Jump to content
CR7

Луис ван Гаал

Препоръчани публикации

Сбогом галчо, все пак мерси за поправката на Мойс към ШЛ и за купата на ФА, но трагична игра и никакъв хъс и желание в играчите, липсваше енергия, но това е...
Хайде пускай Тухел вътре xD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси великото чувство. 

Феновете да свалят оковите, играчите да махат усмирителните ризи. Дишайте. Измамникът си отиде !

Най ми е кеф как не спираше да тръби, че ще остане и накрая любовника му Еди-Мухъла му го заби отзад. Може лично той да е бил против, но са го накарали да го направи. А това само по себе си е епична картинка !

Няма за какво да му благодаря. Чудя се още след финала, с какво добро да го запомня, едно нещо бе, деба, не мога да се сетя. Една добрина не заличват сто такива. 

Жалкото е, че му се даде толкова време, за да нанесе адските щети. Над 300 млн евро похарчени, а ги няма нито на терена, нито в банката. Няма защита, халфове и нападател. Играе с нападател Ашли Йънг на финал на Уембли. 12 финала имаме, такова нещо исторята сигурно не познава. 

А тия дето разправят, че дал път на млади, едва ли не ги е "изградил", заздравил защити, използвал еко хартия за тефтерите си, насъдил дървета на Карингтън да спира ветъра или са яко лицемерни или имат къса памет, др обянснение нямам.

Сбогом, Мърфи ! Няма да ми липсваш грам.

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубави прощални думи и все пак обзе ме искрена радост когато прочетох новината в официалният сайт. Пожелавам късмет на Жозето и от тук нататък напред и нагоре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурно само Скоулс е по-доволен от мен, че отборът на сърцето му няма да играе повече тоя антифутбол, но едно ще му призная на ЛВГ ... изявлението му е добро, подхожда на постиженията му. Негативите са много, то е ясно, но му желая всичко най-хубаво. Дано го оставят на мира вече, защото журналистите просто прекалиха, особено през последните дни. Иначе няма такова облекчение - тези две години, а особено последната, бяха абсолютно издевателство над отбора и феновете - ежеседмична 90-минутна агония, която нядавам се най-накрая приключи. Дано Моу се покаже в по-различна светлина, от тази, в която аз го виждам. Да ме разочарова не би и могъл, аз очаквания към него нямам и не мога и да имам, защото никога не съм си го представяла и не съм го и искала в нашия клуб. Но дано ме изненада приятно, дано!

Всъщност освен за няколко трансфера, даването на шанс на малките и за още нещо съм благодарна на холандеца - в този отвратителен период се уверих в нещо, в което не, че съм имала и капчица съмнение, но за първи път е било подложено на подобни изпитания ... това определено е моят отбор. Щом за два, дори три сезона не пропуснах нито един мач от този извънземен футбол, който демонстрирахме, то определено мога да изтърпя всичко заради този отбор. Толкова години почти само хубавото сме виждали, някои го наричат разглезване - май го има и това, но сега видяхме и другата страна на монетата и вече всеки успех е двойно по-сладък. 

И да, точно това е усещането - да дишаш и да очакваш нещо по-добро, без да имаш усещането, че за пореден път просто се самонавиваш ... най-накрая! Дано никога повече не чувам думите философия, транзишън, изчакайте, следващия сезон на всяка пресконференция. Може да не е сега и веднага, но ми омръзна само да си поставяме цели, за които после да говорим, че сме се опитали, когато и ние съзнаваме, че май не сме.

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички! Да се надяваме, че следващият сезон ще си върнем радостта и тръпката, че Юнайтед играе. Огромна тежест падна, само нагоре от тук насетне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Празник за всички фенове на Юнайтед по света

оттук натам ,който и да дойде дано не се повторят последните 2 години и безлични,насран,грозен и умопомрачителен стил ,който практикувахме

СБОГОМ ГААЛ имаше няколко добри момента донесе ни и трофей и дотам

един път не излезе като мъж да кажеш ,че си виновен

направи редица скандални и абсурдни изказвания наака кой ли не само да се оправдаеш

РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ТИ БИХА ШУТА ПОДОБАВАЩО!

и все пак имаше и своя култов момент ,с който ще се забавлявам винаги

CcUAqQqW0AAmJ-F.jpg

Редактирано на от FightClub

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още след миналия сезон ми беше ясно поне на мен, че ЛВГ си държи на ината до последно и няма да предприеме коренна промяна през този сезон с единствената цел да се подобри състоянието на отбора. Е така и стана и това му коства работата, но пък му донесе "скромните" 5 милиона неустойка + 400 хиляди за спечелването на ФА Къп.

Имаше късмет с класирането в Топ 4 преди година, този сезон късметът му обърна гръб и с право - 49 гола за 38 мача...но пък му се усмихна другаде и спечели така жадуваната от всички ФА Къп.

Негативните неща са доста повече, коментирани са достатъчно пъти за да ги повтарям отново и отново. НО имаше и своите силни моменти, за които му благодаря. Плюс това успя да спази традицията си да спечели купа с отбора, който е водил. Изявлението след обявяването на отстраняването му си е класа. Сега вече може да се отдаде на обещаната почивка с жена си в Португалия.

Редактирано на от Diablo Rojo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито. Желая успех на Ван Гаал. Знаех си, че няма да му се получи в Юнайтед така както в Националния отбор на Холандия. Дано момчетата се освободят психически и да започне издигането на отбора. Както по-нагоре някой беше писал да се върне тръпката и радостта. :)

Само не видях информация за Гигс и той ли си заминава?

Редактирано на от NaniG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано се спази и другата традиция че отборите след като уволнят ЛВГ "тръгват нагоре".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-после "туморът" бе отстранен..... Край на философията, тефтерите и секс-мазохизма.
Да живее футбола! Честито на всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ай честито на всички и от мен.

Ебахти, направо не бях сигурен, дали ще се отървем от ментака, изключително съм радостен, че стана. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-после "туморът" бе отстранен..... Край на философията, тефтерите и секс-мазохизма.
Да живее футбола! Честито на всички!

Честито, Ивак!

Ай честито на всички и от мен.

Ебахти, направо не бях сигурен, дали ще се отървем от ментака, изключително съм радостен, че стана. 

Аре ве майна, вчера рефрешвахме, никъв те няма, празнувахме.... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тряяха ни повече хора за форумен спам :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най Накрая !!!!!!! ДАЙ МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ  :greets (1):  :greets:  :mood (2):  :mood (35):  :mood (5):  :mood (5):  :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все пак първият ти пост в темата на Ван Гаал ще остане завинаги в историята. :D
Недей да пишеш така и за следващия, моля!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най Накрая !!!!!!! ДАЙ МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ  :greets (1):  :greets:  :mood (2):  :mood (35):  :mood (5):  :mood (5):  :mood (5):

А е тая тъпня "дай му" откъде идва? Какъв й е произхода?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все пак първият ти пост в темата на Ван Гаал ще остане завинаги в историята. :D
Недей да пишеш така и за следващия, моля!

шси правя квот си искам :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Върнах се и аз в първите постове да си припомня :D Даже ригерчето и той е писал :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Недейте да заключвате темата. Кирливите му ризи тепърва ще излизат наяве. А и трябва да се помни, за да не се повтаря.

CjPzo1oW0AAegpe.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове