Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Челси - ПСЖ става хубаво мачле. И двата отбора са се нахъсали да бият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:D роден е за нас :D с Фелайни могат да ебат майки мухахах

Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Nej Till Rasism  :D

[vine]https://vine.co/v/egHPbDxArtE[/vine]

ХАХАХХАХаххахахаххахахаххах    СЦЕПИ ГОООО  ХАХАХАХахахахХАХАХа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дейба мръсния мангал. може да му смениш документите на швед, да му дадеш милиони евро и световна популярност, ама мангала си е мангал. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно пък за Тери никога няма да ми е жал. Нека сипват периодично от собственото му лекарство - и на него, и на такива като Суаресито. 

Златан може да е много арогантен, надменен, но чак толкова безочлив, че да може да го играе вечният двуличник ... е, не е. Правил е глупости, но дори и самият факт, че за разлика от Тери освен с на клубните фенове и нацията, може да се похвали и със симпатиите на много повече хора говори нещо. Просто неговите глупости възникват под влиянието на адреналина по време на мача и там си и остават, при Тери и Суаресито са си неразделна част от личността. 

Разликата между него и някои други "звезди" е , че при него тази арогантсност му е част от чара, а останалите никога не излизат от филма "аз-съм-най-великият-и-всичко-ми-е-позволено-винаги-ми-се-разминава-щото-съм-неразбран".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но вярвам,че осъзнаваш колко пристрасно звучи ? Ние сме имали доста такива играчи, а и вмомента имаме. Ако трябва да сме честни, някои от най-добрите играчи на САФ, бяха точно такива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чукай го здраво, Златане, чукай го люто!!!

JT щеше да е легенда ако не си го знаехме, че прави супер много путкински номера, стил Стиви Би, айде поне са по-малко от неговите. Ма си го заслужава :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена