Jump to content
Акценти
  • !!! В Акаунт се влиза с "Display Name" т.е. името, което се вижда от потребителите във форума или с имейл адрес! НЕ МОЖЕТЕ да влезете с потребителско име !!!
Pepinka

Фулъм 2-2 Юнайтед

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

колко човека тук ще изгледат всичките мачове на у23? останал съм с впечатлението, че поне 60% от форума ги гледа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

целия форон ги гледа и въпреки тва не разбират, че за никакъв хуй не стават и едва ли някой ще успее да запише повече от 10 мача за първия отбор  :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Резервите с равенство 1-1 със Суонзи. Инди Буунен вкара изравнителното попадение, а Ашли Йънг и Люк Шоу записаха 60 минути. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дърнли, Уелън и Хамилтън подписаха нови договори 

Зак Дърнли, Калъм Уелън и Итън Хамилтън, които са част от отбора до 23 години, подписаха нови договори с Манчестър Юнайтед.

И тримата впечатлиха треньора на Резервите, Рики Сбрагия, и си осигуриха нови контракти с клуба.

19-годишният Дърнли записа 19 мача през изминалия сезон за отбора на Сбрагия, който в момента е на подготовка в Австрия. Той помогна на Юнайтед да спечели трофея ICGT в Холандия в края на миналия сезон и сега със сигурност ще очаква новия сезон с нетърпение.

Полузащитникът Калъм Уелън, който е родом от Барнзли, записа девет мача за отбора до 23 години миналия сезон. Пет от тях бяха като титуляр и през новата кампания той ще се надява да получи повече игрово.

През януари 2017 година Уелън трябваше да застане на вратата на Юнайтед по време на финала на Sparkasse & VGH International Cup. Тогава вратарят на младежите Илиас Маутън-Себтеоуи получи контузия и Уилън зае негово място. Представянето му бе повече от влечатляващо, превръщайки в звезда при изпълнението на дузпи и донесе победата на Юнайтед над Хановер.

Шотландският полузащитник Итън Хамилтън също бе възнаграден с нов договор, след като бе ключова фигура в отбора на Рики Сбрагия.

Хамилтън бе номиниран и за наградата Дензъл Харун за играч на годината при младежите. А добрата му форма през сезон 2017/18 му донесе и място на резервната скамейка на Първия отбор в мача срещу Хъдърсфийлд Таун за ФА Къп.

Пред ManUtd.com младият шотландец заяви: „Манчестър Юнайтед винаги е бил моят клуб, така че се радвам, че ще продължа да играя тук. Знам, че е клише, но наистина трябва да тренирам здраво. Никога не знаеш кой те гледа, затова мотото ми покажи на хората какво можеш и се опита да впечатляваш треньорите всеки ден.“

„Юнайтед се слави с това, че дава шанс на младите си футболисти да играят в Първия отбор. Ако си достатъчно добър, няма значение на колко си години. Това е моята мечта.“

ManUtd-Bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чудесна новина! гледам с надежда към бъдещето, когато знам, че имаме такива талантливи юноши. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и 3мата са бели ве :mood (17): малко се колебая за Уилън, опитвам се да си спомня как изглеждаше, ма май и той беше :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

смущава ме факта, че знаеш 2ма от тях със сигурност как изглеждат  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Радва ме фактът, че без дори да знаеш как изглеждат или как се изявяват на терена и тримата, вече си готов да им гласуваш доверие като част от първия отбор. 

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Радва ме фактът, че без дори да знаеш как изглеждат или как се изявяват на терена и тримата, вече си готов да им гласуваш доверие като част от първия отбор. 

абсолютно. клета маjка академия е раждала, ражда и ще ражда велики таланти. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Резервите завършиха наравно 2-2 с Фулъм в първия си мач от сезона. Голове на Анхел Гомес и Тахит Чонг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жоел Перейра и Мати Уилок се завръщат

Наемите на Жоел Перейра и Мати Уилок бяха прекратени и те се завръщат в клуба. 

Перейра беше под наем в португалския Витория Сетубал, но Юнайтед се възползва от опцията за прекратяване. 

22-годишният вратар, който дебютира за първия отбор на Червените Дяволи срещу Уигън Атлетик през 2017 г., записа 10 мача във всички състезание с екипа на Витория Сетубал. Това беше втори престой за Перейра в португалската Премиер Лига, след като преди това не под наем и в Белензеш. 

Наемът на Мати Уилок в шотландския Сейнт Мирън също беше прекратен. 

22-годишният полузащитник записа 14 мача за Приятелите в шотландската Премиършип. 

ManUtd-Bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове