Jump to content

Препоръчани публикации

Те Челси хвърлиха за Фабрегас кажи - речи същата сума, а двамата в момента нямат база за сравнение, Сеска го превъзхожда във всеки един аспект!

Последните 2 мача, в които играха във ВЛ, Ерера има 2 гола и асистенция. Горе-долу толкова полезен е и Фабрегас. С какво точно го превъзхожда чак толкова?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хора, може ли да не сте толкова буквални? Разбрахте ми идеята. Лана, знам за слабостта ти към Сотон, не трябваше да давам пример с техен играч. A и като цяло Шнайдерлин си е точно една черга към момента с Ерера и няма как да бъде сравняван нито с Я Я, нито с Матич.

Аз не правя подобни сравнения, иначе и ЯЯ не играе с Шей Лонг пред себе си, или с Мая Йошида в защита.
Някак си съм по-склонна да вярвам на собствените си наблюдения и най-вече на тези на хора с далеч повече опит, които са си давали мнението. В крайна сметка факторите са много и това къде играе даден играч, не винаги е равносилен отговор на това каква класа притежава. Най-малкото и ние сме ги имали, че и все още имаме подобни примери. :D Иначе, не е причината, че е играч на Сотон, просто наистина е много добър. Пък и замалко да премине в Спърс, но все още щях да съм на същото мнение. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последните 2 мача, в които играха във ВЛ, Ерера има 2 гола и асистенция. Горе-долу толкова полезен е и Фабрегас. С какво точно го превъзхожда чак толкова?

Eрера е на 25 години и все още не е направил дебют за националния отбор на Испания. И щом до сега не го е направил, то надали някога ще го направи. Алкантара и Коке на 19,20 години направиха такъв. За Фабрегас няма смисъл да говоря - на прага е пред кота 100. Смятам, че това до не малка степен определя кой колко е класен. Отделно, че въпросната статистика на Ерера е с/у КПР и Лестър.

И сега да не се намерят хора, които да си помислят, че оплювам момчето. Напротив, доста ми се нрави като игра и се надявам, че ще се наложи в отбора. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Eрера е на 25 години и все още не е направил дебют за националния отбор на Испания. И щом до сега не го е направил, то надали някога ще го направи. Алкантара и Коке на 19,20 направиха такъв. За Фабрегас няма смисъл да говоря - гони кота 100. Смятам, че това до не малка степен определя кой колко е кадърен. Отделно, че въпросната статистика на Ерера е с/у КПР и Лестър.

И сега да не се намерят хора, които да си помислят, че оплювам момчето. Напротив, доста ми се нрави като игра и се надявам, че ще се наложи в отбора.

Не бе, кух, като напишеш в тъпото си изречение "в момента", значи говорим за "момента", не говорим "по принцип". Кво ми обясняваш за националния и тн. Тва е ясно на всеки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ме разбирай погрешно и не искам да умаловажавам качествата на Шнайдерлин, не е лош играч, но от писането ти блика идея, че той е от най-високо ниво на поста си, а това лично според мен не е така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не бе, кух, като напишеш в тъпото си изречение "в момента", значи говорим за "момента", не говорим "по принцип". Кво ми обясняваш за националния и тн. Тва е ясно на всеки.

Говоря към настоящ момент, не мога да кажа какво ще е съотношението м/у класите им след 3 сезона, например. Aз ти говоря за качества, ти си тръгнал да говориш за временна форма на базата на последните 2 мача, неадекватен ли си, какъв си? И точно тези качества се определят във времето, щото ако ти се съди по дебилната логика да се гледат ''последните 2 мача'', то трябва да смятаме онзи египтянин Заки редом до Роналдо и Меси, щото преди няколко години се превърна за Уигън в нещо като Коща за Челси до момента.

И нали искаш да разбереш по какво го превъзхожда - пас, техника, дрибъл, поглед, пласиране... Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е Сеск дебютира за Арсенал още от 16 годишен.. още на третия сезон от дебюта си, беше капитан. Доказан, класен и добре организиращ играта е Сеск, тва е ясно. Не може да се сравняват. Ерера е с 2 години по-млад, не очаквам чудеса от него. Надявам се и вие да не очаквате големи магии. Едва ли имаше по-подходящ от Сеск за центъра на терена. Щяхме да газим всичко. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче винаги си принизяваме играчите до ниво "Конференции" :mood (36): Наскоро бяха Рууни, Перси, сега Ерера...още 2-3 мача без гол на Фалкао и той ще мине под ножа :mood (28): Няма Скоулс, Кийн и Гигс. Това е положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче винаги си принизяваме играчите до ниво "Конференции" :mood (36): Наскоро бяха Рууни, Перси, сега Ерера...още 2-3 мача без гол на Фалкао и той ще мине под ножа :mood (28):

Няма Скоулс, Кийн и Гигс. Това е положението.

Не че нямахме такива де :mood (15):

--

Обаче примерно в тая тема за момчето Ерера - започва повече от чудесно при нас и тука некви галфони обясняват 3 страници вече от кой е по-слаб Ерера. Не бил Скоулс, не бил Фабрегас, не бил путка си майчина.

Нека продължава да ги ниже лудото баскче, пък ме боли сайдера кой не е :mood (15): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да не говорим, че изобщо не трябва да се осланяме дотолкова на преценката на дел Боске, ама щом мустака не го е викнАл, начи не е нищо особено момчето .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама тук си заслужавате някои да гледате всяка седмица Томи Еспаната ака късият пас назад...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това, че дотука няма мач за националния не е никъв критерий. Той и Раул Тамудо, дето в последните 20 години е втория най-голям испански голаджия в Ла Лига след Давид Вия, за цялата си страхотна кариера има едва 13 мача за националния на Испания, а не е като да не беше голям нападател. Плюс тва Ерера има 30 мача за младежките гарнитури на Испания, не е като да не е доказан там. Европейски шампион за младежи 2013, класен играч, миналата година единодушно беше определян от испанските анализатори за един от най-добрите халфове в лигата. Ма не бил Фабрегас, не бил Скоулс, не ставал. Ебати тъпотиите, честно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Освен да бия куфара на тая тема, не виждам друго какво да се направи...иде ми да скоча от някой мост като чета кво се пише в тоя форум....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/watch?v=kIr6UjUTPxg

Впечатляващо представяне, особено през първото полувреме. Голямо моторче. Кефи ме максимално тва момче. Не се спира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв проблем с него или беше изкаран превантивно?

Няма информация, вероятно е второто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/watch?v=kIr6UjUTPxg

Впечатляващо представяне, особено през първото полувреме. Голямо моторче. Кефи ме максимално тва момче. Не се спира.

Страхотен е, наистина ! И ще продължава да се подобрява, убеден съм. Тва ще е заместникът на Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още свиква с английския футбол, но е бая борбено момчето без да изглежда бичме. Отне много топки от неграта на Биг Сам, от него тръгна и атаката за втория гол. Дано е здрав и готов за Евертън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новия ми любимец, дано продължава така, за сега няма слаб мач.. вкарва, асистира, извеждащи пасове, влиза здраво в единоборства.. има много футбол в това момче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://pbs.twimg.com/tweet_video/BylGSrhCQAA5YF-.mp4

много му се изкефих на тва разиграване още по време на мача

Онова с РВП, дето после я пусна на Ди Мария и Ди Мария стреля в аут също е мега добро. Направо пълни душата, кара те да ти става яко, когато си гледал година и нещо оня всеки пас да му е назад :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове