Jump to content

Препоръчани публикации

този, който уж трябваше да го замести струва 60 милиона евра и наскоро мернах няква статия, която го обявява за най-големия трансферен провал тоя сезон. :mood(17):

да видим следващия, който уж трябва да замества андер колко ще струва и на кви пари ще е и дали пак няма да е в някакъв списък с трансферни провали  :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Fred не беше ли 50млн.

Или за друг става въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

50, ама панди

и аз следя новините в английските медии, неслучайно скоро ги ебавах, че като гонга и спортала плющят суми в евро и ме объркват :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еми аз гледам в transfermarkt и там са в евро. струва 10 милиона по-малко от бернардо силва. и колкото фабиньо и кейта. горе долу. :mood(17): 7 пълни мача има от 38. заместника на ерера. :mood(17):

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сметни щом аз кашлям,човекО е свободен агент все още и не преподписа,защото просто  пожела да избяга надалеч...не бих се учудил,ако се завърне в Билбао на двойно по-ниска заплата

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С всеки изминал сезон се затвърждаваме като второстепенен отбор...тва никога не е било основни играчи да не желаят да преподпишат и напускат по собствено желание по никое време

• Харесвам 1
  • Кофти 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За 80 милиона,следвайки уж мечтата си да играе за балетя,докато Ерера просто се разкара от тегавата обстановка,а доволно пари със сигурност не е като да не му са били предложени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, StreetSoldier написа:

Еди, умре лайнар мръсен. 

Aмин

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Цитат

Ander Herrera was asking for £350,000 per week (£20m per season) from #mufc, but the club weren't willing to further inflate the wage bill whilst actively looking for a buyer for Alexis Sanchez in order to readdress the balance ahead of future negotiations #mulive [goal]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пожелавам фалит на този, който позволи Андер да си замине без пари. 

Безгръбначните утайки стоят, а човекът с най-много кохонес от всички си тръгва ей така. Трагедия в Скандалчестър Юнайтед.

• Благодаря 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След Алексис всеки ще ги иска тия £350 000 pw ... не мисля, че някой в отбора през последния, а и не само, сезон ги е заслужавал. Не очаквам и тепърва някой да си оправдае заплатата, някой "нископлатен" дечко може би. И може би само Дейв в предходните сезони е заслужавал подобно заплащане ... Но като "някой" реши, че може да ги даде на Алексис срещу епизодични и съмнителни изяви с почти нищожен принос, защо да не реши играч Х, че срещу същото или далеч по-прилично представяне не може да поиска същото заплащане?! Все повече пари ще плащаме за все по-неефективно представяне ... нали тренира, нали присъства на терена, плащай му ... 

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Половината от отбора ще са по-полезни, ако се съберат някъде и си цъкат фифа. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мениджърът имаше желание испанецът да остане в клуба. Шефовете обаче бяха отдали приоритет на новите договори на други играчи, като Антони Марсиал. Те са отправили оферта към Андер чак през март, когато той вече е бил постигнал договорка с ПСЖ.

Цитат

“Не искам да гледам към миналото, но имаше разминавания относно проекта и моята роля в него. Бях много щастлив. Имам за какво да благодаря на клуба, на феновете и на Солскяер, сподели Ерера в интервю за “Марка”. - Солскяер направи много, за да остана, но нещата не се случиха. Те дойдоха късно и тогава вече бях взел решение да играя в Париж.”

https://www.marca.com/futbol/liga-francesa/2019/07/08/5d22dd1022601da74b8b45d1.html

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Естествено,че не ставаше въпрос за пари...а може и да са му казали,че вече не е крушъл парт от първия състав

п.п

Ето че лайнарЯ ин блек си подаде трансфер рикуеста и щеше да е основна фигура,но късно е либе за китка

Умопомрачително гнусен клуб

Редактирано на от Glorious Dogg
  • Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове