Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

И аз точно тва щях да напиша + не играе ли на пост , на който имаме Кагава , Мата , Руни ?

Точно на такъв пост играе, абсолютно излишен за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина има още доста време.Аз лично бих се радвал ако Чича и Дани заминат а дойде Кавани ....Иначе Ди Мария и Кедира и работата заспива....Следващия сезон ще се до изгради отбора за едно лято не става...

Иначе до тука нещата са така:
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, ама вече си затвърдих мнението, че с тоя пергишин Еди няма да я бъде. Ако щете ми лепнете наказание, ама тоя е по-неориентиран и от дете от първи клас. Това да имаш на пазара Ди Мария и Бенатия, и ти да да виеш кат кучка на месечина как пари сме имали бол. Ами айде да ги видим в действие.

Естествено, че ще ти лепнем. Да не си се надявал да те подминем? Отдавна ходиш по тънък лед.
Обръщайте внимание за какви неща потребителите биват наказвани и какво не се толерира. Да няма изненадани после.
United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз повече бих се навил да вземем Джаксън Мартинес в бартер за Чичарито, макар че не този пост трябва да ни вълнува в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз повече бих се навил да вземем Джаксън Мартинес в бартер за Чичарито, макар че не този пост трябва да ни вълнува в момента.

За мен този пост трябва да ни вълнува страшно много....Няма ли го РВП сезона отива в кофата..

Barcelona offered 60m€ to Real Madrid for Di Maria,according to catalan Sport.Real Madrid rejected and refused to negotiate with the Catalans.
In the meantime ed is still sleeping. хехехе

Това ако стане ще падна от смях Редактирано на от Allemalle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито за 12 млн. евро(няма и 10 в паунди) е направо смехотворно. Евра го пуснахме за някакви 2-3 милиона, Нани като част от сделка, че и заплатката ще му оправяме. А те всички са футболисти с нелоши качества и има още какво да се очаква от тях в новите им клубове. Правим дарения ми се струва, а за да купим ние някой, се налага да чупим трансферни рекорди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кое му е смехотворното? Ти колко смяташ, че струва? 500 милярда? 4ти избор в Ман Юнайтед, резерва в Мексико, твърде лимитиран футболист със специфични качества и изискващ определена схема на игра и определени събития в хода на мача да се случат, че да бъде ефективен. Ако не беше в Ман Юнайтед 3-4 милиона макс. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто няма как да мине и ден, без някой да обясни на Ед Уудърд как се правят трансфери, колко е прост, колко световна класа има на пазара, колко е лесно да се изкарат 50 милиона и как сме на път да бъдем разформировани. Изтърка се вече това.

Напълно съм съгласен с колегата , само да добавя Еди е просто една пешка на Глейзър и не знаем какъв е трансферния лист на ЛВГ . Проблемите ни са едни и същи от години , дано ги решим поне частично .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен е смехотворно. Чичарито е доказан реализатор вече и ако играе редовно ще ниже доста голове. Мисълта ми е, че се хвърлят бахти сумите за какви ли не футболисти, а ние на практика подаряваме. Ди Мария също е резерва в Реал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Final Offer: Man United bid $53m plus Chicharito for Juventus' Arturo Vidal [El Mercurio]

Спряха да им четат чилийските вестници и пак почнаха да пишат :mood (33):
Айде да идва 1-ви септември!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз много му се радвам на Мартинес.Ако не дай боже РВП или Рууни се контузи Мартинес е идеален избор за заместник.Той е класа над Чича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чичарито за 12 млн. евро(няма и 10 в паунди) е направо смехотворно. Евра го пуснахме за някакви 2-3 милиона, Нани като част от сделка, че и заплатката ще му оправяме. А те всички са футболисти с нелоши качества и има още какво да се очаква от тях в новите им клубове. Правим дарения ми се струва, а за да купим ние някой, се налага да чупим трансферни рекорди.

Най-доказания реализатор и най-добрия нападател е чичарито, спор няма.

---

Тука много фенове на португалското първенство имало бе. Рохо много го били гледали, на Мартинес много се били радвали.

Я кажете още някви мега звезди от португалското, дето са 3-4 класи над нашите и им следите изявите от години? Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какви са тия глупости, които пишете за Чичарито... лимитиран играч, какво значи т'ва? :mood (17): Във всеки от сезоните до момента без последния, Чичарито винаги е вкарвал най-малко 10 гола само във ВЛ, отделно и някоя друга асистенция.Последния сезон няма да го коментирам, при Мойс и Меси трудно ще вкара 20 гола.И ако някой ми каже, че за 20-25 мача във ВЛ да вкарваш по 10-15 гола на сезон, имайки предвид, че Ернандез е влизал в 85% от мачовете като резерва е лошо постижение, той е за преглед определено.Чичарито е златно име на пейката, сума пъти е правил обръщалките именно той, да не говориме, че срещу Челси където ги хване, там ги прави смях.Аз лично съм против продаването му, освен ако самия той не желае да се премести заради малкото игрово време.И не виждам къде ще намерим по-качествен нападател от него, който да е готов на всеки трети мач да играе по 20 минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леонардо Уйоа, Грациано Пеле и Ориги струват по 10-ина милиона. Блекбърн са отвърлили оферта за 10 милиона паунда от Хъл мисля за Джордан Роудс. Ернандес би трябвало да струва повече според мен, а не да бъде приравняван до играчи като Джордан Мъч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам, но ако Ди Мария дойде, как ще ни тупа една схема 4-3-1-2, не е истина просто. Същата роля, каквато имаше и в Реал - да влиза в зоната на Роналдо, когато той е в наказателното, само дето при нас и по двете крила ще може да играе. А и с такава схема, на моменти ще сме с 4ма в центъра, но това е само на теория.

Много ги мразя тия схеми, защото винаги изпускаме играчи, точно когато най-много съм се надъхал, ама звузи супер просто

Де Хея
Рафа - Джоунс - Еванс - Шоу
Флетч - Ерера - Ди Мария
Мата
Рууни - РВП

Извинявай, но какъв Флетчър титуляр? Ти гледа ли 1-вия мач? Един точен пас не даде

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен под "лимитиран", колегата има предвид, че не е комплексен (примерно като Мюлер, Лева и др.).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В схема с 4ма в защита Рохо няма как да е титуляр.

Рохо има доста повече качества от доста надценения Шоу :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито и аз го харесвам, като резерва. Влиза в закучен мач и може да вкара гол. Колкото до съотношението мачове/голове -> то е 102-37, не 50-50, както преувеличава екзистънчето. Иначе Чичарито е ефективен когато: Отбора е натъпкал противника в наказателното му поле и има работещи крила, които да доставят центрирания, които да бъдат засичани от Чичарито. Тогава е ефективен. За отбор, който не разчита на крилата да доставят добри центрирания, Чичарито е абсолютно неефективен. Кое му е сложното да се разбере понятието "лимитиран" не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявай, но какъв Флетчър титуляр? Ти гледа ли 1-вия мач? Един точен пас не даде

То, ако от един мач се вадеха изводи...

И аз съм съгласен, че грахчето продаде ли се за по малко от 15 млн, ще е смешна работа. Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де, а не може ли да пратим 50 милки за Видал плюс Валенсия, Андерсон, Клевърли и Уелбек :mood (17): Все ще им трябват водоноски, конусоноски, потниконоски по тренировките, пък и торинските макдоналдси и KFCита да излязат малко на плюс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отказвам да приема за истина това, че ЛВГ публично изяви, че имаме нужда от играч като Ди Мария и в същото време той да не е приоритет за Манчестър Юнайтед.Да не би да има друг Ди Мария, за който не знаем ? :mood (17): Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това от Дейли Мейл са пълни глупости. Напълно противоречат на изказването на Ван Гаал, че му липсват класни крила, като Роналдо и Ди Мария. И как точно Ди Мария ще пречи на развитието на Янузай.. то ако някой му пречи, ще са Йънг и Валенсия, които са абонирани за титулярно място. Да не говорим, че покрай Ди Мария, Янузай може да попие доста, а от тия двамцата какво? Просто нелогична статия/новина/лъжа, знам ли как да го нарека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...
Иначе Чичарито е ефективен когато: Отбора е натъпкал противника в наказателното му поле и има работещи крила, които да доставят центрирания, които да бъдат засичани от Чичарито. Тогава е ефективен.

За отбор, който не разчита на крилата да доставят добри центрирания, Чичарито е абсолютно неефективен.

Кое му е сложното да се разбере понятието "лимитиран" не знам.

Съгласна съм с написаното.
Но ума не ми го побира как може играч като Рос МакКормък да струва 12 млн., Блекбърн да иска също толкова за Роудс, а Чичарито да струва под 10 млн. :mood (17):

Danny Welbeck has been told he can leave Manchester United during the final week of the transfer window :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена