Jump to content
CR7

№23 Люк Шоу

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

What in the blue hell is this ? Тва вече е прекалено, парите наистина побъркват някои хора...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

типичен бритиш хомосекшуал стайл,тука ги виждам такива нон-стоп

Виждаш ли много от така наречените "chavs"?

Тоя не ми се вижда да е такъв, по-скоро просто хомо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе и аз имах некви съмнения... с извинение, ама има доста пед........ физиономия.Нищо против момчето, да си цъка, ама май няма да му подават много много :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не е гей момчето.Нали лятото някаква моделка се оплаква,че искал само да я е*е,а тя си мислела че е сериозен. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виждаш ли много от така наречените "chavs"?

Тоя не ми се вижда да е такъв, по-скоро просто хомо?

срещат се много ясно,но най-вече виждам мъже в бели рокли и жени нинджи в черно,ония ден видях една беше забулена изцяло включително и очите и виждаше само през прозиращата материя,много противна паплач тва пакитата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

срещат се много ясно,но най-вече виждам мъже в бели рокли и жени нинджи в черно,ония ден видях една беше забулена изцяло включително и очите и виждаше само през прозиращата материя,много противна паплач тва пакитата

Нормално. Не случайно сред екстремистите в Ирак и Сирия има хора, които цял живот са живели в Англия. Утрепки мръсни.
Даже тоя, дето отряза главата на журналиста е от Източен Лондон.

Иначе мисълта ми беше дали тоя Шоу е някво "чаве" и просто тва е модата в тия кръгове, щото е по-добрия вариант от това да е гейче. Ама май не е "чав", а обикновен гей :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не го защитавам, но ПРИНЦИПАЛНО казвам, че Тони Адамс се пенсионира през 2002-ра, тогава, когато Шоу е бил 1-ви клас. Тони Адамс е 66-ти набор.... а и съм почти сигурен, че думите на Фрнаки са изопачени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може и така да е, ама ние сме набори с него и аз го знам отдавна тоя човек, той на тия години няма да го знае ли.. Когато вече е почнал да мисли като голям човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не че нещо, ама от къде на къде ще знае легенда на Арсенал ?
To и аз не го знаех до 07/08 някъде.

Абе не е гей момчето.Нали лятото някаква моделка се оплаква,че искал само да я е*е,а тя си мислела че е сериозен.

Той и гърлфрендка си имал, ама като нищо може да си е ПР ход. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този Адамс не беше ли онзи алкохолик от Арсенал ? Бе кво му пука на момчето за "легендите" на Арсенал , важното е ако не знае наще да ги научи , че тогава лошо .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми имаше май някаква присъда за каране в алхолен дилириум, ама чак алкохолик, не знам. Пък точно ние да говорим за алкохолици...поне не е умрял от това. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На 29 почвам :P

Надявам се и аз да мога да започна тогава....ма нИ сЪ знае все още.... :mood (17): :mood (15):

По темата - да се оправя Шоу и да започва да изплаща тези големи пари дадени за него. Има много да доказва и оправдава!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ся, не че го е гледал. То не му и трябва. Ама трябва да знае кой е. Най-малкото, че и Шоу е защитник, а Адамс си е легенда на Арсенал и британския футбол. Футболна култура малко. Не че има голямо значение де, ама е странно да не знаеш такъв играч, като Адамс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що изобщо се връзвате на тия боклуци ? От километри се вижда, че търсят поредната сензация, така че КУР за тоя долнопробен сайт и като цяло за родната ни медия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И в крайна сметка кой е Тони Адамс ? Нещо съществено направил ли е ? С Англия кво е печелил о_О Редактирано на от FightClub

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
100% българските журналя изкривяват думите на Лампард с цен сензация... Колкото до Шоу - да е наясно кой е Денис Ъруин, иначе го боли к*ра за някаква си легенда на отрепките А-нал. To навярно оня техния замайок Чембърс също няма да е наясно с това кой е Денис Ъруин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Англия кой под 70 години е направил нещо ? Иначе като капитан на Арсенал има 4-5 титли и също толкова ФА-та, за Европа няма нужда да говорим мисля. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка кой е Тони Адамс ? Нещо съществено направил ли е ? С Англия кво е печелил о_О

Никой, някав си там. Незначителен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Адамс освен че е бил алкохолик е бил пристрастен към наркотиците също , какво е постигнал ? 200км/ч с 3 промила алкохол .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове