Jump to content
CR7

Луис ван Гаал

Препоръчани публикации

След като тоя официално се превърна в двойно по-голям провал и от Мойс, интересното е защо, по дяволите, не отнася минимум същите ругатни и товарене, на които се "наслади" бледоликия към края на мизерния си престой. Какъв е тоя респект към някакви постижения и успехи отпреди 15-20 години, и то по чужди земи, първенства и отбори? Къде е тая публика на ОТ, която да кресне и да изрази недоволството си? Къде са плакатите, транспарантите? Къде е самолетът? Всички ли загубиха вяра? Целият стадион мълчи, докато всяка гостуваща агитка ги мачка по същия начин, както разни средняшки напомпани бичмета ни мачкат на терена. Философа ли я донесе тая апатия, или всички дружно се пуснаха по течението и потънаха в забвение?

Какво се случва в Юнайтед? Вече се съмнявам, че има и една кратуна в тоя клуб, която да формулира смислен, аргументиран отговор на тоя въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

в клуба с отказването на фърги се изпари и всякаква амбиция по ръководните етажи. тия фенчета са некви ботове, там кихат кинтите, ходят си като зомбита на стадиона и да ги питаш що го праят, сигурно ще ти кажат, че така са свикнали. квото и лайно даим поднесат с марка ман юнайтед ще го излапат, ще го преглътнат без проблем и ще се оближат за още. тва си е като цяло болест на всичките английски отбори - феновете ботове.

та в тоя ред на мисли са делегирали цялата власт в тоя отбор на един уродлив холандски алкохолик, който ебава майката на всичко и отбора си лети към дъното без никви задръжки и изобщо без който и да е от значение да му дреме. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече едно такова ми е все тая дали ще го махнат днес или утре,трябваше преди много време да го направят и вече уби този ентусиазъм в мен..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да му лепне един камък в простата чутура бе, еби му меча

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам някой ден да се разбере как квадратния изкара толкова време начело на този клуб ... Не знам дали има по-голяма мистерия в Европа в момента. Как това говедо не е уволнено ... Какви процеси се случват в клуба и кой уродлив орк поставя собствените си интереси пред тези на клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано чистача, на Емо Йорданов аверчето, некой ден разкрие целата истина, аз не виждам иначе откъде ше получимe инфото. отделно всичко останало - ше го научиме и първи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Brendan Rodgers win rate at Liverpool 52.63%
David Moyes win rate at United 52.94%
Van Gaal win rate at United 49%

Says it all... #MUFC

Доказан треньор. Класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми доказан специалист е, кво? Смисъл друго си е като падаш в резултата да сменяш десния бек с друг такъв.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не 10 млн., 30 млн. му дайте ... давайте му колкото поиска и да си тръгва моментално, моля ви се!

Ние вече запомнихме кои комбинации в състава не са подходящи, а той ги повтаря - тоя състав е so #TBT, че не може да бъде. Ама и резултата или може би дори резИлтата ще е със същата ретроспекция. Не може срещу тия да подхождаш така, не може да се гавриш с клуба и феновете по този начин, не може! Дано стане някакво чудо днес, че то е ясно - господинчото остава и пак ще се пише на нашата сметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да купи още два-три бека, за да си прави гениалните смени по-често.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не знам тия малоумници на стадиона кво му лижат дебелия гъз на тоя нещастник.... Бе мощно освиркване бе.... Тотално неадекватен стартов състав...ОЩЕ ПО-НЕАДЕКВАТНИ СМЕНИ ! БЕ ВЪН БЕ ИДИОТ МРЪСЕН ! БЕСЕН СЪМ ! ПСУВНИ НЕ МИ ОСТАНАХА ЗА ТОЯ БОКЛУК !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

как може да си такъв нахалитет,нагъл,безочлив паразит бе,кво ше ми пляскаш там бе,като трябва възможно най-бързо да се скриеш в миша дупка и да не излизаш от там

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хората в студиото след мача вече 10 минути говорят само истини, дано гледате

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека си мисли спокойно за 3ти сезон, аз не знам какви са тия фенове.. бахти мишкарите. В Германия, Италия или Испания да са го изяли вече, но тия нашите го търпят.. еми затова сме на това дередже.

А управниците "счетоводителите" а.к.а "футболните специалисти" не ги коментирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има за цел да срине клуба , другото обяснение е че е най-малоумното същество ... Не мога да го търпя и секунда повече.Да взема Фелайни с него и с 200 вън от този велик клуб

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какви смени какво нещо.Клоп пуска Ориги и Бентеке за победа, нашия Главун пуска 2 бека.Просто няма такива смени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде са им самолетчетата на тия смешни англичани бе? Какъв е тоя комшар. Това животно защо се ползва с такива протекции от медии, шефове и фенове. Утре борсата работи мамка ви, направете нещо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мойс го сринаха със земята както феновете така и медиите,ЛВГ втори сезон копае дъното и нищо,все едно сме лидери в класирането и на четвърт финал в ШЛ ... жалка работа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как ръкопляскаше след мача тоя урод, много ли е доволен? Доволен е, че продължава да ни закопава. Орк прикрит, бял ден да не види. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, че е доволен. И аз да не правя нищо и по цял ден да си бъркам в носа до третата фаланга на показалеца, за което да да ми плащат милиони, и аз ше си пляскам. Даже и злобарка ше си прасна пред публиката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове