тъй като имаше усложнения с отпускането на работната му виза, в следствие от което пропусна двубоите срещу Съндърланд, МК Донс и Бърнли.

Но Британската агенция за граничен контрол потвърди този четвъртък, че на Рохо са връчени нужните документи, за да играе за своя отбор. Защитникът вече е на разположение да направи дебют срещу КПР, както и новите попълнения Радамел Фалкао и Дейли Блинд.

"Изгарям от желание да играя на терена, защото все още не съм стъпвал на Олд Трафорд.", заяви Рохо пред аржентинската преса, докато изпълняваше задълженията си към националния отбор заедно с новия си съотборник Анхел ди Мария.

"Животът ми се промени много.", продължи Маркос. "Много съм щастлив да съм част от Манчестър Юнайтед, един от топ отборите в света и да деля една съблекалня с играчи като Уейн Рууни, Робин ван Перси, Анхел ди Мария и Радамел Фалкао."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове