Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Втората част на тази тема бих изчерпал с няколко факти около времето, в което Месут Йозил е бил контузван в своята кариера.[/size]
Отбор Брой дни с травма Време на договора
Шалке 7 дни 2006–2008
Вердер 29 дни 2008–2010
Реал Мадрид 0 дни 2010–2013
[Арсенал 133 дни 2013

Каквото и да се разглежда тази таблица ми се струва, че изводът е ясен – има проблем в работата на Арсенал и той е пряко свързан с нещата, които се случват на тренировъчната база. И в това има ясна тенденция. Всъщност тя е най-ясно отбелязана от друг интересен факт – Арсенал има по една контузия на всеки 5 дни за последните 13 години. Точка. Сменяха се всички елементи, освен мениджъра, така че отговорът вече е ясен.

Великия Венгер, с великите му революции, страшен мениджър, направо мечта за всеки отбор........ 

Не знам какво правят на тренировките , но той Венгер на всичкото отгоре не обича да ротира състава си което според мен допринася към всичко това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.sportal.bg/news.php?news=513199

Тия ретарди който и да дойде ще го уволнят. Тоя отбор е от класата на Казахстан, те ми бълнуват за некви европейски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Т'ва ще е най-голямата глупост, ако го направят .. Тия ще оставят ли поне някой да изкара едно 2-3 квалификационни цикъла, да се задържи 5-6 години и да се какво е направил, възходящо или низходящо е вървял отбора .. ?? При Любо, ако не друго, хората малко или много си върнаха доверието в националния отбор и взеха да се връщат на стадиона, макар да не са го пълнили изцяло.. Опитват се поне с желание да компенсират доколкото могат липсата на класа. Преди и това нямаше и гледахме някакви бездушници по терена, които буквално се разхождаха.

И какъв треньор е Балъков? Къде и по какъв начин е показал някакви наченки поне, че може да излезе поне малко от малко качествен треньор от него?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да има футбол в тая държава. Аз един нормален не виждам от изпълкома.

1. Йордан Лечков Янков - Осъден престъпник

2. Михаил Тодоров Касабов - ...

3. Атанас Иванов Фурнаджиев - ...

4. Наско Петков Сираков - ... 

5. Емил Любчов Костадинов - ...  

6. Камен Костов Костадинов - член на дпс, човек на христо бисеров, колко далавери са минали покрай него, хванаха го за пореден път да купува гласове

7. Гриша Данаилов Ганчев - вчера бяхме борци, днес бизнесмени

8. Марин Великов Митев - ТИМ.

9. Николай Борисов Гигов - търговия с оръжие

10. Петър Стефанов Величков ...

11. Кирил Петров Домусчиев - Домус Ага

12. Венцеслав Димитров Стефанов - кво да говорим за тоя

13. Румен Цветанов Вълков

14. Панайот Василев Рейзи

---

Тимаджии, борци, комунистически милионери и откровено противни връзкари от дпс + четата боклуци от 94 набор. 

Тия взимат решение кой ще е и кой няма да е. Еми то по-голям смях от тоя изпълком е само в парламента.
Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Шампионът на Англия Манчестър Сити е с най-евтините билети във Висшата лига от 299 паунда (476 долара) на сезон.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=513248

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Остава точно Балъков да сложат за треньор. Колкото беше силен като играч, толкова е нещастен като треньор, даже повечко. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все повече се говори за продажба на Мата? С припечелените пари ще наддаваме за Шеймъс и Баркли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все повече се говори за продажба на Мата? С припечелените пари ще наддаваме за Шеймъс и Баркли.

Това е нереално  , Баркли нали това лято преподписа нов договор пък и не е по-добър от Мата или Рууни , че да го взимаме . Шеймъс ми харесва , но в Юнайтед няма да е нещо повече от резерва . За трансфери мисля , че ако ще привличаме някой то това ще е Стротман .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коща верно ли е контузен за 3 седмици или Моуриньо си прави ташаци :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само спекулации са до момента.....дано се окажат верни в крайна сметка.

Стъридж пък отново се връща в лазарета на Пуля за до 4 седмици и агониите им може да продължават с пълна сила!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То Моуриньо преди абсолютно всеки един мач досега от началото на сезона разправя в петък на пресконференцията как Коща е под въпрос, а той си играе винаги и си ниже головете. Аз на тоя грам не му вярвам на нищо. Съмнявам се да не играе. Иначе новата контузия на Стъридж е много добра новина, продължавата шоуто на клоуна Бало и дръвчето Рики :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе тия висшата лига ебават ли се бе, ебахти утрепките. Миналата седмица нямаше мач в 2.45, ся няма мач в 7.30, мачове от 5 не се предават. Да ви еба утрепките смотани, то от другата ще почнат по 1 мач на кръг да дават.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То не че има някакъв кой знае колко интересен мач... големи срещу малки отбори.Ама малоумно са го измислили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, ама част от густото на висшата лига през годините са точно мачовете между средняците, които регулярно се превръщат в некво брутално зрелище. Отделно може да се запознаеш с играчите, силните и слабите страни на по-малките отбори. Ся примерно аз тая година не се сещам да съм гледал Саутхямптън, а те в момента печелят наградата за мениджър и играч на месеца. Обаче винаги играят от 5.

Примерно за тоя кръг:

Southampton ? - ? Sunderland

Everton ? - ? Aston Villa

Са си доста готини мачове, които ще е приятно да се гледат и 1 от тях можеше да е в 7.30

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Francois Gallardo: "Dani Alves will leave Barca. He has signed a preliminary agreement with #MUFC.

Дано не е истина , защото според мен най-добрите му години отминаха то и за това Барса евентуално ще го продават .

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя нещастен цигански боклук да не стъпва на Олд Трафорд никога.

Иначе си прав за т'ва, че освен Юнайтед рядко се гледа нещо интересно във ВЛ, освен ако не си пуснеш стрийм.

Сити - Тотнъм се очертава интересен мач, ама според мен шпорите ще си заминат с разлика...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

MCFC: Hart, Clichy, Demichelis, Kompany (C), Sagna, Milner, Lampard, Fernando, Navas, Silva, Aguero

THFC: Lloris, Dier, Fazio, Kaboul (c), Rose; Capoue, Mason; Chadli, Eriksen, Lamela; Soldado

Сити без ЯЯ и Мангала в стартовия състав....интересен мач се очертава.

Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е Яя нали не е контузен? Доста дефанзивен състав за Сити, Агуеро е сам напред, без Дзеко или Йоветич... а Тотнъм с най-смешната отбрана евър, къв е тоя Фазио? А тоя Солдадо когато и да го продадат ще е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано ЯЯ от началото на сезона е много неадекватен , може би единственият мач който изигра прилично беше срещу А.Вила , иначе няма нищо общо с играта през миналите сезони поне до сега . Тотнъм този сезон ще са на 7-мо място според мен , дори може и по назад да стигнат .

Арсенал днеска очаквам да бият с 2,3 гола разлика и Уелбек да се разпише , и отново феновете им ще започнат да мечтаят за титла , както след победата над А.Вила.

Челси миналият сезон се спънаха точно срещу Кр.Палас , а новините за Коста ако са верни то нищо чудно да изиграят един труден мач и може дори до изненада да се стигне .

Аз лично очаквам днеска изненадата да е Бърнли , очаквам да постигнат първа победа за сезона , и другата изненада може би ще са Кр.Палас ако измъкнат нещо от Челси .

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/football-injury-hit-psg-beat-lens-tempers-flare-203358095--sow.html;_ylt=Am5lH.at8q2z8S2qb49ByRFijzgB;_ylu=X3oDMTFkdmFiYzMzBG1pdAMEcG9zAzQ3BHNlYwNNZWRpYUdyYW5kU2xhbUVudGl0eU1peGVkTGlzdA--;_ylg=X3oDMTBhY2IwdWc5BGxhbmcDZW4tR0I-;_ylv=3

Тия съдии тотално са откачили....може ли за това да изгони Кавани.... :shocked:

Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача м/у Арсенал и Тотнъм , Майкъл Оливър мисля че беше съдията беше вдигнал картон на Чадли който вкара на Арсенал за радостта му която беше още по-безобидна .просто сложи ръката си зад ухото и за това получи жълрт картон . Това за Кавани е същата ситуация , даже по-лошо защото е изгонен заради нещо безобидно , а бичметата от Уест Хям,Стоук и т.н не получават картони дори за груби нарушения .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена