Jump to content
CR7

Луис ван Гаал

Препоръчани публикации

ЛВГ каза, че срещу Австралия ще играе 4-3-3. Човека е мега разнообразен. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

------------------------------------

Дрийм тиймът на ЛВГ :mood (36):

--------------------- De Gea ---------------------
---Rafael-------Evans-----Smalling------Buttner---
-----Young------Carrick----Cleverley----Valencia--
---------------Rooney-----Welbeck--------------- Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия холандци къде го видяха тоя защитен футбол? С играчи на по 22-24г е*а майката на Испания. Аз толкова трагични не съм ги виждал никога, дори с/у Бразилия. Най-радостното нещо за нас е желанието, с което Перси играеше снощи. Всички знаем какво става, когато тоя човек играе с кеф :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми ЛВГ ясно показа че има противодействия на тики-така-та. Сега ще го видим и в мач в който няма да играе на контри а ще владее повече топката. Ако и срещу Австралия покаже друга схема и играе нападателно и ефективно мисял всички ще сме доволни. Не ги виждам Световни но един четвърт финал поне е напълно възможен особено ако излязат първи от групата което ги натриса на Хърватска/Мексико които са преодолим съперник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много голЕм ! те така да разделя и владее след един месец. ше им сипва с черпака на боклуците, 12 месеца радост им стигат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Despite an incredibly positive start to this World Cup, the Dutch have been largely uninspiring in the knockout stages, but twice their coach has altered the course of the match. Against Mexico, principal striker Van Persie was withdrawn in favour of Klaas Jan Huntelaar, who scored one goal and assisted the other to set up the tie with Costa Rica. In the quarter-final, we witnessed an even ballsier demonstration of self-belief.

That is exactly why Manchester United fans await Van Gaal's arrival at Old Trafford with fervent anticipation. During his ill-fated spell in charge, David Moyes was too often guilty of thinking firmly inside the box, creating a team too predictable and turgid. His predecessor promises to change that, and change it in style. Compare Van Gaal's hauling off of Van Persie with the words of Moyes when leaving the (palpably unfit) striker on the pitch against Newcastle in December: "If I'd brought him off some people would say 'What are you doing? You are 1-0 down and you're taking off your top goalscorer.'"

When Van Gaal was appointed at United, many were quick to declare that, win or fail, this was a managerial tenure that would never be dull. On Saturday evening, we were given more evidence of why that promises to be proved spectacularly right. Normal logic may dictate that displays of such bravado and arrogance have no place in leadership, but that ignores the simplest conclusion of all: this is no 'normal' leader.

http://www1.skysports.com/FIFA-World-Cup-2...e-mans-approach

Брутална статия просто, препоръчвам на всеки.

Публикувано изображение Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тренера на Коста Рика как се е ухилил тука. После дали не му приседна. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо много се задържа в Бразилия ми се струва :mood (36): Очаквах да си стегнат куфарите "лалетата" още в групите.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United have confirmed Louis van Gaal will return to work almost immediately after the World Cup finishes.

Наистина можеше да каже "майната ви, отивам на заслужена почивка", но няма да го направи. Чест му прави, евала..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина можеше да каже "майната ви, отивам на заслужена почивка", но няма да го направи. Чест му прави, евала..

Отбора тръгва за САЩ на 18 Петък. На 12-13 той приключва. Предполагам ще почине ден два и на 16 най късно е там за да проведе 2-3 тренировки и да изберат окончателния състав за турнето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той състава за турнето не излезе ли? Да почива седмица и направо в америка да се срещат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 18-ти ще се знае официално състава. Така пише в сайта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми да, до 18ти сумати трансфери ще има :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми да, до 18ти сумати трансфери ще има :mood (17):

Другата седмица няма да можем да смогнем и ще припадаме :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

“I taught Sergio Romero how to save penalties,” said the former Barcelona, Bayern Munich and Ajax tactician afterwards.

:mood (17):

Голем е ЛвГ, дори когато другия отбор печели, пак той е причината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бил му е вратар за АЗ. Познават се. Поне отпада без загуба тва СП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре, че има важна работа за вършене ... 8) редно е отново и скаузъри, и репортери, и све отново да изпитват страх, и някой още с изказванията си да им бърка в здравето, и да се гаври с тях ся, доколко ще се справи, не знам .. все още си ги имам съмненията, но това Световно ме накара да очаквам дори с по-голямо нетърпение, ако е възможно, началото на сезона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
супер :) според Дейли Мейл ще бъде представен в четвъртък .. аз пък бих предположил в петък .. да видим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз подкрепям идеята да сме по-сдържани откъм очаквания. Място в топ4 и домашна купа ме устройват перфектно. И най-вече да възвърнем увереност на Олд Трафорд...че последния сезон бяхме гости там..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+1. Квото и да направи Ван Гаал за тва Световно, в клубен отбор ще е доста по-различно. Имаме всички поводи да се радваме и надяваме на него, защото за малкото мачове на Световното показа, че е уж свестен треньор. Вярвам, че сме на правилния път, ако успеем (в тоя "втори преходен" сезон) да завършим в Топ4 и се представим добре в купите, то евентуално догодина би следвало да се борим за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Топ 4 ще съм доволен, а по-високо класиране и някоя купа вече ще си е бонус. Но ако стане така и не успее с 4ката, едва ли някой вярва, че може и по-зле от миналия сезон, примерно 5 място, но покажем цялостно подобрение в игра, настроение и мачове на Олд Трафорд, то няма да е толкова болка за умиране. Въпросът е да започне нов възход за отбора макар и постепенно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Титла или #out, няма време за пригаждания... видяхме го Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове