Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

От Клевърли всички са се отказали, заради нереалистично високата заплата.Говори се за 80,000J седмично.Последния ни шанс е Евертън, като Мартинез му бил голям фен от периода им в Уигън.Стискаме палци.

Тва за мен са някакви измишльотини, че той в Юнайтед не взима толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо отново Хамбургера минава между капките?!?!?!?!??! :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пауъл и още някой от младоците в Лестър, забравих кой беше другия. едит: Том Лоурънс, да. И двамата season-long loan, доколкото чух. Редактирано на от Sir Bobby Charlton

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само не разбрах за Пауъл дали е под наем или продажба :mellow: поне аз се надявам да е под наем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ник Пауъл и Лоурънс отиват под наем в Лестър .

До края на годината или за целия сезон? Според мен това не е най-лошия вариант за Ник, ще може да играе във ВЛ да натрупа опит като титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Навсякъде се тръби, че Фалкао минал прегледите, и вече се счита официално за наш играч Според Евроспорт : ELEVEN PLAYERS IN AND OUT AT UNITED: The Daily Star Sunday claims Manchester United are set for a frantic finale to the transfer window, with four players coming in and seven leaving Old Trafford before Monday night. Dutch pair Daley Blind and Nigel De Jong are on the verge of joining, with Arturo Vidal and William Carvalho on the watch list in case the De Jong deal stalls. Meanwhile United will look to offload Tom Cleverley, Shinji Kagawa, Danny Welbeck, Javier Hernandez, Anderson, Marouane Fellaini and Anders Lindegaard. Сами вижте кои играчи са взети, и кои остава да вземем (ако ги вземем) Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

LVG has just rung Rooney to tell him Falcao is on £346,000 per week...

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли взима 35 хиляди, поне той не смуче толкова, като другите "титани". Евертън могат да си го позволят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почвам да се притеснявам за Фалкао :unsure:

Наш е бе, какво сте се наплашили. Минал е и прегледите сигурно. Позира с екипа и край!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Явно няма да има Видал...

Ти още ли имаше надежди за Видал? :D

Мен повече ме притеснява Фалкао, че още нищо няма..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почвам да се притеснявам за Фалкао :unsure:

И аз, но не е задължително да бъде обявен тази вечер. Важното е договорът да бъде подписан преди 01:00. Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По бързо да го обявяват да не стане като с Ерера, всичко беше уж готово и накрая някакви документи не бяха пристигнали. Пак почна да бави май пак ще има изключване форумО ... Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега ще изскочи и Видал на снимката до Фалкао :mood (26): Редактирано на от steal90

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майната му на Уелбек, колко хора му търпяха изпълненията само защото е наше момче от школата. Е, нашето момче отиде при аналите. Пожелавам му да продължи с формата си там

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Откъде ги намирате тези информации за заплатите не знам .... той човека още договор официално не е подписал , а вие заплатата му знаете , здравните осигоровки , пенсиони осигоровки , данъци и т.н. Аз което прочетох беше , че ще получава заплата от сорта на 9млн. на година .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва за мен са някакви измишльотини, че той в Юнайтед не взима толкова.

И на мен така ми звучи, предвид, че в Юнайтед взима около 20-30.Но определено иска прилична заплата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли в Евъртън е медец макар ,че там ще играе по добре сигурен съм.При нас беше много забъркал гипса...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде е Видал бе? Хумелс? Ройс? Аз предлагам да купиме и Саного, хич не ме ебе, важното е трансфери да има! В 00.30 всичко живо да е с аватар на Еди, иначе линчуване!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти още ли имаше надежди за Видал? :D

Мен повече ме притеснява Фалкао, че още нищо няма..

Не. Всъщност никога не съм вярвал че ще дойде при нас въпреки целия шум около него. НО пък и до последно не вярвах за Ди Мария и Фалкао... Така че.. :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дани е добър играч , но има един голям недостатък и то е завършващият удар , което е проблем когато си нападател .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ся остава за финал да вземем Валдес за 2ри вратар :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По Скай казаха, че Фалкао счупил велоергометъра, та са Еди викал хамали от интерспорта до носят нов, ебати цирка... 25 минути до масовите аватари! Да сте готови!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена