Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

С Мойс играхме полуфинал за тая купа :mood (17): :mood (20): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отиваме си на разгром :mood (17): , тия момчета не искам да ги виждам до края на сезона. да ходят под наеми и като се научат да играят - да дойдат пак да се пробват.

Или най-хубаво повечето от тях да не идват да се пробват повече ;) Ама и ЛВГ явно не го е интересувала Мики Маус къп, защото няма и 1 сериозен играч поне на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Виж го тоя заспалия. Спи. Божеее. Тез деца искат да са титуляри. Не става, бате. Толкова жалки младежи не съм виждал, където и да видя младежи, дори и в Левски, кипят от енергия, правят 100 фала в желанието си да се докажат. Братя Цоневи поне по 1 жълт си изкарват от желание. Тия братче спят. Нищо. Кръгла нула. Бегай от тука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С Мойс играхме полуфинал за тая купа :mood (17): :mood (20): .

Тчшшшш 1/4 финал в ШЛ и два дни бехме на първо място през годината, така като гледам с Гаал макс 16-то място. #Фостафка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нашите имат некъв фетиш от фланга винаги да центрират в защитника пред тях

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дани Уелбек и Чичарито, дали не трябваше да вкарат поне срещу третодивизионен отбор, щом искат да в първия отбор ? Айде... поживо, поздраво! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изтрели в очертанията на вратата: МК 7:1 Юнайтед. Гавра. Тия всичките, дето взеха участие в днешния резил би трябвало да се откажат от месечните си възнаграждения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
следващият мач да пробваме 1-7-2 явно се набляга на изключителната ни халфова линия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реве ми се.

Мен ми е през... Ако в Събота играем така, тогава ще ми се реве!

Между другото и днес за пореден път се убедих, че Андо > Клевърли/Флечър :mood (17): Скандално, но факт ;)

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

ТОВА ВЕЧЕ Е ОБИДНО! Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вижте го Уелбек бе. тоя колко е жалък не е истина.Тоя индивид и клефука искрено ги мразя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3-ма ги навърза като малки гари, 4-0 срещу отбор от Лига 1, огромен срам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоз Джони Евънс да си хвърля оставката, и той една вечна надежда, некой от лига 1 да те гаври по тоя начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано ако Гаал си позволи в още един мач да излезе с 3-ма защитници, то трябва да бъде уволнен моментално, такъв позор и при Мойс не сме изпитвали... 4-0 от третодивизионен отбор, братче... :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И ето така дами и господа се избиват парите от Ди Мария. Черно тото all the way :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
най-тъпото е как феновете на всички жалки отбори се кефят... имам чувството, че се кефят повече когато Юнайтед падне, отколкото когато техния отбор бие... нищо... и техния ред ще дойде :devil1: :mood (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: колко народ ликува на наш гръб в момента :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена