Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Football - Suarez's appeal over bite ban denied

Официално 4 месеца.
джи джи.

ЕДИТ
Еми то Христо е често срещано име, пък Стоичков не е чак толкова рядко, ние в блока имаме едни с фамилия Стоичкови. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Да се знае и помни!

Между другото вчера бех на изпит и трябваше да преглеждам пациент, и ми викат да ида в 11-та стая на 1-вото легло имало един дядо, него да съм прегледал. Отивам аз, и започвам "как се казвате, на колко години сте?" го питам Публикувано изображениеПубликувано изображение и той ми вика "Христо Стоичков, на 73 от Самоков", без ташак ти казвам Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ицака извади късмет. Истинското Мексико ако беше било Холандия, на него щяха да му правят коламаска. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз така и не съм поръчвал от тоя мегастор. В Виваспорта ги гледам, двойна цена на тая им слагат..

Остави това....и поръчки почнаха да отказват без да съобщават.... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе розови, по абсурден сайт от тоя http://fanclub.sectorg.bg/ има ли в целия нет изобщо? Ахахахахха, лелеее, ще умра, смял съм се със сълзи на простотията ви хахахахаха

Не, то всеки ред е някакъв highlight, манифест на глупостта.

От съвети какво да им е поведението на стадиона до съвети как да се държат в нета, през някви абсурдни текстове за народа ни, който пръв бил създал държава, до съвети да грозят сградите с грозните си надписи, които трябвало да бъдат с прави черти и печатни шрифтове, нищо че на тъпите им групуровки имената са с ръкописни шрифтове, за да стигнем до съвети къде да си връзват шала и кво да носят ве ахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://worldcup.sportal.bg/news/Kamata-pra...ERIYA.2889.html

Тва реално ли е бе!? Ахахахахха не мога, просто не мога

Че е индианска тая коламаска, индианска е... ама и пича си личи, че до сега не го е правил :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че е индианска тая коламаска, индианска е... ама и пича си личи, че до сега не го е правил :mood (17):

Ми като са големи космите, нормално да го боли :mood (17):. От опит го казвам, направо съм ревал от коламаска :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми като са големи космите, нормално да го боли :mood (17):. От опит го казвам, направо съм ревал от коламаска :mood (20):

Аз от октомври не бях ходил и чак април отидох, а принципно ходя на 20-25 дена :mood (17): Чудничко беше :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано не си напълнил чашата :mood (17): Аз също зимата си ги оставям, поне правят топло, хахаха. Иначе като дойде пролетта с машинката ги скъсаявам и ако решка с бика напълно ги махам :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мене ме мързеше тая зима да ходя, иначе по-миналата и аз първо с машинка ги минах, че по-малко да боли после... ама сега като отидох направо ми се еба майката, особено като ми стигне в оная така приятна част малко под задника... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ме е срам сега да ида на коламаска, особено, че тука са само женски. Ся как да си сваля гащите и да почне да ме обезкосмява, ще стигне до горе е тогава си ебало майката :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хаха, и на мене ми го прави една мацка, знам си я от 2 години и се при нея си хода.Първия път беше ебати цирка, беше ми станала патката та дърпах тениската надолу като луд :mood (17): От тогава да чукам на дърво не е ставала :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бате кви колимаски, кви п*тки майни, аз си ги минавам с машинка и после със самобръсначка да ги изглада и тва е :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то най-лесное да ги бръснеш... ама стават повече да ги еба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е, коламаската държи поне 1 месец. Бе тва е да си мъж. Направете се като Реджеп и не се мъчете повече. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена