Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Имате ли желание статиите ЗА/Против да се подновят?

Подновяване на статиите ЗА/Против?  

33 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

От няколко дни се чудя дали ще имате желание да се подновят отново статиите ЗА/Против? Има доста теми, които могат да се обсъдят, така че ако имате желание, нека ги подновим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен лично ми бяха интересни да ги чета, така че съм твърдо ЗА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Твърдо съм против , само като се сетя какви статии имаше от рода на "Има ли "хляб" в сър Алекс?" ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то отстрани хубаво изглежда интересно, ама колко и кои ще се хванат да пишат? щото да се чете е лесно, ама мераклии да пишат не виждам как ще се намерят .. в началото може и да има, ама бързо ще им мине ентусиазма

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това изисква време и подходящи хора, които да могат да изложат мислите си в повече от 2-3 взаимосвързани изречения :mood (17): В момента не виждам повече от 10(15) човека във форума, които могат да го направят, но в зависимост от това какво учат и какво работят, изобщо не е сигурно дали ще се съгласят да се занимават... Все пак е интересно, ако стане - идеално, ако не - отдавам го вече на променилите се времена (защото разгледах част от скоро и прави впечатление, че това е ставало преди 3-4 години) и изпростяването на населението :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то отстрани хубаво изглежда интересно, ама колко и кои ще се хванат да пишат? щото да се чете е лесно, ама мераклии да пишат не виждам как ще се намерят .. в началото може и да има, ама бързо ще им мине ентусиазма

абе и да, и не. от една страна ще е хубаво да се подновят, щото бяха интересни, от друга страна доста малко хора във форума пишат мнения въобще, повечето четат. от трета страна съм раздвоен, защото мозъчният капацитет на форума в последните 3-4 години критично върви надолу и съответно рискът да се даде трибуна за изява на некой ретард се е покачил с голям процент Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз предлагам първата статия ЗА/Против да я напише Exitence , а темата да е по негов избор . След това няма да има никакви конфронтации относно тази анкета .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очевидно, 68% или по-скоро 23 от вас искат статиите да се подновят.
Предложения за теми, по които да се пише, може да давате тук. Не е задължително темите са свързани с Юнайтед, както ще видите, писано е по теми, които нямат нищо общо с Юнайтед.

Ако се окаже, че анкетата е излъгала и няма голяма интерес към статиите, ще ги спрем. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this