Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

Пак има информации за Ройс, според мен тва е просто за страниците. И къде ще го сложи ЛвГ. Десен халф-бек!?

Колега това е Ройс...Ако има възможност трябва да се купи само и само за да не го купи някой друг.Няма по добър човек на крилото в целия свят който да съчетава опит възраст и цена от сър Марко! Това момче просто е родено за Номер 7! Редактирано на от Snoofcho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле то този Куадрадо е на 28 е. Аз си мислех, че е горе доло някъде 25/26

Date of Birth 26 May 1988 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колега това е Ройс...Ако има възможност трябва да се купи само и само за да не го купи някой друг.Няма по добър човек на крилото в целия свят който да съчетава опит възраст и цена от сър Марко! Това момче просто е родено за Номер 7!

Аз не отричам, че е добър. Ама като е почнал ван Гаал с 3-5-2, значи няма да сменяме схемата. Поне в началото на повечето мачове. Просто няма как заради един играч целият отбор да сменя тактиката. Заради 3ма(Мата, Рууни, ван Перси) може! И ако го вземем, се връщаме на изходна позиция-пак сменяме схема, тактика и докато се пригодят момчетата...ще е късно за нещо повече от топ 4... Редактирано на от ScholesRedLegend

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не отричам, че е добър. Ама като е почнал ван Гаал с 3-5-2, значи няма да сменяме схемата. Поне в началото на повечето мачове. Просто няма как заради един играч целият отбор да сменя тактиката. Заради 3ма(Мата, Рууни, ван Перси) може! И ако го вземем, се връщаме на изходна позиция-пак сменяме схема, тактика и докато се пригодят момчетата...ще е късно за нещо повече от топ 4...

Глупости.

Тва е Ройс бате. ЛВГ предпочита 4-3-3. Е за тая схема Ройс е правен. или 4-2-3-1. Все схеми които отбора познава и няма какво толкова да разучава наново като това ново 3-4-1-2.
Ти ми дай Ройс, схемата не я мисли има кой да ги нареди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама като е почнал ван Гаал с 3-5-2, значи няма да сменяме схемата.

Ако си следял интервютата на ЛВГ, щеше да знаеш, че 3-5-2 налага на турнето, защото иска играчите да свикнат и с нея, иначе лесно би могъл да варира 4-5-1, 4-3-3, защото имат опит с тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако си следял интервютата на ЛВГ, щеше да знаеш, че 3-5-2 налага на турнето, защото иска играчите да свикнат и с нея, иначе лесно би могъл да варира 4-5-1, 4-3-3, защото имат опит с тях.

Точно аз не съм следял... ще видим с коя схема ще почнем. Ако играем 4-3-3 или 4-2-3-1 Мата/Рууни няма да помирише терена...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно аз не съм следял... ще видим с коя схема ще почнем. Ако играем 4-3-3 или 4-2-3-1 Мата/Рууни няма да помирише терена...

Е нали за това сме с 3-4-1-2. Схемата се нагажда спрямо играчите. Ако имаме др играчи ще има др схема. Ако има контузени ще иам др схема, като се сменят играчи ще има др схема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Arturo Vidal's £47m move to Manchester United is being held up because of Louis van Gaal's doubts about knee injury, claims Chile boss Jorge Sampaoli [DailyMail].

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И ся кво? До 31-ви Видал ще стои на летището в Манчестър и накрая нашите ще обявят Джеймс Макарти. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе отборът е балансиран, трябва малко да подсилим защитата и центъра.Като нищо обаче трансфери може да има чак януари, изглеждаме стабилни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Йонг го харесвам, чуден трансфер ще бъде .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мястото на Фелайни като борчето в центъра бива. Трябва да направим няколко изходящи трансфера, не ни е нужна толкова голяма група, след като няма да играем в Европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чета му мислите на ван Гаал... Де Йонг ще се представи добре като за 8млн. паунда. Ще придаде нужната широчина, така че ще е добър трансфер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чета му мислите на ван Гаал... Де Йонг ще се представи добре като за 8млн. паунда. Ще придаде нужната широчина, така че ще е добър трансфер

Ахахахахахаха, добре, преродената Баба Ванга в детски вариант :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те Йанките не са ли собственост пак на шейховете от Сити те за това го пуснаха поднаем там , поддържат си отборите. Куадрадо е много добър играч , вярно е че играе в слабо първенство обаче това не умаловажава качествата му . Не може да кажете , че е блястал заради първенството , а всъщото да палите свещи за Видал който играе също там . Според мен то той бил много подходящ трансфер за нас , a Рафаел миналият сезон беше контузен 260 дни което прави 8месеца и половина и този сезон започва подобаващо , започва да прилича на Оуен Харгийвс.

:shocked:

Ти го изкара че е бил контузен цял сезон. Това дори с елементарни сметки мога да ти кажа, че не е вярно. Докажи го, може пък да греша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
haha да тоя ще е добре, да кибичи средата, да спира атаките, голямо ренде е 8).gif" style="vertical-align:middle" emoid=":mood (8):" border="0" alt="mood (8).gif" /> :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:shocked:

Ти го изкара че е бил контузен цял сезон. Това дори с елементарни сметки мога да ти кажа, че не е вярно. Докажи го, може пък да греша.

http://www.football-lineups.com/team/Manch...Stats/Injuries/

Не казвам , че не е играл той има изиграни 19 мача от които 14 са с пълни 90мин. има 4мача в ШЛ през останалото време на неговата позиция играят Валенсия , Смоулинг , Джоунс . Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

haha да тоя ще е добре, да кибичи средата, да спира атаките, голямо ренде е 8).gif" style="vertical-align:middle" emoid=":mood (8):" border="0" alt="mood (8).gif" /> :mood (35):

Ако си гледал мачовете на Холандия на Мундиала, си видял, че може не само да спира атаките. Беше 2рият или 3тият най-важен играч за "лалетата".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Йонг прави 30 тая година....не става. Следващият моля :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че като става на 30 какво му пречи да изиграе 2-3 сезона на високо ниво ? Днеска Робин ван Перси става на 31 да го махаме а? ами Флетчър? Карик? Според мен е по-важно дали ще играе добре и дали би се вписал в отбора , цената е разумна и според мен би бил добър вариант поне докато купим Стротман .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена