Jump to content
Wolfram

Общи Размисли И Страсти За Футболо

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Аре мощно! Скоро след Световното почва предсезонната, треа се коментират нещата некъде, продължаваме традицията с актуализирана тема за следващия сезон mood%20(17).gifmood%20(17).gifmood%20(17).gif

аре, време е.

както гласи поговорката: нов сезон - нова тема - нов нулебъл.

поздравят се 55-те души, гласували за "с тоя треньор - толкова" и за "НУЛЕБЪЛ" в предната анкета и съответно познали верния отговор.

Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре честито .. тоя сезон си променям гласа на "с тоя треньор - толкова", да счупим каръка :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както винаги -> "с тоя треньор - толкова". Тва е положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пускам празен глас аз, и се чудя как ще спечелиме ШЛ :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
никога не съм вотвал в тая тема, ще продължа традицията! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време беше за тая тема! Като дойде Ван Гаал официално начело ще гласувам.... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Гаал си е изцяло начело на отбора, обявано е навсякъде вкл. и офи сайта на отбора. Ако имаш предвид да замине за Анлгия и да поеме отбора, тва ще стане след СП. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложете още 2 въпроса в анкетата: Ботев ще си построят ли стадиона и кога феновете им ще си извадят езиците от ануса на Цветан Василев? и "Извинението" на Емил Гъргоров Томов ли му гу е писал и Гъргоров само разписал? :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нов сезон - поне една титла/купа и Арсенал извън ТОП4. Амин!

И аз имам някакво такова очакване за тоя сезон. Минимум 4-то място за Ван Гаал, а Челси, Сити и Ливърпуул да допълнят 4-ката. И един ФА Къп примерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сложете още 2 въпроса в анкетата:

Ботев ще си построят ли стадиона и кога феновете им ще си извадят езиците от ануса на Цветан Василев?

и

"Извинението" на Емил Гъргоров Томов ли му гу е писал и Гъргоров само разписал?

:D :D :D

Оня ден направихте страшен трансфер, момчето е супер играч и е амбициран да се докаже.

Аве, батки, някой има ли няква идея каква подяволите е тая тъпня, която води умопомрачителния мозък - овчата глава, по БНТ? :mood (23): :mood (5): Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оня ден направихте страшен трансфер, момчето е супер играч и е амбициран да се докаже.

Много ясно, Гонзо нали го махна оня льохман Донев - "главния скаут"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дончо стойката ли ве? Ретро плейбоя :mood (22): :mood (33):

Мани го тоз олигофрен бе, колко години такива води, че направо ми се изправяха косите след Бру и оня другия негър, дето игра 1-2 мача само, какви ли други маймуни може да доведе :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
нЕмаш отговор за домашен требъл, не стаааш! нЕма ти гласувам на умрелата анкета :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един въпрос мъчи съзнанието ми вече близо два дни: кой ще е виновникът за очертаващото се наказание на Суарез, според лузърите?? ФА, контролирана от Дейвид Гил и Юнайтед? Червения нос Фърги? Бранислав Иванович? Световната икономическа криза? КОЙ??

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

нЕмаш отговор за домашен требъл, не стаааш! нЕма ти гласувам на умрелата анкета :mood (17):

Верно бе, ше го добавя като имам време :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
`Що няма #5 - гребем! Не вярвате ли, че можем да вземем всичко?! ПЛ, ШЛ, ФА Къп, К1К и предсезонния трофей /нали все се връщаме с някви купи/ :mood (17): Хаштаг файвка е моят избор! Отивам да си поръчвам шапката. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Standard Chartered are understood to be reconsidering their shirt sponsorship deal with LFC following Suarez's ban.

ЗАКРИВАЙ :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена