Jump to content
Viper

Последният оцелял 1

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

И Евертън са на път да се издънят... ебати кръга :mood (17): 25+ отпаднали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
16 човек останаха. Сега Сотон като думнат Ливърпул и в понеделник Бърнли като треснат Челси, ще изгорят още 7. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
29 отпаднали до момента....това трябва да е рекорд. Ако има още някоя друга изненада този кръг и току-виж останали 4-5 души още след 1 кръг. Нищо тъкмо второто издание ще започне по-скоро. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

16 човек останаха.
Сега Сотон като думнат Ливърпул и в понеделник Бърнли като треснат Челси, ще изгорят още 7. :mood (17):

Баси, цели 16 ли бе? Публикувано изображениеПубликувано изображение шок.

29 отпаднали до момента....това трябва да е рекорд. Ако има още някоя друга изненада този кръг и току-виж останали 4-5 души още след 1 кръг. Нищо тъкмо второто издание ще започне по-скоро. :mood (17):

Между другото, ще е хубаво да се запомни тая бройка, да се запише някъде, имам чувството, че ше е абсолютния рекорд за целия сезон Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение по стара традиция отпадам или в 1-вия, или във 2-рия кръг в тая шибаняшка игра, никога не съм стигАл далече Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо играчи: 45
Останали: 15

В играта продължават: Exitence, ScholesRedLegend, h8!, adr, HaCko88, AnTo_14, REDs_United, ZaKoNa, Glory_Man_United, TeathreOfDreams, .::MUFC::., Thirteen, nikcho, CR7, RedBoy

Saturday 23 August 2014
14:45 Aston Villa v Newcastle
17:00 Chelsea v Leicester
17:00 Crystal Palace v West Ham
17:00 Southampton v West Brom
17:00 Swansea v Burnley
19:30 Everton v Arsenal
Sunday 24 August 2014
15:30 Hull v Stoke
15:30 Tottenham v QPR
18:00 Sunderland v Man Utd
Monday 25 August 2014
22:00 Man City v Liverpool

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе мога ли да кажа направо и за следващата седмица, евентуално ако се класирам, че ще ходя в почивка и няма да сваря да пиша после :D Та ако може, казвам Сити, ако не - здраве да е, ще знам, че съм бил моралният победител :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо играчи: 45
Останали: 11

В играта продължават: Exitence, adr, HaCko88, REDs_United, ZaKoNa, Glory_Man_United, TeathreOfDreams, .::MUFC::., Thirteen, nikcho, RedBoy

Saturday 30 August 2014
14:45 Burnley v Man Utd
17:00 Man City v Stoke
17:00 Newcastle v Crystal Palace
17:00 QPR v Sunderland
17:00 Swansea v West Brom
17:00 West Ham v Southampton
19:30 Everton v Chelsea
Sunday 31 August 2014
15:30 Aston Villa v Hull
15:30 Tottenham v Liverpool
18:00 Leicester v Arsenal