Jump to content

Препоръчани публикации

Забелязвате ли, че Ерера като поеме топката от защитата до него почти винаги е Рууни? Добри комбинации правят, помагат си взаимно в граденето на атаките, а бе има много футбол в това момче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е да де, ма не е като Фабрегас :))

Нищо особено не е, нито е Фабрегас, нито е Скоулс. Да почива следващия мач! :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тоя тряа го продадеме възможно най-бързо, докато е във форма. нема да ми седи тука с години пиявицата гадна, веднага секретарите да докладват ква заплата зима. мръсник долен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е да де, ма не е като Фабрегас :))

Или Фабрегас не е като него ? :mood (20):

Честно тоя е най приятната изненада от новите покупки и този сезон.

За Фалкао,Ди Мария е ясно ,че са Световна класа ,но това момче играе супер.

Блинд и Рохо имат още да изглаждат ,а от Шоу сме видяли много малко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Или Фабрегас не е като него ? :mood (20):

Честно тоя е най приятната изненада от новите покупки и този сезон.

За Фалкао,Ди Мария е ясно ,че са Световна класа ,но това момче играе супер.

Блинд и Рохо имат още да изглаждат ,а от Шоу сме видяли много малко.

Аз пък въобще не съм изненадан, тея глупости, че не бил национал и подобни са смешни. Дано продължава да играе добре и да не се контузва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United @ManUtd · 9m 9 minutes ago
INJURY UPDATE: Ander Herrera sustained a fractured rib vs West Ham. We'll continue to monitor his progress over the next few weeks. #mufc

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...njury-woes.html

вече не знам как да реагирам след всяка такава новина .. :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"fractured rib" ? Майка им д**а на тия дървари от уест хям бе! :mood (3): :mood (4): :mood (7): :mad: :mad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Демек... Едно време г/д същото и на мен се случи, вече зависи от сериозността, но предполагам минимум 3 седмици със сигурнoст.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати гнусната работа, никакъв късмет от страна на ван Гаал... Дано лъвчето оздравее час по-скоро!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Ерера? От мача с Уест Хям не е играл, а уж му трябваше една-две седмици да се възстанови. Това момче играе много добре, а пък в момента топли пейка само...за това ли бяха дадени толкова много пари за него?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Топли я, за да може хора като Янузай да играят и да разочароват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вместо Ерера играе Фелайни, който е в добра форма. Според мен това е причината за отсъствието на испанеца. Последните мачове играем с  чисти крила и няма кой друг да цъка отдясно, освен Янузай. Всъщност има - Валенсия, ама той трябва да играе бек, защото няма кой друг. Ако върнем ромба, може би и Ерера ще се върне в стартовия състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Ерера хубава и атакуваща игра няма да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе мощно в центъра Фелата,Андер и Мата, пък да видим какво ще излезне :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ерера не играе, защото Ван Гаал каза, че е разчитал на прекалено много креативни играчи, което не е правилно във ВЛ и физическата сила е липсвала, т.е. Фелайни е титуляр :)

Иначе предвид слабата форма на Перси и Янузай + контузията на Фалкао, ще бъде супер 4-3-3 с Мата и Ди Мария по крилата и Рууни отпред, а в центъра Блинд, Фела и Ерера

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Ерера хубава и атакуваща игра няма да видим.

Съгласен съм! Това момче е много борбено с огромно желание за игра и много хъс. Жалко е, че не играе. Дано мениджъра да му даде шанс, че иначе язък да си пропилява таланта, както е в момента и с Мата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С Ерера изглеждаме по-офанзивни докато с Фейлани има повече сигрност в дефанзивен план . Ерера е по-слаб физически , Фейлани си е типичното бичме и печели всяка висока топка . Това е според мен причината да не играе в момента , ЛВГ търси малко повече физическа мощ . Аз лично бих искал да видя Ерера по крилото в Билбао е играл доста често по крилата както и като десятка където му е най-силната позиция според самия него .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Повече сигурност имаме понеже ЛВГ смени схемата и от Ромб минахме 4 2-3-1. Просто единия Нападател бе сменен за Крило. От което и в центъра хората се увеличиха с 1.

Та ако Ерера играе в тая нова схема не мисял че ще имаме чак такива проблеми.

Пък и в крайна сметка играхме с Палас. ква защита, кви дефанзивни тактики. Фела нямаше място в тоя мач и мунита. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като се върне Фалкао се връща и ромба. Тогава Ерера ще има повече шанс за изява

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Повече сигурност имаме понеже ЛВГ смени схемата и от Ромб минахме 4 2-3-1. Просто единия Нападател бе сменен за Крило. От което и в центъра хората се увеличиха с 1.

Та ако Ерера играе в тая нова схема не мисял че ще имаме чак такива проблеми.

Пък и в крайна сметка играхме с Палас. ква защита, кви дефанзивни тактики. Фела нямаше място в тоя мач и мунита. 

Искам да те поправя , от ромб/диамант минахме на 4-1-4-1 и Фейлани играе като т.нар box-to-box такава беше ролята и на Ерера в ромба . Специално за мача срещу палас изглеждахме по следния начин :

-Карик-

-Янузай-Фейлани-Рууни-Ди Мариа-

-РВП-

Рууни беше върнат доста по назад , а задачата на Фейлани беше да печели първа топка и при евентуално затваряне на противника в своята половина да донесе височина и да бъдем по-опасни от статични положения и центрирания . Ерера е по-полезен когато има пространство, защото той е бърз играч и умее да подава в коридор , а срещу отбори които играят с т.нар "Парк да Бус " Фейлани изглежда по подходящ . Като и прибавим проблемите ни в защита и за това излезнахме с едно на ум дори срещу Палас за да сме стабилни в дефанзивен план е напълно нормално поне докато защитниците ни добият увереност , спокойствие и синхрон .

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като се върне Фалкао се връща и ромба. Тогава Ерера ще има повече шанс за изява

А дано! :)

А коя схема е ромб/диамант?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тая защита, какъв ромб искате? Ромб се играе с мега стабилна защита, ако не, то поне с мега стабилна атака - в момента нито едното имаме, нито другото. При 4-2-3-1 има най - голям баланс, поне при настоящ момент! Радамел като се завърне, заменя Перси на върха на атаката и всичко е шест. Единственото, което куца в тази схема е едното крило - Янузай просто е под всякаква критика, а алтернативите му са Валенсия и Йънг, ама тва зимата ще се реши с Ройс!  :D

Отделно, че Ди Мария ще си застане на крилото, а според мен там е най - силен. И не смятам, че последните мачове могат да служат като атестат за ефективността му на крилото по принцип, защото противника нон - стоп изпращаше 2,3 души с/у него, а това се случва, защото останалите около него са във форма. Я да имаме Рууни, Фалкао и Янузай във форма /примерно/, та да видим дали ще ходят толкова много хора да затварят Ди Мария. 

И аз искам да видя Ерера в игра, защото испанчето придава допълнителна енергия в центъра. Като цяло Фела си заслужи титулярното място в последните мачове, защото наистина беше мега стабилен. Така че от тази гледна точка, може би отсъствието на Андер в последните няколко срещи, е нормално. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове