Jump to content
CR7

№23 Люк Шоу

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Има си качества момчето, дано ги доразвие при нас.Очакванията към него са високи.Все пак не всеки ден се дават толкова пари за 18 годишен футболист...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ни е честит. Дано се представя отлично и да докаже с играта си, че парите си заслужаваха!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре мощно!!!! Евала Супер доволен съм, желая му супер здраве и всичко най-добро. Добре дошъл в Юнайтед Люк Шоу!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е са вече му припари на гъзеца на Евра :mood (17): майтапа настрана, ама и за 2мата е добре, че ще се конкурират за тоя пост, в отбора има достатъчно опитни играчи с хладни глави, които да му дадат правилните съвети, Пат със сигурност може да му е много полезен и не се съмнявам, че ще му помага .. въпреки адски голямата сума и огромните очаквания, според мен има всички предпоставки да ги оправдае .. едва ли има по-добро и по-подходящо място за това от Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм доволен от този трансфер! Момчето е безспорен талант, дано да успее да се наложи в отбора и в близките 10-15 години да не си мисли за сериозни рокади в тази зона. Сигурен съм, че няма да е последния, така че с интерес ще чакаме кой ще е следващия, дано следващия вече да е топ-куалити.

Shaw - Evans - Jones - Rafael

De Gea

Tва трябва да е за следващия сезон. Най - възрастния се оказва Джони, който е на... 26 години. Дано се обиграят и най - накрая отбора да заформи един непробиваем защитен вал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 години на бека след това става като Бейл мачка 3 години и го даваме за 120млн ан Реал. Чиста работа :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да ни е честит и Шоу! Потенциал - много, дано го развие до максимум!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United is on fire :mood (2): Най-перспективният англичанин е Люк в момента, дано се опази от контузии и да мачка на левия бек дълги години !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя са как ше ги е*е... нема да им се верва на женските :mood (17): ква пара извадихме за него?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изкарали сме - 30 милиона досега за него :mood (17): Еми успех да му пожелаем на момчето и тва е . Редактирано на от FightClub

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хареса ми тва интервю, момчето на първо четене не лети в облаците, показва респект, това е важно. само успех му пожелавам за напред

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит да ни е! Жив и здрав, да се опази от контузии и да се развие оптимално! Дълги години да ни радва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит ни нов ляв бек ! Най-накрая ! Искам го титуляр всеки мач ! Успех му пожелавам, само да ни радва..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо като почна да говори го помислих за Бекъм.Имат близки тембри :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Luke Shaw: "I never really considered Chelsea. My heart was always set on a move to United. They are the biggest club in the world."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам да излезе и да каже " Фен съм на Челси от малък, кефих им се като станаха шампиони и взеха ШЛ, но се озовах в Юнайтед " :D Как да влезне после момчето на ОТ като има вероятност да не излезе от стадиона. Иначе ще съм най-щастлив ако е истина това, но тея приказки сме ги слушали много пъти и са си нещо обичайно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам да излезе и да каже " Фен съм на Челси от малък, кефих им се като станаха шампиони и взеха ШЛ,

тъкмо като прочетох това се сетих за гореспоменатата статия където казва че е фен на челси.
иначе словата във футбола не значат нищо, а действията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове