Jump to content

Препоръчани публикации

Айде добре дошъл на Андер Ерера! Пожелавам му всичко най-хубаво и дано кариерата му тръгне само нагоре от тук нататък. Доста се поизговори около тоя трансфер, важното е, че момчето е подписало. Вярвам, че със сигурност има одобрението на ЛВГ, и вярвам, че ще има нужните качества да помогне на отбора. Дано! Всичко най-добро и го чакаме титулярче :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех на момчето. Нямам много наблюдения, но щом още САФ го е харесал съм ЗА. А и ЛвГ е доказан като треньор, който умее да развива млади таланти. Може и Андер да се превърне в супер футболст именно под негово ръководство. ПП Не на последно място - Клевърли най-после ще има съмишленик - испанче :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също съм съгласен, че определено парите който да дадохме са много, но сега вече трябва да ни интересува как ще се представя. Има потенциал момчето, има техника, играе твърдо...дано се впише в играта и да му тръгне при нас. ЛвГ може да развива таланта на младите, така че съм сигурен, че ще му помогне много да го развие и да ни радва с играта си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честит да ни е! Сигурен съм, че под ръководството на ЛВГ ще мачка!
Малко статистика:

Ander Herrera completed more through balls last season (13) than Carrick, Rooney, Kagawa, Fletcher, Cleverley & Fellaini combined (10).

Ander Herrera registered 5 league assists last season, the same amount as Kagawa, Fellaini & Young combined. #MUFC

Ander Herrara won more league tackles last season (75) than Man Utd midfield duo Marouane Fellaini & Michael Carrick combined (74). #MUFC

Ander Herrera created more league chances last term (53) than Carrick, Cleverley, Fletcher & Fellaini combined (50).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито да ни е !!! На него също ! Някой знае ли точната трансферна сума за тоя трансфер ? Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито да ни е третото испанче в отбора ни ! :champs (14): С нетърпение очаквам да видя представянето му, стискам му палци всичко да е наред и дълги години да мачка в средата !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Запасихме се с Испанци добре ние. 25 прави след 2 месеца та ще се очаква бързо да влезе и да мачка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жив и здрав да е Андер и много да ни радва с червената фланелка! :) Доволно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ни е честит, жив и здрав, да се опази от контузии и да мачка наред! VAMOS! П.П. Има ли някъде видео с интервю от Ерера?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еййй значи веднага го е набарал и се опитва да го вкара в неговия път :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се знае...тия в Испания обичат да нагъват бургери. За ДДХ бяха казали, че имал адски лош режим на хранене преди да дойде в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се знае...тия в Испания обичат да нагъват бургери. За ДДХ бяха казали, че имал адски лош режим на хранене преди да дойде в Юнайтед.

Крадеца на понички :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

It is a dream to play for Man. United!

I want to play for the fans!

Много приятно впечатление от Ерера!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ерера в последните два мача показва , че може да бъде доста полезен в дефанзивен план , може да не блести както в мача с Галакси , но влиза здраво в единоборствата и се раздава на максимум , Флетчър и Ерера според мен биха заформили супер двойка на средата на терена .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес Ерера навършва 25 години.
Да е здрав и да пожъне много успехи на Олд Трафорд. :champs (14):

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове