Jump to content
CR7

Луис ван Гаал

Препоръчани публикации

В момента няма, но той го нарави тоя избор като изгони 10 човека. Сам си казва, че иска малки състави, за да може в даден етап да използва юноши. Дори да приемем, че нямахме толкова много контузии пак щеше да даде шанс на млади момчета. Нямаше да са 7-8 както са сега, но пак щеше да има 3-4, които да дебютират. Тва е риска да развиваш младите, никъв шанс за титла, малки шансове за топ 4. Ако бяхме задържали Перси, Чича, Нани, Рафа аз съм сигурен, че щяхме да сме в битката за титлата, но играчи като Лингард, Варела, Рашфорд, Бортуик терен нямаше да видят, а има и други. Марсиал също нямаше да е основен играч, просто защото минутите щяха да са му значително по-малко.. Въпроса е, че хем няма да вземем титла, най-вероятно и топ4 няма да хванем, хем като дойде нов мениджър тея играчи може да не играят никога повече в Юнайтед и така всичко ще е напразно..

По-голяма глупост даже и SS4.3 не може да създаде ! Миналата година и началото на тази го видяхме .. почти нямаше юноши, започнаха да влизат след контузиите, даже и за купите изпе*калия пускаше всичко най-добро.

Редактирано на от DetkovGK

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

за пореден мач показа, че не чува петлите. стартира с карик, вместо с шнайдерлин, смени ерера, вместо кари, с шнайдерлин. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Държи Блинд който освен да прави грешки и да изритва топката друго нещо не прави.

О забравих опропастява всеки корнер.

Дай му почивка на тоя модел и пусни Менса поне да имаме защитник. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добре бе, честно ви казвам, на негово място като вървя по улиците или като съм на стадиона ще ме е срам да погледна феновете в очите бе... тука парите не би трябвало да имат значение, заложена на карта е репутацията му, която вече е тотално насрана. защо тоя човек не си признае, че е флоп и не се откаже?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sir Alex : "It is difficult to change a winning team & I don't think you should."

СЪР-а много точно му го е казал на Главуна

@[member="Exitence"] мен щеше да ме е срам да се нарека мениджър на отбора

Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Pussy е думата, олицетворяваща тоя образ. Отбор от ранга на Юнайтед не излиза с цел да не загуби и каквото стане напред, а да печели всеки мач!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"УБА взе първата си победа над Юнайтед у дома в историята на Висшата лига."

Е, поне ще остане в историята с отрицателните си рекорди... Сигурно отдавна размина дори Мойс по този показател.

Чудно ми е дали все още има хора които смятат оная му смяна на световното "вратар-вратар" при дузпите, за гениална?
Тогава първосигналната ми реакция беше "Баси идиота, да смени човека който с добрата си игра помогна на Холандия да стигне до този етап! Само защото оня бил по-опитен при дузпите, хах!". Даже ми стана мъчно за младока (забравих му името в момента)... Това е доста кофти за самочувствието на който и да е футболист, пък дори и отборът да бие в дадения мач.
Мда, чиста случайност бе това което се случи тогава.... Това са дузпи, лотария... Можеше пък младото вратарче да ги хване всичките дузпи? Тогава кой щеше да е гениалния? А ако Тим Крул се бе оакал, тоя щяха да го сринат до земята още тогава.
За нещастие това не се случи, и сега се налага да го сринат до земята точно в нашия любим клуб... Само дето ме тревожи факта че първо се чака той да срине клуба до земята, та чак тогава да го сринат и него....

Тоя лек проблясък който се получи последните няколко мача, е заслуга изцяло на младите момчета които горят от желание да играят за първия отбор, и които получиха шанс за изява по неволя, тъй като имаме дузина контузени титуляри.
Ако не бяха контузиите, едва ли щяхме да видим Рашфорд и останалите голобради.

Някой да не си помисли че това е поредния "гениален" ход на философа да погледне към младите?
Пълна случайност е всичко при този мениджър, който по уникален начин умее да изкара от форма всеки един футболист. Дори Меси и Роналдо да дойдат, при тоя треньор те или ще налеят оловото, или ще ги държи на пейката.

Аз лично изобщо не се зарадвах когато го обявиха за мениджър, дори напротив - точно заради тая случка на световното.. някак си ми падна в очите. И защото го знаех що за тренер е още от Барса навремето. Прав бе Стоичков като се изказа по негов адрес, прави са и всички останали които го порицаха. Очаквах всеки друг, но не и точно този.

Не можах да гледам днешния мач, но прочетох доста коментари в "след мача". Признавам си обаче, че очаквах мача да е 2Х....

Абсурдно ми се вижда с такава игра и с тоя мениджър да спечелим каквото и да е. Човека го доказа още преди година. Това че все още сме в борбата за някакви отличия, изобщо не му дава кредит на доверие - той му се изчерпа мноооого отдавна. И преди съм го казвал - нещата които прави ЛвГ, можеше спокойно да ги прави и Гигси, и който и да е друг. Дори един Вили Вуцов щеше да се справи по-добре от тоя некадърник. (това последното в кръга на шегата)

Няма смисъл да се удължава тая агония, не знам как в ръководството не го прозряват това.....

Дано се сложи край на тая гавра с клуба и феновете, час по-скоро!

#enoughisenough #lvgout
GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Van Gaal's record against British managers is abysmal:

vs Pulis: 2 defeats, 1 win
vs Howe: 1 defeat
vs Dyche: 1 win, 1 draw
vs Allardyce: 1 win, 1 draw, 1 defeat
vs Alex Neil: 1 defeat
vs Redknapp: 2 wins
vs Pearson: 1 win, 1 defeat
vs Lambert: 1 win, 1 draw
vs Sherwood: 1 win
vs Rodgers: 3 wins clear.png
vs Pardew: 2 wins, 1 draw
vs McClaren: 1 draw
vs Irvine: 1 draw
vs Bruce: 1 win, 1 draw
vs Monk: 3 defeats
vs Hughes: 2 wins, 1 draw, 1 defeat
vs Karl Robinson: 1 defeat

16 wins, 8 draws and 11 defeats

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3 победи на Роджърс другото е срам и позор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Определено сме разочаровани. Трябва да печелим подобни мачове. Сега, за да се класираме със сигурност сред първите 4 трябва да спечелим 27 точки до края на шампионата. Наистина са много, но няма нищо невъзможно”, заяви Ван Гаал.

кво друго да кажеш.... и има гнусния навик да прехвърля вината върху дадени играчи,което САФ  никога не правеше,поне не и пред медиите,а тоя е лишен от всякакво чувство за съобразителност,аре с оправданията сме му свикнали Венгер - 2,ама тва е върха на безочливостта,те са достатъчно смазани психически,че остава само да ги храниш и поотделно пред журналистите,особено Мата каквато е мека Мария най-много да се депресира и отново да започне да подава назад и настрани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
27 точки са повече от половината от актива, който събрахме дотук. С тая програма ще е успех ако съберем 18.

Ма не е това проблема. Шит сме, ама по-плашещото е, че не виждам гняв у играчите от това. Всички са някакси примирени с това и доиграват. Липсва отборен дух.

Ливършита примерно са пълни некадърници с изкл. на двама-трима, ама се борят докрай. Повечето пъти не им се получава, но има и случаи като този уикенд. Подарен първи гол, спорна дузпа, ама измъкнаха победа от губеща позиция с човек по-малко. Защо? Защото го искаха.

Ние доиграваме повечето мачове. Няма страст, няма лидер, който да поведе отбора, но най-страшното - няма чувство за отбор. Вчера, Марсиал единствен тръгна да променя резултата след гола. Абсурдно е. Откъде да падне гола? То няма удари във врата. Глупости, то няма хора в пеналта им, а ние искаме обрат.

ЛвГ тотално е изпуснал юздите. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kanchelskis: Man Utd won't win the title in 10 years under Van Gaal

От Януари миналата година. След повече от година думите на Канчелскис изглеждат още повече на място. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя флоп е ясно вече, че няма да го уволнят ДО края на сезона, дано поне СЛЕД него го уволнят, съсипа ни вовеки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я кажи Волфраме кой искаш за треньор кат си тръгне Ван Гаал. Аз лично предпочитам Гигс и да се залага на младите играчи. То се видя че по-старите вече издишат сериозно.

Редактирано на от United The Best

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя флоп е ясно вече, че няма да го уволнят ДО края на сезона, дано поне СЛЕД него го уволнят, съсипа ни вовеки.

Дано и го натирят и не му платят неустойката, е тва заслужава.

отговора на долния комент. трябва да е моу и пак моу

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я кажи Волфраме кой искаш за треньор кат си тръгне Ван Гаал. Аз лично предпочитам Гигс и да се залага на младите играчи. То се видя че по-старите вече издишат сериозно.

Тва ми заприлича на - "Кажи ти, Rosso, на кого да стоваря бремето?"

Хахаха
Като толкова настояваш да знаеш, искам Жозето на първо четене.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гигс, ЛВГ са другите двама с най-голям шанс за следващия сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кажи ти екзи, на кого да се стовари бремето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове