Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

Мисля, че след тези трансфери, които направихме, трябва да спрем да плюем по Еди.Поне за малко. :D Аз лично не помня да сме правили толкова силен трансферен прозорец.Взехме почти всичко необходимо.Закрепихме защитата, колкото е възможно.Дано се пазят от контузии момчетата.Може би още един халф нямаше да навреди, но шефа така е преценил. От към изходящи трансфери не съм доволен много, защото има 2-ма, които трябваше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да продадем.Не знам къде ще им намерим място в отбора, освен ако всички са контузени и няма други варианти. Според мен трябваше да дадем Уелбек под наем, а не да го продаваме, защото ако не купим Фалкао другият сезон положението при нападателите става сложно. И все пак като теглим чертата - остана само ЛВГ да ги накара да заиграят като отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://i.imgur.com/YVyJeq1.gif - това е достатъчно , за да опише какво направихме на пазара :mood (17):
А и изходящи трансфери имаше , вярно не тези , които са най-зле , но пак е нещо. На каква цена продадохме Лоурънс и Пауъл ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://i.imgur.com/YVyJeq1.gif - това е достатъчно , за да опише какво направихме на пазара :mood (17):
А и изходящи трансфери имаше , вярно не тези , които са най-зле , но пак е нещо. На каква цена продадохме Лоурънс и Пауъл ?

Те са под наем в Лестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак добре, че крашна форума.....щеше да има масови инфаркти. Чак в 3:30 беше обявена сделката като от клуба искаха допълнителен час, за да финализира трансфера на Фалкао. Аз си легнах в 01:20 с голямо притеснение :mood (20): Данчо в Арсенал за 16 млн паунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Взехме ли Кройф ве ?

Абе как успяхте да го редуцирате като кб тоя аватар и аз го искам :mood (17):

Тоя Клевърли дано и пейката да не помирише.

Иначе честит ни Фалкао.Сега дано и сезона ни е силен,колкото са и трансферите.

Честито за Фалкао и Блинд - невъобразим трансферен прозорец... Жалко за Дани, че е в анал, само, щото е там... Престъпника Томи "Видал" Клевърли отказа всички, които го искаха заради болните си амбиции за заплата... Ше го видим догодина като е свободен агент кой ще му предложи повече от жълти стотинки :)
Кур за аналци и орки, които претовариха форума снощи с ненужните си посещения.

Трансферното лято на един Холандец, да, смятам така да преименуваме темата, другите от властта ако са.съгласни, нека го направим и да я пращаме в.архива :mood (17): надявам се ви навява спомени тва :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те са под наем в Лестър.

Сега погледнах , че само Пауъл е под наем , Лоурънс сме го продали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито махане на черният кон! Ебати якото!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз предлагам тия 586 страници да ги напечатаме на книга и да я пуснем по пазара :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wolfram,ако можеш изтрий няколкото теми за Радамел Фалкао,които се преповтарят,че форума запецна,а кутията ти е пълна. :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така се действа! С размах! Това трябваше да направи Мойс още миналата година... а ние треперихме до последно, дали ще вземем косата... :mood (17): Айде Вангалче, покажи на тея хора сега, как се играе с трима в защита, че опищяха света

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито махане на черният кон! Ебати якото!

Аз повече се радвам на тоя трансфер, отколкото на Фалкао :mood (17):

Иначе тва ще е най-паметното лято за отбора досега. Отново показахме, че сме най-големия клуб в света и това скоро няма да се промени.
Велик Еди, зимата да докара и така желания сериозен халф и спокойно можете да преместите темата му в раздела за легенди. :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена