Jump to content

Препоръчани публикации

да има много успехи и най-важното да се раздава така, както обещава. имам големи очаквания към него и вярвам, че ще ги оправдае.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма какво друго да очакваме от него - все пак момчето е баск !

Вярно е, а тука голям зор да го правят испанец :mood (17): . Баските като ценностна система и самосъзнание са на светлинни години от тия циганета. Да е жив и здрав и му пожелавам да остави трайна следа в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия КПР колко ще падат, чак жал ми става...

такива изказвания обикновено водят до 0-0 Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

такива изказвания обикновено водят до 0-0 Публикувано изображение

Или пък по-скоро пак да паднем с очакващото се 3-5-2/3-4-1-2.... :mood (36): :mood (33):

Дано Ерера и по-голямата част от останалите контузени са готови за мача. Карик да остане само за възстановяване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Или пък по-скоро пак да паднем с очакващото се 3-5-2/3-4-1-2.... :mood (36): :mood (33):

Бтв и те играят 3-5-2 , но все пак очаквам равен или победа с гол разлика . Ерера мисля , че ще играе макар и да не е възстановен на 100% поне така беше казал Де Хеа .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига бе, тя падат с по 5,6 гола от някакви средняци, та тука само с гол. Оправяме си головата разлика в тоя мач, гаранция. Вмомента е -5 ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел каза, че той, Ерера и ШОу са излекувани и тренират за неделя :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.squawka.com/news/can-ander-herr...r-united/183207

такива следващия Скоулс, новия Роналдо, следващия не знам си кой .. винаги са били дразнещи, неуместни и направо абсурдни .. но четивото си е добро :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тая статия сравняват Ерера на 24 и Скоулс на 35 :mood (36): На неговите години Пол вече беше МАШИНА! п.п. Помислих си, че отново ще има новина за контузия! Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е нищо особено Ерера, просто не сме свикнали да гледаме кадърни халфове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
АХахахахаха, да бе той е по-добър от Скоулс, Пирло и Шави взети заедно. Супер звезда е, най-добрия в света... Ае стига глупости, просто един кадърен халф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Връщаме Томи заедно с Андо да заформят ударно комбо и всички доволни :) Ерера го връщаме на билбо, Блинд и той завалийката не става! Знаем, че всички искаха Кройса и Видал, ама йок.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

АХахахахаха, да бе той е по-добър от Скоулс, Пирло и Шави взети заедно. Супер звезда е, най-добрия в света... Ае стига глупости, просто един кадърен халф.

Тъпир, кой го е твърдял това ве? Като кажеш, че не е нищо особено е все едно ми говориш за Фламини, или Артета, или Несер Шадли, или Шнайдерлин, а Ерера да ти прилича на някой от тях?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Майчето да не те е изпуснала, като си бил малък ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъпаци... Смеете се на феновете на Арсенал и Пуул, ама сте същите говеда, честно :Х Ерера е много кадърен халф, то се вижда, ама не е тоя играч, който се опитвате да го изкарате. Вмомента в центъра нямаме играч от световна класа, квото искате говорете :) Имаме кадърни момчета, но хора като Скоулс нямаме :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кой, какво е искал да го изкарва ве, клоун? Единственото, което виждам аз тука като твърдение е, че момчето е добър трансфер и се справя много добре дотук, никой нито веднъж не го е сравнявал с никоя топ и висша класа. А, и като я чуя тая дума и направо ми побеляват космите в ушите - топ класа тук, топ класа там, топ класа евриуеър. И ми е адски интересно кой, кога и къде я определя тая топ класа? Като вдигне някоя звезда на следващото издание на ФИФА ли? Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яя Туре все едно дойде със статут на world class player от Барса? Израсна във Висшата лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъпир, кой го е твърдял това ве? Като кажеш, че не е нищо особено е все едно ми говориш за Фламини, или Артета, или Несер Шадли, или Шнайдерлин, а Ерера да ти прилича на някой от тях?

За всичко останало съм съгласна, но да поставяш Морган Шнайдерлин на едно ниво с Фламини и Шадли, че дори и с Артета, който принципно харесвам ... на мен лично ми говори за липса на достатъчно информираност от твоя страна за качествата на този играч. Може да не си гледал статистики, може да ти е убегнало, че това е най-стабилният дефанзивен халф във ВЛ, че според последни статистики и в Европа, но ще е жалко, ако гледаш редовно Саутхемптън поне откакто са във ВЛ и да не си забелязал, че реално това е единствения играч, чиято липса винаги се забелязва. А откакто ги пое новият мениджър, на Шнайдерлин дори вече се предоставя възможността да се включва в предни позиции и затова и е по-резултатен този сезон.
Самите фенове на Сотон се чудят какво прави все още при тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Друг е въпроса, че Шадли е крило... :mood (17): За Андер ще се съди след време, но реално за него се хвърлиха много пари и се очаква да е сред най - добрите. Те Челси хвърлиха за Фабрегас кажи - речи същата сума, а двамата в момента нямат база за сравнение, Сеска го превъзхожда във всеки един аспект! Нека да остави 1 сезон зад гърба си и едва тогава да се правят оценки. Вероятно ще се окаже стабилен халф, но твърде много се съмнявам, че ще оправдае космическата сума, която се плати за него. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора, може ли да не сте толкова буквални? Разбрахте ми идеята. Лана, знам за слабостта ти към Сотон, не трябваше да давам пример с техен играч. A и като цяло Шнайдерлин си е точно една черга към момента с Ерера и няма как да бъде сравняван нито с Я Я, нито с Матич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове