Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

Тая сагичка с Ди мария ще бие дори "Снайдер" :mood (36): Играча искал при нас, питал Рохо и други такива глупости....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прибирам се и все още не сме взели Ди Мария и Кедира...ЗАЩО?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като падна ембаргото...

Ван Гаал: "Каквото си говорим с играчите е лично. Дискутирам нещата около отбора с играчите, Ед Уудуърд и Глейзър. Всичко остава в клуба."
Като го попитах дали иска Уелбек да си тръгне, отговорът беше "не". Доста се ядоса като му го зададоха и добави... :D

"I'll discuss it with players. I don't ask you if you are having sex tomorrow. It's the same thing."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не, не.. не можем да си позволим да оставим Ди Мария при тия смешки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еми да...ние им дадохме Бекъм,Нистелрой,Хайнце,Роналдо..... а не можем да вземем ЕДИН примерно...нямаме парите ли кво ? Станали сме за смях за съжаление.Колко много и колко малко същевременно е един сезон и колко неща се преебаха за 9 месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://futbol-tv.com/novina.php?sid=70772
http://sport.novatv.bg/premierleague/news/...80%D0%B8%D1%8F/
:mood (35):

Адаш знаех си,че Рохо ще уреди и освен неговият трансфер и този на Ди Мария.Паля свещи. :mood (35): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Angel Di Maria wants to play for Manchester United. [Radio Marca] Според мен много бързате с крайните оценки за трансферното лято защото то още не е свършило.По мое мнение до тук се действа много много добре предвид ситуацията в която сме ние и другите отбори..Какво имам в предвид ...покупката на футболисти си е най обикновен пазар.Предлагането според търсенето.Миналата година до последната секунда не бяхме купили никой и ни извиха ръцете за Фелайни.Ние бяхме на зор Евъртън НЕ и това им позволи да са в по силна позиция и да вземат повече за футболист който струва по малко. Тази година е видно ,че поуки са си взели и се действа доста по добре.Миналата година така и не можахме да купим ляв бек нито лятото нито зимата.Сега още в началото се купи най добрия млад ляв защитник във света..супер трансфер.Центъра на терена е най неврологичната ни зона .Голяма мъка беше а сега още в началото се купи Ерера който е най добрия ни халф в център.Когато купиш футболист който е по добър от всички други на неговия пост значи си направил добър трансфер и си подсилил отбор .Рохо още един добър трансфер на млад футболист играещ на най високо ниво!Избран в отбора на световното... Да обобщим до тука са купени 3-ма футболиста който ще подсилят отбора не сме без трансфери и опрени до стената преди финиша на прозореца. Относно "World class" играча който всички чакат.Еми пичове и мацки ние не сме Реал да имаме нужда от един футболист бум 80 мл на масата и всичко свършва.Напротив видно е ,че се гради нов отбор за това и сме в по трудна позиция.Нека да е ясно Реал Мадрид искат 80 МИЛИОНА евро за Ди Мария.Дори ПСЖ вдигнаха ръце .. сумата е голяма на нас ни е лесно но това са много пари.Същото е с Куардадо например.Тия луди ли са 40-50 мл за тоя смешник,че то целия отбор на Фиорентина със стадиона едва ли струват повече от 100 мл .При Видал е същата ситуация 70 мл евро... че тоя догодина ще е на 28 и ще струва 35-40 мл макс... Когато на една стока започне да и изтича срока на годност търговеца веднага прави промоция и я пуска на по ниска цена за да не я загуби.Същите процеси вървят и във футболния пазар.Наближава края на Трансферния прозорец а е останал само един кандидат за Ди Мария.Същото е и с Кедия договора му изтича и не го подновява.Кедира и Ди мария направо са си във война със ръководството на Реал.Единия вече не го включват във групата а другия си заминал в Германия да си гледа мачове...Най тъпото би било да се яви Еди и да им удари 100 мл на масата и да им реши всички проблеми....Видал и Куардадо трябва на колене да се молят на шефовете си да ги пуснат при нас защото едно е да взимаш 2 мл на година друго е 5 мл .... Обобщавам АКО вземем Ди Мария не за 80 мл ами за 70 мл значи ЕД е направил супер удар спестявайки 10 мл!!!Защото Ди Мария ще играе 5 години при нас няма значение ,че ще изпусне мач със Суонзи и Съндарланд .... Написах всичко по горе защото мисля е прекалено рано да се дават крайни оценки.По мое мнение до тук всичко е перфектно.Разбира се най важен е финала и там ще се види до колко се справя ЕДИ. Редактирано на от Allemalle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мача със Слонси нямахме достатъчно защитници. Купи се защитник. Сега нямаме достатъчно халфове. Та ... watch this space :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мога да разбера, къв е проблема с на Рохо картотеката? 4 дена, дори до утре са 5 дена и не можеш да го картотекираш, заеби!!! Ако имаше проблем с визата, нямаше да сме го купили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Йозил беше същото, само дето Арсен тогава беше още по-смешен - не вярвам този път чак в последните часове да станат нещата, по-скоро в следващите няколко дни. За Ерера не съм съгласен обаче - аз съм доволен от трансферите, но не винаги подобрение означава, че всичко е било супер. Взехме Ерера за близо 40млн, а играчи като Кроос, Фабрегас, Модрич струваха толкова пари, а Тиаго беше взет за двойно по-малка сума. Това със сигурност е подобрение на халфовата линия, но не и един от добрите трансфери за лятото. Още от времето на САФ ни трябват ДВАМА в центъра, това всички го знаят, но още си чакаме и все още нищо не се получава. Толкова много звезди имаше на пазара, а Юнайтед не можа да купи нито една от тях - то не бяха Модрич, Тиаго, сега Кроос, Фабрегас. Смея да твърдя, че Иско също е класи над нашите халфове. Дори Ювето има 4ма играчи в центъра, които са от най-висока класа, а ние нямаме нито един. Това е Ювентус, мамка му... Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като го попитах дали иска Уелбек да си тръгне, отговорът беше "не".

Пепи, тебе пък не мога да те разбера. На какво отгоре го защитаваш този ******!
Може би затова:

1. 4-5 години се разчита на него и развитие НУЛЕВО!
2. Спъва се в топката
3. Сам срещу вратаря не може да вкара( опита се да прехвърли Д.Лопес, Нойер :shocked: )
4. Нито асистира, нито подава, дори не може да мисли - Креативност ZERO
5. Спирането му е като къс пас към съотборник/противник

Или заради това, че само бяга като кон и върши черна работа в защита. Това ли е най-важния показател за нападател?
Или той е резервен нападател и като такъв бива-ядва се...!
Или просто ти е симпатичен чернокож младеж...

Еди да дава 5 милиона на някои средняшки отбор и да го вземат да се маха с 300та... :46170a95483b1b7f: Редактирано на от Adriano88

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, защото трансферите в Юнайтед са на ниво и дай сега и нападател да се търси...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствената причина поради която част от феновете защитават Данчо е, че е юноша на клуба. ПС: Иско пък откога стана вътрешен халф, че сме го изпуснали и него? :mood (17): Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето'о бил минал прегледи на Анфийлд... тия продадоха Суарез и вместо да купят един топ нападател, взимат Ето'о, Балотели и Ламбърт :mood (17): Ебати идиотите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Анчелоти: Нямахме нужда от Ди Мария

round two, от сагата "моля ви се, купете го".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска повече пари и накрая ще му вдигнат заплата под претекст, че Юнайтед уж го искал...тия са ми познати.

Manchester United haven't contacted Real Madrid yet for Di Maria. [Cadena COPE]

:mood (17): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

round two, от сагата "моля ви се, купете го".

Удуърд: Юнайтед няма фиксиран бюджет за трансфери

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-Anders Lindegaard set to join Celtic on loan, according to Danish media . -Real Madrid wants to earn a total of €80M out of the sales of Khedira (€15M) and Di Maria (€65M). [El Confidencial] 80М евро не звучи никак зле за Ди Мария и Кедира, с които 80М реално погледнато се решават проблемите в 2 най-необходими зони Редактирано на от Staykov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На зор са и ще ги дадът за 70млн и двамата, което ще е супер сделка, но Кедира мисля, че ще ходи в Байерн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пепи, тебе пък не мога да те разбера. На какво отгоре го защитаваш този ******!
Може би затова:

1. 4-5 години се разчита на него и развитие НУЛЕВО!
2. Спъва се в топката
3. Сам срещу вратаря не може да вкара( опита се да прехвърли Д.Лопес, Нойер :shocked: )
4. Нито асистира, нито подава, дори не може да мисли - Креативност ZERO
5. Спирането му е като къс пас към съотборник/противник

Или заради това, че само бяга като кон и върши черна работа в защита. Това ли е най-важния показател за нападател?
Или той е резервен нападател и като такъв бива-ядва се...!
Или просто ти е симпатичен чернокож младеж...

Еди да дава 5 милиона на някои средняшки отбор и да го вземат да се маха с 300та... :46170a95483b1b7f:

Продукт на школата, а и е местно момче. Това са важни неща за мен. Головият му рекорд не е от най-добрите, но както казах вчера, сигурно само в едно 20% от мачовете си е играл като централен нападател. Той е само на 23 г. и определено ще израсне още. Вярвам, че има бъдеще в отбора.
Омразата, която показвате към наши играчи, понякога просто ме изумява.

1. 4-5 години казваш. Дани е в отбора от 3 години (от сезон 2011/12)!
2. Да, много ми е симпатичен. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На зор са и ще ги дадът за 70млн и двамата, което ще е супер сделка, но Кедира мисля, че ще ходи в Байерн.

Може да си прав, че ще ги дадат и за 70, но няма много време за пазарлъци. И все пак ако трябва да съм реалист, нито единия няма да вземем та не и 2-мата Редактирано на от Staykov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Продукт на школата, а и е местно момче. Това са важни неща за мен. Головият му рекорд не е от най-добрите, но както казах вчера, сигурно само в едно 20% от мачовете си е играл като централен нападател. Той е само на 23 г. и определено ще израсне още. Вярвам, че има бъдеще в отбора.
Омразата, която показвате към наши играчи, понякога просто ме изумява.

1. 4-5 години казваш. Дани е в отбора от 3 години (от сезон 2011/12)!
2. Да, много ми е симпатичен. :)

Дай ся като е местно момче, да го чакаме до 30. За 3 сезона какво е показал? И аз подкрепях Уелбек до едно положение, ама то вече не се търпи. Аз тебе те разбирам, ти си искаш работническия Юнайтед, ама тва няма как да стане в днешно време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена