Jump to content
Viper

Последният оцелял 1

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

К'во пък всички сте гракнали с тоя Юнайтед, бе? Юнайтед, та Юнайтед ... не ги ли видяхте колко слаби бяха миналия сезон? :mood (17): Everton - защото никога, ама абсолютно никога не са ме предавали! Както и щорите, ама тях си ги пазя за някой по-труден кръг. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

К'во пък всички сте гракнали с тоя Юнайтед, бе? Юнайтед, та Юнайтед ... не ги ли видяхте колко слаби бяха миналия сезон? :mood (17):

Everton - защото никога, ама абсолютно никога не са ме предавали! Както и щорите, ама тях си ги пазя за някой по-труден кръг. :mood (33):

Доста смело за Евертън, при положение, че играят срещу Лестър и то в гостуване. Смисъл, че доста често във ВЛ новаците правят силен първи кръг, няма да се учудя тоя път да те предадат Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста смело за Евертън, при положение, че играят срещу Лестър и то в гостуване. Смисъл, че доста често във ВЛ новаците правят силен първи кръг, няма да се учудя тоя път да те предадат Публикувано изображениеПубликувано изображение

Ама то това му е забавното - Евертън и Спърс ме прецакват в 90% от случаите. Само Сотон ги водят в тази класация с почти 100%-ва успеваемост. :mood (17):
Така де, няма да убивам тръпката още от първия кръг, ако освен тя не ме убие. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове