Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Ерера Приветства Нападателите

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Андер Ерера подписа с Юнайтед

Манчестър Юнайтед привлече испанския халф Андер Ерера, след като задейства клаузата за откупуване в договора му с Атлетик Билбао и получи международен сертификат за транфер. 24-годишният Ерера подписа четиригодишен договор с Червените Дяволи с опция за още една.

През 2011 г. Андер премина в Атлетик Билбао от Реал Сарагоса и записа 128 мача за баските, отбелязвайки 11 гола. Ерера има мачове за младежките формации на Испания до 20, 21 и 23-годишна възраст.

Асистент-мениджърът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви: "Андер е фантастичен млад играч с голяма енергия и страхотна креативност. Вярваме, че той е един от най-ярки млади испански таланти, като аз съм сигурен, че ще бъде голям хит сред феновете на Юнайтед. Радвам се, че реши да дойде в Манчестър Юнайтед и да бъде част от бъдещето на клуба. Нямам търпение да го видя в действие по време на предстоящото ни предсезонно турне в Америка."

Андер Ерера заяви: "Да подпиша с Манчестър Юнайтед е сбъдната мечта. Играх на Олд Трафорд, когато Атлетик Билбао се изправи срещу Юнайтед в Лига Европа и това е един от най-прекрасните моменти в моята кариера. Присъединих се към Юнайтед, за да помогна на клуба да постигне целите си. Пристигнах във вторник и съм развълнуван от идеята да живея тук в Манчестър. Нямам търпение да облека червената фланелка за пръв път."

"Няма да забравя времето ми в Атлетик Билбао и искам да благодаря на клуба и феновете за тяхната подкрепа. Също така искам да пожелая всичко най-добро на бившите ми съотборници."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гордият Ерера

Андер Ерера заяви, че се чувства „горд“ да бъде играч на Манчестър Юнайтед и няма търпение да облече червената фланелка.

24-годишният испанец се присъедини към Юнайтед от Атлетик Билбао, подписвайки четиригодишен договор. В ексклузивно интервю за клубния канал MUTV, Ерера разкри, че е щастлив от трансфера си в най-успешния английски футболен клуб.

„Радвам се и съм горд, че съм тук в Манчестър Юнайтед. Обещавам на феновете, че ще бъде професионалист и ще работя много здраво.“

„Луис ван Гаал е един от най-добрите мениджъри в света и съм истински късметлия, че ще работя с него. Искам да науча много неща и нямам търпение да играя с новите ми съотборници и за Манчестър Юнайтед.“

В състав на Юнайтед Ерера ще може да разчита на двамата си приятели и сънародници Давид де Хеа и Хуан Мата, като смята, че те ще му помогнат да установи по-бързо.

„Знам, че те са много щастлив“, заяви талантливият полузащитник. „Говорих с тях и те ми казаха, че това е най-големият клуб в света, който разполага със страхотен състав. С тях сме добри приятели и съм сигурен, че ще ми помогнат да се адаптирам и запозная с клуба.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ерера: Наслаждавам се на живота на Олд Трафорд

Андер Ерера заяви, че се наслаждава изключително много на живота в Манчестър Юнайтед и добави, че очаква с търпение първото си предсезонно турне с клуба.

Испанецът започна тренировки с новите си съотборници в началото на този месец, а утре тимът заминава за Америка, където ще изиграе четири двубоя срещу ЛА Галакси, Рома, Интер и Реал Мадирд, които са част от Тур 2014.

„Това ще бъде нещо ново за мен, защото за пръв път ще пътувам извън Европа за предсезонно турне“, заяви Ерера. „Доста хора ми казаха, че има адски много феновете на Юнайтед в Америка, така че нямам търпение да играят пред тях.“

„Много съм щастлив тук в клуба и в града като цяло. Първите две седмици бяха страхотни. Тренировките са добри, подобни на тези в (Атлетик) Билбао. Треньорите искат да владеем топката повече, което е чудесно.“

Ерера е добър приятел с Хуан Мата и Давид де Хеа, които са му казали само хубави нещата за клуба.

„Хуан и Давид ми казаха, че Юнайтед е голям клуб, може би най-големият в света. Казаха също така, че духът в клуба е невероятен, което вече забелязах“, добави Андер. „Щастлив съм и искам вече да започваме.“

След завръщането си от Щатите, Юнайтед ще се изправи срещу Валенсия на Олд Трафорд. Ерера вече няма търпение да излезе за пръв път в Театъра на мечтите като червен дявол, след като вече игра на M16 с отбора на Атетик Билбао през март 2012.

„Вълнувам се от идеята да играя на Олд Трафорд. Веднъж играх тук с екипа на Билбао и имам страхотни спомени – може да се каже, че имам и стопроцентова успеваемост тук!“, пошегува се той.

„Валенсия е чудесен отбор, познавам ги добре. Те обичат да задържат топката и да играят хубав футбол. Ще се получих добър мач, защото и двата отбора искат топката да контролират нещата, искат да бележат голове и да побеждават.“

„Сбъдната мечта е да съм тук в Юнайтед и ще бъде сбъдната мечта да играя на Олд Трафорд. Първият ми мач ще бъде срещу испански клуб и това е специално. Нямам търпение.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ерера: Кантона беше моят идол

Андер Ерера признава, че Ерик Кантона е бил един от неговите герои в детството, докато е израствал в Испания и сега 24-годишният играч се надява, че ще може да подражава на легендата на Манчестър Юнайтед по време на своя собствен престой в клуба

Ерера се присъедини към Юнайтед от Атлетик Билбао през Юни и в момента е на предсезонното турне в САЩ, където застана пред MUTV, за да разкаже за ранните си години в своя бивш клуб Реал Сарагоса и играчите, на които е подражавал, живеейки в Испания.

„Винаги гледаш най-добрите играчи в света, затова аз винаги гледах Ерик Кантона, Зинедин Зидан и докато играеше в Реал Сарагоса, Густаво Пойет, който сега е мениджър на Съндърланд“, каза Андер. Сега, може би моят образец е Андрес Иниеста не само, заради неговата игра и това, което прави на игрището, ами и защото е добър човек, също така. Бих искал някой ден да бъда като него.“

Обяснявайки за своята любов към Кантона, Ерера продължи: „Харесвах неговия характер. Той беше победител и винаги работеше усърдно. Никога не губеше топката и винаги мислеше за победата. Тези момчета, тук, притежават същите характеристики. Ние винаги искаме да побеждаваме, искаме да играем добре за феновете на Манчестър Юнайтед и Кантона също се отличаваше с това. Разбира се, той си имаше и своя индивидуалност.“

„Но не е само Кантона. Същото може да се каже и за Райън Гигс, Дейвид Бекъм и Кристиано Роналдо. Юнайтед подписва с не просто добри играчи, а и работохолици, освен това. Юнайтед взима хора, които работят здраво, тренират усърдно и са добри професионалисти. За мен е сбъдната мечта да бъда тук, защото историята е много голяма и сега имам шанс да играя тук. Имам възможността да покажа моя собствен характер за Юнайтед. “

Ерера си спечели репутацията на един от най-обещаващите плеймейкъри в Европейския футбол, изпъквайки в халфовата линия и на Реал Сарагоса, и на Атлетик Билбао, докато играеше в Испания. Но когато бе попитан къде предпочита да играе, испанецът настоя да подчертае своята несигурност в последната третина на терена.

„Винаги съм играл в халфовата линия. Понякога при Ернесто Валверде, който беше моят последен треньор, играех на фланга, отляво или отдясно, но мисля, че моята най-добра позиция е в средата на халфовата линия. Но ако Луис ван Гаал в даден момент иска нещо друго от мен, то мога да играя, където пожелае.“

„Смятам, че мога да играя по-добре като атакуващ халф, но мога да се справям и със защитни действия. Ако се защитаваме заедно, ако сме компактен отбор, тогава ще печелим мачовете си. Ако тичаме, работим здраво и не се свеним да унижаваме противниците си, то ще можем да кажем, че играем както приляга на най-големия клуб.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ерера с фрактура на ребро

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Андер Ерера получи фрактура на ребро по време на сблъсъка с Уест Хям в събота.

Испанецът бе заменен в 74-та минута на двубоя и клуба ще продължи да следи неговия прогрес през следващите няколко седмици.

Откакто дойде в клуба това лято, той отбеляза 2 попадения в рамките на 4 мача.

Последната среща на Юнайтед преди паузата за национални отбори е в неделя с Евертън на Олд Трафорд.

wwww.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Деба скапания сезон деба :mood (4): :mood (4): :mood (4): Дано след паузата за националите е на линия. За Евертън ни беше много важен. Сега пак Флетчър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добрата новина поне е че през Октомври имаме само 3 мача..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И когато си мислех, че за мача с Челси ще разполагаме с най-боеспособния ни състав, почнаха да капят един по един. Има адски много време до тогава + мачове на националните. Кой ли ще е поредният дал фира?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва е ебаси пародията. Един от най-нужните ни играчи.... за дербито с Челси пак сме обезкървени в центъра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ерера приветства нападателите

Андер Ерера вярва, че играе зад най-добрите нападатели в света в Манчестър Юнайтед и твърди, че неговата цел е да подпомага Уейн Рууни, Робин ван Перси и Радамел Фалкао да бележат дори още повече голове.

Така както се разписаха за Червените Дяволи през последните седмици, тримата също бяха точни и за националните си отбори през уикенда като Фалкао вкара в първия си мач за Колумбия след година пауза, Рууни вкара победното попадение за Англия срещу Естония, а Робин ван Перси намери целта за своята Холандия срещу Казахстан.

Ерера, който в момента е извън терените с фрактура на ребро, изцяло се е насладил на играта си редом до тримата нападатели в Юнайтед и бидейки твърдо решен да добави още голове на сметката си, той също така споделя, че за него е приоритет и да създава положения за своите съотборници.

„Искам да вкарам още голове. Това е много важно за халфовете“, заяви той за Inside United. „Също така обичам и да асистирам, и мисля, че разполагаме с тримата най-добри нападатели в лицето на Рууни, ван Перси и Фалкао.“

„Хуан (Мата), Анхел (ди Мария), Аднан (Янузай), Дейли (Блинд), Флетч (Дарън Флетчър) и аз ще им помагаме да бележат повече, но ако аз също го сторя, разбира се, че ще съм много щастлив.“

Все още няма конкретна дата за завръщане на Ерера в игра, тъй като все още продължава да се възстановява от травмата си в реброто, но халфът се надява, че ще бъде колкото се може, по-скоро, понеже се задават някои вълнуващи двубои срещу Челси, Манчестър Сити и Арсенал.

„Висшата Лига е страхотно първенство“, добави Андер. „Темпото е бързо през цялото време и всичко е един чудесен спектакъл за феновете. Това е хубаво, защото понякога в други страни, някои отбори се опитват да задържат топката в собствената си половина, но тук се наблюдават много голове. Трудно е. Има тежки мачове срещу отбори като Челси, Арсенал, Ливърпул, Тотнъм, Манчестър Сити и Евертън, но това е невероятно предизвикателство.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове