Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еми на 7-ми официално ще я представят, така че предполагам още тогава ще може да си я поръчаш от официалния сайт. В България предполагам няколко дни по-късно ще я има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В един форум на ЦС някаква тема Футболен Лексикон гледайте .. :Д

Любим футболист: Juan Mata
Любим български футболист: Димитър Бербатов
Кой е най-голямата футболна легенда според вас: Wayne Rooney
Любим отбор: Liverpool
Любим български отбор: Ботев Пловдив
Любим вратар: Petr Cech

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ахахаха, само като видиш предпоследния въпрос и отговор и ти става ясно защо е пълен неадекватник :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото, аре Лана или който друг следеше Саутхемптън :mood (17): да каже дали тоя Деян Ловрен е добър център бек, че аз съм му гледал има-няма 10 мача дося.

http://www1.skysports.com/football/news/11...-liverpool-snub

Щото се е обяснил в любов на лузърите и ако е некъв добър тва е доста притеснително, изглежда, че се е скарал с ръкводоството на Светците, щото са отказали офертата. Много ще е кофти ако заздравят защитата с млад хърватин тия....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е те сотон защитата им беше супер смешна, имаше един мая йошида пълен ръб, за тоя ловрен не си спомням добре, но не е ебати класата според мен. светците благодарение на силната атака издрапаха до топ 10

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво се плашите... На Ловерен най-силната и запомняща се изява беше, когато го снимаха гол в Бразилия..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Легендата Алфредо Ди Стефано почина на 88 години. Да почива в мир!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Официално: Ашли Коул е футболист на Рома

найк още повече са се усрали с екипите на рома,изглеждат като някви пенсионерски ризки

Трансферът,променил историята

светла му памет на една от най-големите футболни емблеми Алфредо Ди Стефано Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/zT299bOCy3c

Такива неща не трябва да се забравят.Само мога да съжалявам, че не съм бил жив по това време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да се забрави, защото скоро това няма как да се постигне :mood (17):. Въпросът е, че трябва да се продължи напред, а да не се лежи на стари лаври. В момента това правим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Да се знае и помни! Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://sportove.net/%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%...%81%D0%B2/8554/ :mood (17):

Чета, че и от Кристъл Палъс и Куинс Парк го искат :mood (35): КПР обаче ми се струва, че имат най-голям шанс, ако вообще има такъв :mood (17): 1 сезон във висшата лига и догодина в Лудогорец! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ще умра и ще се тиражират реклами от рода на "наздаве за геройте от сащ 94".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е жалкото на нашата страна. Не случайно хората я наричат БУЛГАРИСТАН. Постигнем някъв успех и вместо да продължим да се развиваме и надграждаме, падаме надолу. Точно затова ми беше странно за успеха на Григор. Имам чувството, че хората го приеха като "мисия невъзможна" за полуфинала. А той не е някъв случайник и успеха си беше съвсем нормален и отдавна чакан. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Споко, то не остана французин, дето някой наш български журналист да не го е питал: "Помниш ли Костадинов на Парк де Пренс". Даже Погба мисля, че бяха питали хахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е жалкото на нашата страна. Не случайно хората я наричат БУЛГАРИСТАН. П

Кой я нарича така ? Фънки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена